تحلیل ارز دیجیتال سولانا

تحلیل ارز دیجیتال سولانا
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال سولانا
تحلیل ارز دیجیتال

سولانا یکی از ده ها ارز دیجیتالی است که در زمینه قرارداد های هوشمند و برنامه های غیر متمرکز که با نام DApp شناخته می شود، فعالیت می کند. این ارز دیجیتال با وجود رقبای بزرگ خود توانسته است خود را به جمع 30 ارز دیجیتال برتر برساند و برای حفظ این جایگاه برنامه های بسیاری دارد. در این مقاله قصد داریم به طور کامل ارزنده بودن ارز دیجیتال سولانا را بررسی کنیم و سپس بهترین نقطه ورود آن را شناسایی کنیم.

آشنایی با توکن سولانا

سولانا را آقای آناتولی یاکونکو در سال 2017 با تشخیص ایرادی که در تابع بیت کوین وجود داشت ایجاد کرد. در حال حاضر سولانا با نماد SOL در صرافی های معتبر مانند بایننس در حال معامله است. اعضای تیم سولانا بسیار قدرتمند بوده و برخی از آن ها سابقه فعالیت در شرکت کوالکوم دارند. سولانا با توجه به مقیاس پذیری مناسب، سرعت بالا و هزینه پایین تراکنش ها توانسته است در رتبه 26 از نظر ارزش بازار قرار بگیرد.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال سولانا

یکی از کارهایی که سولانا را منحصر به فرد می کند، نوع دریافت کارمزد های آن است. در این شبکه پی از تراکنش، کارمزد به صورت SOL دریافت شده و سوزانده می شود. این کار سبب کاهش تعداد کل توکن ها و افزایش قیمت توکن های باقی مانده می شود. همچنین افرادی که سولانا را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند، شرکت سولانا به دارندگان این توکن، پاداش پرداخت می کند.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال سولانا

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال سولانا

با بررسی تحلیل ارز دیجیتال سولانا، متوجه خواهیم شد که چندماهی است که در روند صعودی خود با شیب مناسبی در حال رشد است. بنابراین پیش بینی می شود تا سقف این کانال بتواند پیش روی کند. بنابراین هدف اول توکن سولانا 35 دلار خواهد بود. قیمتی که در حال حاضر در معامله است 27 دلار است. 

جمع بندی

ارز دیجیتال سولانا مزیت های بسیاری نسبت به سایر ارز های دیجیتال دارد. مقیاس پذیری، هزینه پایین تراکنش ها، توکن سوزی دائمی و اعطای پاداش به دارندگان این توکن سبب شده همیشه در مسیر رشد و صعود قرار بگیرد. این ارز دیجیتال در موقیت قیمتی مناسبی قرار داشته و می تواند در میان مدت به معامله گران سود مناسبی بدهد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram