تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سولانا

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سولانا
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سولانا
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

در دنیای کنونی نمی توان قدرت و اثربخشی ارزهای دیجیتال را نادیده گرفت. بسیاری از این ارز های دیجیتال با ارائه خدمات جدید، رفع پیچیدگی های گذشته و از همه مهم تر، ورود به دنیای غیرمتمرکز محبوبیت بالایی را میان سرمایه گذاران بدست آورده اند. یکی از این ارز های دیجیتال سولانا می باشد. اما پیش از آن که به تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سولانا (SOL) بپردازیم، بهتر است کمی بهتر با آن آشنا شویم.

آشنایی با ارز دیجیتال سولانا

ارز دیجیتال سولانا (Solana) که با نماد SOL در صرافی های معتبر قابل معامله است، پروژه ی اپن سورسی است که در نظر دارد با ارائه خدماتی در زمینه سیستم های مالی غیر متمرکز (DeFi) فعالیت کند. با وجود آن که کار های اولیه و برنامه ریزی ابتدایی آن در سال 2017 شروع شد، سولانا در سال 2020 عرضه عمومی شد و در طول این مدت توانست رشد خوبی را تجربه کند.

انواع تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال سولانا

ارز دیجیتال سولانا، نمودار قیمت بزرگی ندارد؛ علت آن هم آن است که مدت کوتاهی است که ارز دیجیتال سولانا قابل معامله شده است. بنابراین عمر چارت این ارز دیجیتال کمتر از 6 ماه است. به همین دلیل شاید نتوان در این مرحله چندان به تحلیل ارز دیجیتال از نوع تکنیکال آن بسنده کرد و بهتر است عوامل بنیادی آن نیز بررسی شود. اما در هر صورت روش پرایس اکشن و روش کلاسیک می تواند اهداف و سطوح مهم توکن سولانا را مشخص کند.

انواع تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال سولانا

پیش بینی اهداف قیمت ارز دیجیتال سولانا

سولانا پس از افتی که از زمان عرضه اولیه شدن تجربه کرده بود، در دسامبر سال 2020 روند صعودی خود را شروع کرد و تا به امروز در یک کانال صعودی میان مدت قرار گرفته است. این ارز دیجیتال نزدیک به خط میدلاین کانال در حال معامله بوده و در صورت گذر از آن می تواند تا سقف کانال و قیمت 35 دلار پیشروی کند. ارز دیجیتال SOL در حال حاضر با قیمت 27 دلار در حال معامله است.

جمع بندی

ارز دیجیتال سولانا، توسط آقای آناتولی یاکونکو (Anatoly Yakovenko) در سال 2017 پروژه خود را آغاز کرد و در سال 2020 توانست عرضه عمومی شود. سولانا طی چند ماه گذشته اعتماد سرمایه گذاران را جلب کرده و توانسته است در زمینه سیستم های مالی غیرمتمرکز حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram