تحلیل بنیادی ارز دیجیتال وینک

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال وینک
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال وینک
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

در این مقاله به بررسی بنیادی توکن win میپردازیم.

مقدمه

Winkتوکنی است که بیشتر با نام win میشناسیم ،این توکن بر بستر بلاکچین ترون کار میکند،و یکی از موفق‌ترین برنامه های غیرمتمرکز است که تاکنون توانسته محبوبیت بالایی در بین کاربران بدست بیاورد. 

تاریخچه ارز WIN

در ابتدا این پروژه به ترون‌بت (TronBet) معروف بوده ، چونکه بر بستر بلاکچین ترون ایجاد شده بود و همچنین قابلیت شرط‌بندی یا همان (Bet) در آن وجود داشت.

این  پلتفرم در جولای ۲۰۱۹، نام خود را به وینک (Wink) تغییر داد و توکن آن که وین (WIN) نام داشت، پس از قرار گرفتن در لانچ‌پد (launchpad)بایننس و برگزاری ICO که همان عرضه اولیه توکن ها هست ، در صرافی بایننس نیز لیست شد.

در جریان این  ICO که برای پروژه وینک در پلتفرم لانچپد بایننس در سال ۲۰۱۹ برگزار شد، توانست ۶ میلیون دلار سرمایه جذب کند.

تاریخچه ارز WIN

توکن win چیست؟

یک پلت فرم مخصوص بازی  های کامپیوتری برای کاربران است تا بتوانند بوسیله بلاکچین باهم ارتباط داشته باشند و توکن WIN را به عنوان دارایی دیجیتالی مخصوص در این سیستم بکار ببرند.

هدف ارز دیجیتالWINk ایجاد یک اکوسیستمی است که تجربه بازی های کامپیوتری غیرمتمرکز با کیفیت بالا را فراهم کند همچنین توسعه دهندگان آن را قادر میسازد تا برنامه های  dApps بسازند که منجرب می شود کاربران با فعالیت در این سیستم این توکن را پاداش بگیردند و استیک کنند.(نگهداری کنند بعنوان سرمایه گذاری)ارزدیجیتالی WIN یک توکن سودمند است که بر اساس تکنولوژی TRC-20 کار میکند که بر روی زنجیره بلوک TRON ساخته شده است.  

توکن win چیست؟

مزیت های wink

در زیر لیست موارد اصلی استفاده از این ارزدیجیتالی وجود دارد:

  1. ابزارها و API ها به توسعه دهندگان امکان می دهد پروژه های خود را ادغام کنند یا از ابتدا dApp های بازی بسازند.
  2. Airdrops: دارندگان توکن WIN واجد شرایط دریافت Airdrops هاهستند.
  3. حقوق حاکمیت: دارندگان win می توانند از طریق سازوکار داخلی کنترل شده ، بر توسعه و جهت دهی سیستم تأثیر بگذارند.
  4. هزینه استفاده از این پلتفرم بسیار پایین است.
  5. دارندگان ارزدیجیتالی wink می توانند در رویدادهای انحصاری مانند مسابقات مشهور پوکر یا مسابقات اتومبیل رانی شرکت کنند.
  6. پاداش های گیم پلی: کاربران زیاد و dApp هایی که به پایگاه های کاربری این پلتفرم وصل هستند برای هر بار استفاده از این سیستم  مزایایی دریافت می کنند. به عنوان مثال ، مزایا می توانند شامل تخفیف مستقیم ، افزایش پرداخت ها یا سرعت استخراج سریع تر توکن باشد.
  7. قابلیت سرمایه گذاری و مشارکت استراتژیک با TRON نیز فراهم می شود.

جمع بندی

باتوجه به پارامتر های بنیادی که این پلتفرم به کاربرانش ارائه میدهد و باتوجه به سرمایه گزاری این پروژه بر روی صنت سرگرمی که بسیار محبوب است میتاوند در آینده ای نزدیک به بستر قدرتمندی مخصوصا برای گیمر ها تبدیل شود.

لیست کیف پولهای ارز دیجیتال

در این باره بیشتر بخوانید

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram