تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

کاردانو ارز دیجیتالی است که بر بستر شبکه بلاکچین خود قرار دارد. این ارز دیجیتال که با نماد ADA کاربرد های بسیاری دارد که از جمله آن ها می توان به ایجاد برنامه های غیرمتمرکز یا قرارداد های هوشمند اشاره کرد. احتمالا می دانید که قرارداد هوشمند یکی از قابلیت های ارز دیجیتال اتریوم محسوب می شود، بنابراین کاردانو رقیب جدی به نام اتریوم دارد که برنامه های این دو تاثیر زیادی بر یکدیگر می گذارند.

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو

ارز دیجیتال کاردانو از جمله ارز دیجیتال هایی است که ارزش بازار بالایی دارد. بنابراین می تواند هم برای نوسانگیری و هم برای سرمایه گذاری جذاب باشد. اما در میان ابزار های تحلیل تکنیکال بسیار سلیقه ای بوده و از تمامی روش های ممکن می توان در تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو استفاده کرد. اما نکته با اهمیت در تحلیل تکنیکال این ارز دیجیتال آن است که با توجه به آن که قیمت دلار و تتر اندکی متفاوت است و در تحلیل آن معمولا تتر مورد نظر است، بهتر است نمودار کاردانو به تتر تحلیل شود.

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو برای پیش بینی قیمت

به نظر می رسد کاردانو به لحاظ تکنیکالی وارد منطقه اشباع خرید شده است. بنابراین می توان انتظار اصلاح قیمتی آن را در آینده نزدیک داشت. البته مسیر کاردانو برای رشد بسیار هموار بوده و احتمالا در میان مدت و بلند مدت اهداف بالایی را ببیند. اما در کوتاه مدت اصلاح تا سطح 0.84 دلار بسیار محتمل بوده و پس از آن می تواند تا سقف کانال میان مدت خود و قیمت 1.42 دلار و 2.05 دلار رشد کند. کاردانو پس از شکست مقاومت تاریخی خود در قیمت 0.38 دلار وارد یک رالی صعودی بدون اصلاح شده است که ورود در قیمت فعلی را پرریسک می کند.

بهترین اندیکاتور در تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو

با توجه به شارپنس بالای کاردانو در حرکات و مومنتوم بالای آن، شناسایی واگرایی ها می تواند در تشخیص سریع تغییر روند ها بسیار موثر باشد. به همین دلیل می توان از اندیکاتور RSI و استوکاستیک بهره برد. در حال حاضر اندیکاتور RSI واگرایی قیمت و اندیکاتور را در سقف نشان داده که تحلیل ارائه شده در بالا را تایید می کند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram