تحلیل بنیادی ارز دیجیتال وی چین

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال وی چین
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال وی چین
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

رهگیری کالاها در صنایع مختلف یکی از مهم ترین کارهایی که صورت می گیرد. این کار در عین سادگی و مهم بودن می تواند برای صاحبین مشاغل بسیار چالش برانگیز باشد. ارز دیجیتال وی چین می توان امکان این رهگیری را برای صاحبین مشاغل در صنایع مختلف تسهیل و ممکن کند. ارز دیجیتال وی چین با نماد VET (Vechain) از جمله ارز های دیجیتالی است که بسیار مورد توجه تحلیلگران قرار گرفته است. در این مقاله قصد داریم به تحلیل بنیادی این ارز دیجیتال بپردازیم.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال وی چین

معرفی ارز دیجیتال وی چین

وی چین در واقع پلتفرمی برای زنجیره تامین می باشد که از بستر بلاکچین قدرت می گیرد. اما پروژه بلاکچین در سال 2015 شروع به کار کرد و پس از یک سال، در سال 2016 به عنوان عرضه اولیه معرفی شد. وی چین به کمک کاربردی و مزیتی که در زمینه اینترنت اشیا دارد می تواند به شرکت ها در زمینه مدیریت زنجیره تامین کمک کند و در این زمینه توانسته است همکاری های خوبی را شروع کند.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال وی چین

وی چین از جمله ارز های دیجیتالی است که در زمینه اینترنت اشیا و زنجیره تایمن فعالیت می کند. شاید این کاربرد شما را به یاد چین لینک بیاندازد. در بررسی بنیادی وی چین نیاز است به چند مورد پرداخته شود:

کاربرد های ارز دیجیتال وی چین

همانطور که گفته شد، این ارز دیجیتال قصد دارد زنجیره تامین صنایع مختلف را هدف قرار دهد، اما کاربرد های دیگری نیز دارد. وی چین در زمینه نرم افزار های غیرمتمرکز که به نام DApp نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

آمار و ارقام وی چین

اگر نگاهی به ارزش بازار وی چین بیاندازیم خواهیم دید که حدودا 12 میلیارد دلار ارزش بازار ارز دیجیتال وی چین است. بنابراین با این ارزش بالا در جایگاه 18 دیده می شود.

شبکه بلاکچین وی چین

ارز دیجیتال وی چین از شبکه بلاکچین خود قدرت می گیرد. همچنین یک توکن با نام VEN بر بستر این بلاکچین عرضه شده است.

شبکه بلاکچین وی چین

جمع بندی

ارز دیجیتال وی چین جزو معدود ارز های دیجیتالی است که از بلاکچین اختصاصی خود استفاده می کنند. همچنین با توجه به هدف قرار دادن بازار زنجیره تامین و اینترنت اشیا رقبای قدرتمندی از جمله چین لینک (LINK) موجب می شود تا وی چین با بازار رقابتی سختی رو به رو باشد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram