تحلیل ارز دیجیتال وینک

تحلیل ارز دیجیتال وینک
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال وینک
تحلیل ارز دیجیتال

در این مقاله به  تحلیل کاملی از توکن wink میپردازیم که به نام  win معروف است. این توکن میتواند به  یکی از ارزهای دیجیتالی آینده دار در این بازار جذاب تبدیل شود.

تاریخچه توکن وینک

این پروژه به ترون‌بت (TronBet) معروف بوده، زیرا بر بستر بلاکچین ترون ایجاد شده بود . همچنین در این پلتفرم قابلیت شرط‌بندی یا همان (Bet) وجود داشت.

این  پروژه در جولای ۲۰۱۹، نام خود را به وینک Wink تغییر داد و توکن آن که win  نام داشت، پس از قرار گرفتن در (launchpad)بایننس و برگزاری ICO که همان عرضه اولیه توکن ها هست، در صرافی بایننس لیست شد و توانست میلیون دلار سرمایه جذب کند. 

تاریخچه توکن وینک

Win  چیست و چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال Win یک پلت فرم مخصوص بازی های ویدئویی و انلاین  برای کاربران است تا بتوانند بوسیله بلاکچین باهم ارتباط داشته باشند و توکن WIN را به عنوان دارایی دیجیتالی مخصوص در این سیستم بکار ببرند. و همچنین پاداش بگیرند.

هدف این پروژه ایجاد سیستمی است که تجربه بازی های کامپیوتری غیرمتمرکز با کیفیت بالا را فراهم کند همچنین توسعه دهندگان آن را قادر میسازد تا برنامه های  dApps بسازند که منجرب می شود کاربران با فعالیت در این سیستم این توکن را پاداش بگیردند و استیک کنند.(نگهداری کنند بعنوان سرمایه گذاری)ارزدیجیتالی WIN یک توکن سودمند است که بر اساس تکنولوژی TRC-20 کار میکند که بر روی زنجیره بلوک TRON ساخته شده است.  

مزیت های این پلتفرم چیست؟

قرارداد های قابل کنترل هوشمند: بازی‎ ها بر اساس قرارداد هوشمند قابل مشاهده عمومی به کار گرفته می‎‌شوند. قراردادهای هوشمند قابل حسابرسی و دسترسی می‎‌باشند. به عنوان نمونه می‎‌تواند از نظر شفافیت در کازینوهای آنلاین دسترسی منحصر به فردی را فراهم کند.

  1. امنیت : اختیار تمام بازی ها و دیگر مسائل با خود شما خواهد بود.
  2. پاداش ها: کاربران ‎‌و گیمر ها، ارزهای دیجیتالی و جوایز دیگر یدر قالب توکن برای بازی و استفاده  از این سیستم دریافت می‎‌کنند. 
  3. ابزارها و API ها به توسعه دهندگان امکان می دهد پروژه های خود را ادغام کنند یا از ابتدا dApp های بازی بسازند.
  4. Airdrops : دارندگان توکن WIN واجد شرایط دریافت Airdrops هاهستند.
  5. حقوق حاکمیت: دارندگان win می توانند از طریق سازوکار داخلی کنترل شده ، بر توسعه و جهت دهی سیستم تأثیر بگذارند.
  6. هزینه استفاده از این پلتفرم بسیار پایین است.
  7. دارندگان ارزدیجیتالی wink می توانند در رویدادهای انحصاری مانند مسابقات مشهور پوکر یا مسابقات اتومبیل رانی شرکت کنند.
  8. امکان سرمایه گذاری و مشارکت استراتژیک با TRON نیز فراهم است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال win و اهداف پیشبینی شده

این توکن در طول مدت یک هفته توانسته است بیش از 500 درصد رشد کند. این میزان رشد بسیار شارپ بوده و تحلیل تکنیکال را کمی با چالش رو به رو می کند. بنابراین به کارگیری اندیکاتور ها و روش های تشخیص شتاب حرکت و مومنتوم می تواند برای تحلیل این توکن بسیار موثر باشد. همچنین شناسایی مناطق اشباع خرید و فروش می تواند انتهای روند و شروع روند های نزولی را ساده تر کند. برای این کار مناسب ترین ترکیب می توان استفاده از کانال و اندیکاتور RSI باشد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال win و اهداف پیشبینی شده

 

پیش بینی اهداف قیمت توکن win

به لحاظ تکنیکالی وین می تواند در کوتاه مدت سقف خود را در قیمت 0.0028 دلار پس بگیرد. اما پس از این عدد با افزایش حمایت و ورود پول، می تواند اهداف 0.01 دلار را در میان مدت ببیند. فقط باید دقت کرد که این توکن برای نوسانگیری بسیار ریسک بالایی داشته و بهتر است تنها بخش کوچکی از سرمایه را به این کار اختصاص داد.

نتیجه گیری

باتوجه به پارامتر های بنیادی و تکنیکال و خدماتی که این پلتفرم به کاربرانش ارائه میدهد و باتوجه به سرمایه گزاری این پروژه بر روی صنعت سرگرمی و گیمینگ که بسیار محبوب است میتواند در آینده ای نزدیک به بستر قدرتمندی مخصوصا برای گیمر ها تبدیل شود.

لیست کامل کیف پولهای ارز دیجیتال 

در این باره بیشتر بخوانید

2 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram