1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. بازی
  4. بهترین بازی های NFT

بهترین بازی های NFT

بهترین بازی های NFT
لوگو علیرضا محرابی
بهترین بازی های NFT
بازی

همه بازی های NFT یکسان ساخته نمی شوند. در این پست، ما به شما کمک می کنیم تا در مورد نحوه عملکرد این بازی ها (اگر تازه کار هستید) و بهترین بازی های NFT که باید در سال 2023 بازی کنید، بیشتر بدانید. اگر با روندهای رسانه های اجتماعی همراه باشید، می دانید که بازی های NFT بسیار محبوب هستند. با وجود توکن ‌های غیرقابل تعویض (NFT) (که در مکالمات رسانه‌های اجتماعی غالب هستند)، ممکن است کنجکاو باشید که وارد این بازی‌ها شوید. یا اگر گیمر هستید و روی NFT ها سرمایه گذاری کرده اید، این بازی ها بهترین راه برای ترکیب دو علایق شما هستند.

بازی های NFT چگونه کار می کنند؟

بازی‌های NFT از ترکیبی از طراحی سنتی بازی و مکانیزم‌های بازی غیرسنتی استفاده می‌کنند که معمولاً بر روی NFT متمرکز هستند. این بازی‌ها NFTها را نه تنها در مکانیسم‌های بازی بلکه در قوانین و تعاملات خود با بازیکنان نیز گنجانده‌اند. به عنوان مثال، مواردی که در بازی پیدا می کنید ممکن است NFT هایی باشند که می توانید جمع آوری کنید و ممکن است بتوانید NFT ها را با بازیکنان دیگر تعویض کنید.

علاوه بر این، می‌توانید از میان بازی‌های NFT، بازی برای کسب درآمد را نیز پیدا کنید که به کاربران امکان می‌دهد از طریق بازی درآمد کسب کنند. در این بازی‌ها، بازیکنان با توکن‌ها پاداش دریافت می‌کنند و این توانایی را دارند که هر چه بیشتر بازی کنند، درآمد بیشتری کسب کنند. با این حال، بیشتر این بازی‌ها نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه دارند که قبل از شروع کسب درآمد باید ابتدا آن را بازیابی کنید.

بهترین بازی ‌های NFT برای بازی در سال 2023

همانطور که قبلا ذکر شد، همه بازی های NFT یکسان ساخته نمی شوند. می‌توانید آن‌ها را در انواع ژانرها و سبک‌ها پیدا کنید که انتخاب آن‌ها را برای بازی دشوار می‌کند. بنابراین بهترین انتخاب برای شما عمدتاً به ترجیح شخصی شما بستگی دارد.

جهت کسب اطلاعاتی در زمینه آموزش ارز دیجیتال، بر روی لینک کلیک کنید.

علاوه بر این، در حالی که برخی از بازی‌ های NFT قابل بازی برای کسب درآمد هستند، برخی دیگر فقط بازی خالص هستند، بنابراین این شما هستید که تصمیم می‌گیرید کدام نوع بازی برای شما بهترین است. برای کمک به انتخاب راحت‌ تر، در اینجا برخی از بهترین بازی‌ های NFT آمده است که باید در سال 2023 بازی کنید.

1. Axie Infinity

Axie Infinity

Axie Infinity یکی از بهترین بازی ‌های NFT است که روزانه ۲.۸ میلیون بازیکن فعال دارد. این بازی برای کسب درآمد به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا توکن‌های AXS را از طریق بازی کسب کنند که سپس می‌تواند در مدیریت پلتفرم استفاده شود.

بازیکنان با خرید سه حیوان خانگی دیجیتالی به نام Axies شروع می کنند و آنها را بزرگ می کنند تا در نهایت نسل هایی از این موجودات را ایجاد کنند. هر Axie اثر ژنتیکی خود را بر فرزندان خود بجا می گذارد و ویژگی ها، ضعف ها و نقاط قوت خود را منتقل می کند. در حالت ایده‌آل، بازیکنان باید سعی کنند یک نژاد کمیاب از Axies با منحصر به فردترین ویژگی‌ها ایجاد کنند تا قیمت مناسبی برای آن‌ها در بازارهای Ethereum NFT که در آن موجودات می‌توانند معامله شوند، به دست آورند.

طبق وب‌سایت Axie Infinity، گران‌ترین اکسی که تابحال فروخته شده، 820,000 دلار بوده است. علاوه بر این، 3.6 میلیارد دلار معاملات در بازار داخلی آنها انجام شده است.

2. Alien Worlds یا دنیای بیگانه

Alien Worlds

طبق آمار Statista، یکی دیگر از بهترین بازی های NFT، بازی Alien Worlds است که بیش از 1.1 میلیون کاربر دارد. این بازی برای کسب درآمد شامل کسب درآمد Trilium (TLM) است که برای به دست آوردن کنترل در سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز سیاره یا Planet DAO و برای دسترسی به گیم‌ پلی اضافی استفاده می‌شود و رقابت اقتصادی را شبیه سازی می کند، بازیکنان را تشویق می کند تا در انتخابات نامزدهای شورا شرکت نموده یا برای شورای سیاره ای شرکت کنند.

برای آشنایی با بازی تتان آرنا و نحوه کسب درآمد از آن، بر روی لینک کلیک کنید.

در این NFT Metaverse، بازیکنان می‌توانند به ماموریت‌ بروند و NFTها را کشف کنند و سپس می‌توانند برای استخراج Trilium یا برای مبارزه در نبردها و رفتن به ماموریت‌ها استفاده شوند. NFT ها در سطوح مختلف کمیاب هستند که ارزش آنها را در بازی تعیین می کند.

3. Gods Unchained

معرفی بهترین بازی های NFT

Gods Unchained یک بازی کارت بازرگانی و یکی از بهترین بازی های NFT است که همچنین بر اساس مدل بازی برای کسب درآمد است. این بازی رایگان به بازیکنان مالکیت کامل بر آیتم‌های درون بازی خود می‌دهد، به این معنی که آن‌ها آزادند کارت‌های خود را هر طور که می‌خواهند بفروشند، معامله یا استفاده کنند. بازیکنان جدید در ابتدا 140 کارت رایگان دریافت می کنند تا بتوانند در مورد نحوه انجام بازی اطلاعات کسب کنند.

هر کارت دارای قدرت های منحصر به فردی است و بر اساس کمیاب، قبیله، هزینه مانا، خدا و مجموعه دسته بندی می شود. برخی از کارت ها به شما امکان می دهند موجودات را احضار کنید، به دیگران سلامتی بدهید، کارت های اضافی بکشید و موارد دیگر. بازیکنان می توانند کارت ها را با خرید آنها از بازیکنان دیگر یا با برنده شدن در بازی های PVP جمع آوری کنند. ایده پشت بازی ساخت عرشه هایی است که می توانند با تاکتیک های مختلف برای پیشی گرفتن از حریفان مبارزه کنند.

در مسابقات PVP، زمانی می توانید برنده شوید که ابتدا جان حریف خود را به صفر برسانید. سپس به ازای هر برد، امتیاز تجربه دریافت می کنید. هنگامی که نوار تجربه پر شد، می توانید یک بسته کارت جدید دریافت کنید و به مرحله بعدی بروید.

4. سندباکس

سندباکس

Sandbox یک پلتفرم NFT مبتنی بر جامعه است که بسیار شبیه Minecraft است زیرا به جای بازی، بیشتر یک پلتفرم سازنده است. کاربران می‌توانند دارایی‌ های voxel خود را ایجاد و متحرک کنند که می‌توانند به NFT هایی تبدیل شوند که در بازار آپلود می‌شوند. سپس این NFT ها در بازی هایی که کاربران بر روی پلتفرم ایجاد می کنند ادغام می شوند.

با The Sandbox، بازیکنان یا سازندگان می‌توانند از بازی‌هایی که ایجاد می‌کنند درآمد کسب کنند و دارایی‌هایی را که طراحی می‌کنند به بازار عرضه کنند. آنها همچنین می توانند با بازی در پلتفرم جوایزی کسب کنند.

توکن ابزار این پلتفرم SAND نام دارد که می تواند برای خرید آیتم های درون بازی در بازار استفاده شود. بازیکنان همچنین می‌توانند قطعه‌ای از املاک دیجیتالی در متاورس سندباکس به نام LAND بخرند و آن را با بازی‌ها و دارایی‌ها پر کنند تا تجربیات منحصر به فردی بسازند. متاورس از 166,464 LANDS تشکیل شده است که بازیکنان می توانند از آن برای میزبانی بازی ها، ساخت مسکن یا توسعه تجربه های چند نفره استفاده کنند.

5. Splinterlands

آشنایی با بهترین بازی های NFT

Splinterlands مانند Gods Unchained، یک بازی کارتی و یکی از بهترین بازی های NFT است که به بازیکنان اجازه می دهد در حین بازی درآمد کسب کنند و گیم پلی مشابهی دارد. تفاوت اصلی این است که برای شروع بازی باید بسته کارت خود را خریداری کنید. هر کارت دارای آمار، هزینه مانا، سطح، تجربه، توانایی متفاوت است. می‌توانید کارت‌هایی را پیدا کنید که به شما امکان می‌دهند سلامتی را بازیابی کنید، آسیب مضاعف وارد کنید، سرعت را کاهش دهید و موارد دیگر.

بازیکنان می توانند کارت های خود را با هرکسی مبادله کنند یا آنها را به بازیکنان دیگر اجاره دهند. آن‌ها همچنین می‌توانند کارت‌های مختلف را برای کسب سطوح ترکیب کنند یا حتی کارت‌ها را به کریپتو تبدیل کنند. کارت‌های Splinterlands همچنین با پلتفرم‌های بازار شخص ثالث مانند Monster Market، PeakMonsters و OpenSea سازگار هستند، بنابراین می‌توانید روی پلتفرم‌های متعددی بفروشید.

در Splinterlands، شما این فرصت را دارید که با شرکت در مسابقات و بازی های رتبه بندی شده جوایزی کسب کنید. بازیکنان همچنین می‌توانند برای کسب این جوایز که ممکن است معجون‌های جادویی، بسته‌های کارت، کارت‌های کلکسیونی و کریستال‌های انرژی تاریک باشند، به ماموریت‌ها بروند. کریستال ها به عنوان یک ارز دیجیتال عمل می کنند که می توان آن را معامله کرد یا برای خرید در فروشگاه استفاده کرد.

6. Sorare

Sorare

Sorare یک بازی کارتی فوتبال فانتزی و یکی از بهترین بازی های NFT عالی برای دوستداران فوتبال است که به بازیکنان اجازه می دهد تا ترکیب و استراتژی بسازند. بازیکنان می توانند با استفاده از کارت های معاملاتی که نشان دهنده بازیکنان حرفه ای فوتبال است، در مسابقات هفتگی با مدیران دیگر رقابت کنند. امتیازات شما بر اساس رویدادهای واقعی زندگی و عملکرد بازیکنان در عرشه شما، درست مانند فوتبال فانتزی است.

کارت‌ها به چهار سطح نادر، محدود، کمیاب، فوق‌العاده نادر و منحصربه‌فرد طبقه‌بندی می‌شوند که ارزش آنها را در پلتفرم تعیین می‌کند. بازیکنان صاحب این کارت‌های NFT هستند تا بتوانند آن‌ها را با سایر بازیکنان معامله کنند یا در بازار آزاد بفروشند.

بازی Sorare رایگان است و بازیکنان هنگام ثبت نام یک بسته شروع رایگان دریافت می کنند. سپس می توانند در حین بازی کارت های بیشتری کسب کنند. با این حال، شما باید منحصر به فرد ترین کارت های مورد نیاز برای صعود به بخش ها و پیشرفت در بازی را خریداری کنید.

7. The Walking Dead: Empires

بررسی بهترین بازی های NFT

برای طرفداران بازی های بقا، این بازی چند نفره در دنیای سریال تلویزیونی موفق AMC، The Walking Dead جریان دارد. در این MMO مبتنی بر بلاک چین، بازیکنان می‌توانند با مبارزه با واکرها، رقابت با رقبا، ساخت خانه‌های جدید و یافتن منابع برای بقا با دیگران متحد شوند. تقریباً مانند برنامه تلویزیونی، بازیکنان می‌توانند تسلط خود را نشان دهند و جامعه ای متشکل از متحدان را رهبری کنند یا با شخص قدرتمندتر، وفاداری خود را اعلام کنند.

وقتی بازیکنان در این بازی صاحب زمین هستند، وقتی فعالیت زیادی در قلمرو آنها وجود دارد (چه خرید و فروش یا جنگ و کشتار)، پاداش بیشتری کسب می کنند. این بدان معناست که بازیکنان باید یک پایگاه قوی بسازند که بازماندگان، رقبا و واکرها را به طور یکسان جذب کند. می توانید بازیکنان دیگر را دعوت کنید تا در زمین خود مستقر شوند که می توانید با هم برای بقا آن را توسعه دهید.

8. Dogami

Dogami یکی از بهترین بازی های NFT

Dogami به عنوان یک بازی کامل، به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا یک حیوان خانگی مجازی یا Dogami را بپذیرند و آن را تا بزرگسالی پرورش دهند تا پتانسیل کامل آن را باز کنند. بازیکنان می توانند Dogami خود را آموزش دهند، آن را سفارشی کنند و ویژگی های منحصر به فردی بسازند. این Dogami NFT ها در بیش از 300 نژاد مختلف وجود دارند که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود هستند، درست مانند سگ های واقعی. آنها دارای چهار سطح مختلف کمیاب هستند: برنز، نقره، طلا و الماس که ارزش آنها را در بازار تعیین می کند.

جهت کسب اطلاعاتی در مورد بازی دیفای کینگ دامز، بر روی لینک کلیک کنید.

بازیکنان می‌توانند در چالش‌ها رقابت کنند و توکن‌های DOGA، واحد پول محلی Petaverse را به دست آورند. توکن‌های DOGA را می‌توان برای خرید لباس برای کمد لباس دیجیتال، پرورش Dogami، خرید مواد مصرفی و رزرو بلیط رویداد استفاده کرد. نسل اول Dogami در 22 فوریه 2022 عرضه شد و از آن زمان به فروش رسیده است.

9. The Parallel

The Parallel از بهترین بازی های NFT

یکی از بهترین بازی هایNFT، بازی The Parallelکه یک بازی متاورسی است و به بازیکنان اجازه می دهد دور هم جمع شوند و دنیایی از فرصت های بی نهایت را توسعه دهند. در این متاورس، Runes بلوک ساختمانی را تشکیل می دهد و برای توسعه عناصر بازی NFT به نام Paragons ضروری است. آنها همچنین بر عناصر مختلف بازی مانند ویژگی ها، قدرت، بازدهی کسب درآمد و انرژی رونیک تأثیر می گذارند. خاک، سنگ، چوب، لاستیک، پلاستیک، کریستال، فلز، نگین، انیکسیوس، کریپتون، پیتیوم و پارانیم انواع مختلف رونز موجود در متاورس به ترتیب ارزش هستند.

جهت اطلاع از بازی های برتر شبکه پالیگان، مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.

The Parallel دارای بازی های زیادی در یک بازی است که از سری Rune Hunter شروع می شود. این سری بازی سه قسمتی دارای سه بازی منحصر به فرد برای معرفی خط داستانی متاورس و مکانیسم های بازی برای کسب درآمد آن است. Ascension بازی دیگری است که از بازی Squid بازی نتفلیکس الهام گرفته شده است و دارای 10 بازیکن است که باید یک مسیر مرگبار با موانع را پشت سر بگذارند و در مقابل غول بزرگ قرار بگیرند و از تله های پنهان فرار کنند.

10. ایلوویوم

ایلوویوم یک نمونه از بهترین بازی های NFT

Illuvium یک بازی اکتشافی جهان باز و یکی از بهترین بازی های NFT است که در آن بازیکنان می‌توانند در هفت منظره بیگانه خارق‌العاده سفر کنند و موجودات غیرعادی را که با آن روبرو می‌شوند جمع‌آوری کنند. این موجودات که Illuvials نامیده می شوند، دارای توانایی های منحصر به فردی هستند که می توان آنها را با آموزش ارتقا داد که ارزش آنها را نیز افزایش می دهد. بازیکنان می توانند این ایلوویال ها را به همراه سایر اقلام NFT و مواد کشاورزی در بازار بفروشند یا معامله کنند.

در حال حاضر در نسخه بتا، این بازی بازی برای کسب درآمد دارای گرافیک خیره کننده ای است و به بازیکنان اجازه می دهد تا رمزارزها را در توکن های ILV کسب کنند. این توکن ها به عنوان جوایز درون بازی هنگام انجام بازی، شرکت در مسابقات و رویدادها، تکمیل ماموریت های PVE و باز کردن قفل دستاوردهای ویژه به دست می آیند. بازیکنان می توانند در حالی که بازیکنان دیگر در این مسابقات شرط بندی می کنند، در ورزشگاه لویاتان آرنا برای اثبات مهارت خود با بازیکنان دیگر مبارزه کنند.

11. Star Atlas

Star Atlas

Star Atlas یک بازی استراتژیک کاوش فضایی است که در آن بازیکنان با سفینه فضایی پیشرفته خود در فضا پرواز می کنند و با راه اندازی امکانات معدنی ثروت خود را به دست می آورند. می توانید شهرهای معدنی را که مناطق غنی از منابع هستند و به عنوان مرکز فعالیت اقتصادی عمل می کنند، کاوش کنید و منابع خود را در بازار بخرید یا بفروشید. هدف به دست آوردن POLIS است، توکن حاکمیت استار اطلس که به شما اجازه می دهد در مورد قوانین و سرنوشت متاورس صحبت کنید.

بازیکنان می توانند به هر یک از سه جناح درون بازی بپیوندند: منطقه ONI، کنسرسیومی از گونه های بیگانه. Ustur Sector، مجموعه ای از اندرویدهای حساس؛ یا قلمرو MUD، سرزمینی که توسط نوع بشر اداره می شود. آنها همچنین می توانند آواتارهای سفارشی، خدمه و کشتی های ستاره ای را در حین کاوش در جهان بسازند.

کدام بازی NFT را بازی خواهید کرد؟

همانطور که می بینید، گزینه های زیادی در مورد بازی های NFT موجود بوده و قطعا چیزهایی برای بازی برای همه وجود دارد، چه از ساختن چیزهایی مانند Minecraft لذت ببرید و چه دوست دارید هیولاهای غیرعادی مانند Pokemon را شکار کنید. بنابراین همه گزینه هایی را که در اختیار دارید بررسی کنید و گزینه ای را پیدا کنید که با ترجیحات بازی شما مطابقت دارد.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

2 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com