سایت Elliptic
لوگو علیرضا محرابی
سایت Elliptic
ابزارهای ارز دیجیتال

امروزه ما شاهد افزایش علاقه مردم جهان به ارزهای دیجیتال هستیم؛ همزمان با افزایش تمایل به فعالیت در این بازار، مبحث مهم دیگری نیز وجود دارد و آن هم به شفافیت پیامدهای قانونی ارزهای جدید و فناوری های موجود مربوط می شود. بسیاری از سازمان های مهم همانند سازمان های نظارتی، مقامات مالیاتی و بانک های مرکزی در سراسر نقاط جهان؛ تلاش می کنند تا این حوزه با قانومندی مشخص مدیریت شود. همانطور که می دانید کاربران می توانند با سرمایه گذاری از این حوزه سود کسب کنند اما نباید میزان ریسک های موجود این بازار را فراموش کرد. سایت Elliptic برای اینکه بتواند ریسک های موجود در مسیر سرمایه گذاران را کاهش دهد به وجود آمده است. بهتر است بدانید که اگر ریسک های این حوزه کاهش یابد کاربران می توانند از تمام پتانسیل این سیستم مالی غیرمتمرکز کسب سود کنند. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی سایت الیپتیک بپردازیم تا شما بتوانید اطلاعات مفیدی در مورد این سایت به دست آورید.

خدمات ارائه شده توسط سایت Elliptic

خدمات ارائه شده توسط سایت Elliptic

مهم ترین خدماتی که سایت Elliptic ارائه می کند این است که خدمات تجزیه و تحلیل بلاک چین را برای تطابق دارایی های رمزارزی با قوانین و مقررات به کاربران ارائه می دهد. کاربران بازارهای مالی می توانند با بهره بردن از این سایت، ابزار بررسی تطبیق تراکنش‌ ها با مقررات حوزه رمزارزها را فعال کنند تا ریسک را در بیش از ۵۰۰ دارایی رمزارز مدیریت کنند و در انتها از قانونی بودن آن مطمئن شوند.

از دیگر ویژگی های مهم این سایت، می توان به امکان بررسی تطابق قانونی اشاره کرد که این امکان یک مزیت بسیار مهم و رقابتی سایت Elliptic به شمار می رود که باعث شده است رگولاتورها و مشتریان و شرکا نسبت به آن اعتماد کنند.

بررسی مهم ترین ویژگی های سایت Elliptic

همان طور که در قسمت بالا گفته شد سایت Elliptic یک سایت تحلیلی و پلتفرم فعال در زمینه تحلیل آنچین است. این سایت می تواند امکان رصد تحولات حوزه ارزهای دیجیتال را برای کاربران فراهم کند و ابزار بسیار کارآمد برای بررسی فعالیت شرکت های تاثیرگذار در حوزه بلاک چین باشد. در ادامه به بررسی مهم ترین ویژگی های سایت الیپتیک می پردازیم.

مجموعه داده های بسیار دقیق بلاک چین

داده های بسیار دقیق بلاک چین

پایگاه سایت Elliptic همواره با بزرگترین و دقیق ترین مجموعه داده های بلاک چین به وجود آمده است و کاربران این سایت می توانند با بیش از 100 میلیارد نقطه داده، تطابق قانونی دارایی های کریپتویی را بررسی کنند. سایت تحلیلی الیپتیک در سال 2013 تصمیم گرفت که به جمع آوری داده ها بپردازد و امروزه صدها میلیون آدرس دارایی ‌های رمزارزی مرتبط با نهادهای شناخته شده را شناسایی کرده است.

این سایت با کاهش مثبت کاذب، توانسته کارایی عملیاتی را تا حد زیادی بهبود بخشد تا کاربران بتوانند پر خطرترین فعالیت های موجود را شناسایی کنند که این یکی از مهم ترین مزیت هایی است که موجب شده کاربران به استفاده از این سایت ترغیب شوند.

گسترش بهره مندی از پتانسیل دارایی رمزارز

همانطور که در قسمت بالا گفته شد سایت Elliptic دارای بیش از 100 میلیارد نقطه داده است که می تواند 98 درصد از بازار بزرگ کریپتو را پوشش دهد؛ این سایت ثابت کرده است که می تواند در هر شرایط، بازار پر از ریسک را نظارت کرد.

کاربران می توانند با بهره گیری از این سایت از پتانسیل دارایی خود بهره ببرند؛ چرا که تمرکز آن بر ایجاد مجموعه داده، با بالاترین کیفیت در بازار است.

 بررسی میزان ریسک واقعی رمزارز موردنظر

 بررسی میزان ریسک واقعی رمز ارز مورد نظر

شما می توانید با بهره گیری از این سایت یک دید بسیار جامعی نسبت به ریسک موجود به دست آورید. هنگامی که شما دید منطقی به ریسک های موجود به دست می آورید تصمیم گیری سریع در معاملات را کسب می کنید. پلتفرم چند دارایی سایت Elliptic از علم داده پیچیده و یادگیری ماشینی برای محاسبه امتیاز ریسک در سطح تراکنش، مشتری یا کیف پول استفاده می ‌کند. این پایگاه تحلیلی یک نمای یکپارچه از ریسک در تمام دارایی‌ های رمزارزی ارائه می‌ دهد که به راحتی از طریق یک رابط مرورگر یا از طریق یک API قدرتمند قابل دسترسی هستند.

قوانین ریسک قابل تنظیم

از دیگر ویژگی های این سایت می توان به ویژگی نظارت بر تراکنش و کیف پول اشاره کرد. سایت مورد نظر دارای قوانین ریسک قابل تنظیم است که به کاربران این امکان را می دهد تا آنها به طور خصوصی میزان ریسک پذیری خود را تنظیم کنند. قوانین ریسک اولیه که در شروع کار باید در نظر گرفته شوند نیز در این سرویس لحاظ شده است.

دارا بودن API برای اتوماسیون انطباق

در سایت Elliptic عملیات هایی مانند عملیات انطباق با غربالگری انبوه تراکنش ‌ها و کیف پول ‌ها بسیار ساده تر انجام می شود که کاربران می توانند از نتایج آن در سایر سیستم های تجاری استفاده کنند؛ به بیان دیگر توسعه دهندگان سایت Elliptic بر این موضوع تاکید دارند که این پلتفرم  از پشتیبانی لازم برای ادغام سریع و یکپارچه سایر سیستم ‌های تجاری با این سامانه نیز برخوردار است.

دسترسی کامل به منابع آموزشی رمزارزها

شما می توانید با ابزار Elliptic Learn از آموزش‌ های لازم بهره‌ مند شوید، البته نباید این موضوع فراموش شود که این آموزش ها برای تمام کاربران یکسان نیست؛ بلکه کارشناسان، آن نیازهای خاص سازمان‌ ها را تشخیص می ‌دهند و آموزش‌ های سفارشی را برای مطابقت با سطح کاربر ارائه می‌ کنند.

مهم ترین هدف سایت EIliptic چیست؟

مهم ترین هدف سایت EIliptic چیست؟

بیان گذاران سایت الیپتیک در سال 2011 به دارایی های رمزارزی علاقه نشان دادند. هنگامی که این بنیان گذاران به بررسی این فناوری برای خدمات مالی پرداختند به نوآوری و ویژگی رقابتی آن پی بردند. این تیم، تحقیقات بسیار زیادی در زمینه رمزارزها انجام دادند و پس از همکاری های لازم با موسسات مالی تحت نظارت، به این نتیجه رسیدند که حوزه دارایی های دیجیتال باید همواره در چارچوب های قانونی عمل کند. در نتیجه این نظارت قانونی، می توان جرایم را به میزان بسیار زیادی کاهش داد و از پتانسیل کامل این فضا بهره برد.

این امر موجب شد که تیم سازنده الیپتیک تصمیم گرفتند تا اولین ابزارهای انطباق قانونی جهان در حوزه ارز دیجیتال را بر اساس تجزیه و تحلیل بلاک چین در سال ۲۰۱۵ ساخته و راه ‌اندازی کنند.

با پیشرفت فناوری، بلاک چین های جدیدی به وجود می آیند و در نتیجه مقررات نیز تکمیل تر می شود اما بهتر است بدانید که گرچه مقررات تکامل می یابند اما ماموریت اصلی سایت الیپتیک به پایان نمی رسد و تیم توسعه دهنده این سایت در تمام شرایط به محافظت از مشتریان خود در برابر حوادثی همچون جرائم مالی دارایی های رمزارزی می پردازند.

برای کسب اطلاعاتی در مورد نحوه ثبت نام در صرافی مکسی به صورت تصویری، بر روی لینک کلیک کنید.

سایت Elliptic چه خدماتی به مشتریان خود ارائه می دهد؟

سایت الیپتیک یک تیم سازنده متخصص دارد که مدیران بسیار موفقی در بین این تیم قرار دارند. این تیم همواره در هر مرحله در کنار کاربران خود قرار دارند، شما در قسمت زیر می توانید خدمات و پشتیبانی این تیم متخصص را مشاهده کنید.

طراحی راه حل انطباق قانونی: هنگامی که شما از سایت الیپتیک استفاده می کنید در تمام مراحل یک مهندس راه حل با شما همکاری می کند تا شما یک نقشه فناوری تطابق قانونی رمزارزی را طراحی کنید؛ به بیان دیگر این تیم از اهداف انطباق و تنظیمات عملیاتی شما پشتیبانی می کند.

دریافت آموزش مختص هر مشتری: یک تیم موفقیت مشتری در تمام مراحل در کنار کاربر قرار دارد تا در قوانین و ریسک و گردش کار به کاربر یاری برساند، این تیم آموزش های لازم را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد.

شما نیز می توانید در قسمت مرکز دانش آنلاین سایت Elliptic به مجموعه ای کامل از منابع دسترسی پیدا کنید. همچنین شما می توانید از طریق این منبع، دانش خود را ارتقا بخشید؛ به مرکز توسعه دهندگان این پایگاه دسترسی پیدا کنید یا بهترین روش را برای استفاده از راه حل ‌های تطابق قانونی تراکنش ‌های رمزارز کشف کنید.

بهتر است بدانید که سایت Elliptic تورهایی مخصوص برای علاقه مندان به استفاده از این سایت دارد. هنگامی که یک کاربر وارد سایت می شود با یک مینی تور مواجه می شود در این مینی تور شما به طور کامل با نحوه کار این سایت آشنا می شوید. به‌ علاوه، بعد از انتشار ویژگی ‌های جدید در پلتفرم، راهنمایی‌ های لازم جهت اینکه بتوان فوراً از عملکردهای جدید بهره ‌مند شد، در اختیار کاربران قرار می‌ گیرد.

برای کسب اطلاعاتی در مورد دنیای رمزارزها و آموزش ارز دیجیتال، بر روی لینک کلیک کنید.

پشتیبانی از سلامت حساب برای اهداف تجاری

پشتیبانی از سلامت حساب برای اهداف تجاری در سایت Elliptic

توجه کنید که بررسی مدام سلامت شبکه این موضوع را تضمین می کند که راه حل های انطباق مناسب رمزارزی است که دارید یا خیر.

پشتیبانی فنی

سایت Elliptic یک تیم پشتیبانی دارد که به صورت 24 ساعته کاربران را هدایت می کند. مرکز اصلی تیم پشتیبانی در شهر لندن، نیویورک، سنگاپور و توکیو قرار دارد. از لحظه ای که کاربر عضو سایت می شود، تیم پشتیبانی اختصاصی او را همراهی می کنند؛ اولین قدم تیم پشتیبانی این است که با کسب و کار شما آشنا شوند تا بتوانند به بهترین نحو شما را در رسیدن به هدفتان یاری کنند.

بسته های خدمات حرفه ای سایت Elliptic شامل چه مواردی می شود؟

افزایش بسیار زیاد دقت: ارزیابی‌ های مجزای مستقل (EDD) این سایت برای دارایی‌ های رمزارزی، همسو با BSA، FinCEN، ۵AMLD و سایر قوانین جهانی همسو است. در این شرایط شما می توانید یک ارزیابی دقیق از روند سرمایه گذاری خود در بازار ارزهای دیجیتال به دست آورید.

پیکربندی قوانین ریسک: شما می توانید با متخصصان خبره ارز AML مشور کنید تا قوانین ریسک خود را ایجاد یا تنظیم کنید.

ارزیابی ریسک AML Crypto :با کمک کارشناسان مستقل سایت تحلیلی الیپتیک، می ‌توانید میزان قرار گرفتن در معرض خطر را بررسی و آزمایش کرده و آن را کاهش دهید و شکاف‌ های عملیاتی را از طریق ارزیابی ریسک فوری یا برنامه ‌ریزی شده شناسایی کنید.

مشاوره لید پرکتینر: سایت Elliptic یک گروه سیاست و تحقیقات جهانی دارد که سرشار از تیم کارشناسی از تیم های تطبیق مالی و تنظیم کننده ها است. اپراتورهای این سایت واقعی هستند و همواره به شما در مدیریت ریسک یاری می رسانند.

بروزرسانی امور نظارتی هفتگی: کاربران هنگامی که در بروزرسانی هفتگی امور نظارتی سایت Elliptic عضو می شوند، از آخرین قوانین مربوط به دارایی اطلاع پیدا می کنند؛ سایت Ellipitc خلاصه ای از حوادث روز بازار را برای شما ارسال می کند.

کسب دانش در مورد انواع جرایم مالی: هنگامی که شما وارد سایت شده و در آن عضو می شوید با منبع غنی از اطلاعات مواجه می شوید که می توانید با استفاده از آن دانش خود را در مورد پرچم های قرمز ارتقا بخشید.

برای اطلاع از نحوه معامله با اسمارت مانی، بر روی لینک کلیک کنید.

سیاست ها و رویه هایی برای ریسک

کاربران می توانند در پایگاه تحلیلی این سایت ریسک دارایی های ارز دیجیتال مورد نظر خود را طراحی کنند و برای بررسی منظم خط ‌مشی‌ ها و رویه‌ های موجود از کارشناسان سایت Elliptic کمک بگیرند تا مطابق با آخرین قوانین پیش بروند.

معرفی بهترین ابزارهای سایت Elliptic

معرفی بهترین ابزار های سایت Elliptic

در این بخش از مقاله قصد داریم شما را با بهترین ابزارهای این سایت آشنا کنیم. بهتر است بدانید که این ابزارها، می توانند شناسایی ریسک های موجود را برای شما هموار کنند.

شناسایی کیف پول‌ های نامعتبر با Elliptic Lens

شما می توانید کیف پول های موجود در بازار کریپتو را بررسی کنید؛ در نتیجه این کار، کسب و کار شما در برابر جرایم مالی محافظت می شوند. همچنین شما این قابلیت را به دست می آورید که از لینک های مخرب نیز دوری کنید، در نتیجه سرمایه شما به خطر نمی افتد.

کاربران با استفاده از این سایت می توانند صاحب کیف پول و منبع و مقصد وجوه آن را ردیابی کنند؛ حتی زمانی که وجوه بین زنجیره‌ های بلوکی جریان می ‌یابد یا زمانی که دارایی‌ ها تغییر می‌ کند.

بررسی ویژگی های مهم این ابزار:

امکان مسدود سازی معاملات پر خطر

 آیا کاربران برای استفاده از ابزارهای سایت Elliptic باید هزینه پرداخت کنند؟

اگر برای شما نیز این سوال پیش آمده است که آیا هنگام استفاده از ابزارهای این سایت باید مبلغی را بپردازید باید بدانید که شما می توانید هنگام ثبت نام در این سایت از تمام ابزارهای آن به صورت رایگان برخوردار شوید. همچنین شما این قابلیت را نیز به دست می آورید که با عضویت در سایت از خدمات دمویی نیز برخوردار شوید.

چرا وجود سیستم های سنجش میزان ریسک در بازار رمزارزها از اهمیت بالایی برخوردار است؟

در سال 2021 میلادی، رمزارز بیت کوین توانست از سقف بازار یک تریلیون دلاری عبور کند. به دلیل این که بلاک چین و ارزهای دیجیتال دارای سیستم غیرمتمرکز هستند، هنگام راه اندازی محصولات و شبکه های نو ممکن است چالش های بسیار زیادی به وجود آید. برای نمونه، امکان ایجاد کوین‌ های نامحدود وجود دارد و می‌ تواند در مقایسه با ارزهای فیزیکی (معروف به ارزهای فیات)، مانند دلار آمریکا یا یورو که توسط سیستم ‌های پولی و سیاست‌ های مالی محدود شده ‌اند، به سرعت مشروعیت پیدا کند؛ چرا که توسط دولت‌ های متمرکز کنترل نمی ‌شود. از همین رو وجود سایت هایی مانند سایت Elliptic می تواند باعث شود که ریسک های این حوزه به خوبی شناسایی شود و کاربران بتوانند در این حوزه با امنیت کامل به فعالیت بپردازند. وجود یک محیط امن می تواند افراد را به سرمایه گذاری ترغیب کند.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(نازنین اسدی)
موبایل 09927779050
موبایل 09927779050
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com