تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بیت کوین کش

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بیت کوین کش
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بیت کوین کش
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

پس از جهانی شدن محبوبیت بیت کوین، ضعف های آن به مرور بیشتر برای سرمایه گذاران برملا شد. از این رو ارز دیجیتال بیت کوین کش  با هدف حل این مشکلات از جمله مقیاس پذیری  بالا، سرعت تراکنش بالا به میان آمد. بنابراین می توان بیت کوین کش را فورکی برای بیت کوین تصور کرد. بیت کوین کش با نام Bitcoin Cash و با نام اختصاری (BCH) معروف است.

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بیت کوین کش

با وجود آن که بیت کوین کش جزو ارز های دیجیتال برتر بازار است، روش منحصر به فردی برای تحلیل تکنیکال آن وجود ندارد. بنابراین معامله گران و تحلیلگران می توانند استراتژی معاملاتی خود را به سادگی برای این ارز دیجیتال نیز استفاده کنند. روشی که برای تحلیل بیت کوین کش در ادامه به کار رفته است روش پرایس اکشن می باشد.

پرایس اکشن یکی از ساده ترین و دقیق ترین روش های تحلیل تکنیکال است که می توان از آن برای تعیین اهداف قیمتی بیت کوین کش استفاده کرد. همچنین روش کلاسیک نیز به دلیل سادگی می تواند پیشنهاد دوم برای تحلیل تکنیکال بیت کوین کش باشد.

پیش بینی اهداف قیمت ارز دیجیتال بیت کوین کش

در حال حاضر، بیت کوین کش درگیر مقاومت استاتیک و روانی 600 دلار است. شکست این سطح دور از انتظار نبوده و پس از آن می توان اهداف 700 دلار و 810 دلار را به ترتیب در دسترس دانست. اما در صورت اصلاح سطح استاتیک 480 دلار می تواند حد ضرر معامله گران در بلندمدت باشد.

معرفی بهترین اندیکاتور در تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بیت کوین کش

به صورت کلی پیشنهاد می شود حداقل از یک و حداکثر از سه اندیکاتور برای افزایش اعتبار تحلیل خود استفاده کنید. در همین راستا، انتخاب یک اندیکاتور از دسته مومنتوم، یک اندیکاتور از دسته اندیکاتور های روندی و یک اسیلاتور می تواند بسیار موثر باشد. البته استفاده همزمان از همه آن ها لزومی ندارد و بسته به استراتژی معامله گر می تواند متغیر باشد.

جمع بندی

بهتر است بیت کوین کش را بیت کوین بهبود یافته بدانیم. چرا که بیت کوین کش یک انشعاب از بیت کوین با هدف حل مشکلات آن است. البته پروژه های بسیاری برای رفع ایرادات بیت کوین وارد عمل شدند، اما هیچ یک به اندازه بیت کوین موفق عمل نکرده اند. روند قیمت بیت کوین کش برای بلندمدت صعودی است و می توان آینده درخشانی را در انتظار سرمایه گذاران این ارز دیجیتال متصور شد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram