کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال بیت کوین

کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال بیت کوین
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال بیت کوین
کیف پول ارز دیجیتال

کار با کیف پول های تحت وب یا آنلاین، بسیار راحت بوده و دیگر دغدغه حذف اطلاعات خود را به صورت ناگهانی نخواهید داشت. به دلیل اینکه این مدل کیف پول ها به صورت آنلاین اجرا می شود و برای دسترسی به آن باید به سایت سازنده کیف پول مراجعه کرد. استفاده از کیف پول تحت وب، امتیازاتی را برای کاربر خواهد داشت که شامل:

امنیت بالا

  امینت بالای این مئل کیف پول ها بدین خاطر است که نیازی به پشتیبان گیری و یا بارگیری خاصی ندارد و در یک سرور محافظت شده ذخیره می شود. 

دسترسی راحت

می توانید در هر مکانی با استفاده از کامپیوتر و یا تلفن همراه انجام دهید. 

تراکنش سریع

انجام تراکنش ها و معاملات در این کیف پول ها تنها چند دقیقه طول می کشد. 

کیف پول های آنلاین بیت کوین چگونه کار می کند؟

یکی از کیف پول های ارز دیجیتال، کیف پول های آنلاین است، همان طور که از نام این کیف پول ها مشخص است به صورت آنلاین کار می کند، بنابراین از نظر امنیتی ممکن است آن را خدشه دار کند. به همین دلیل است که اغلب افراد استفاده از این مدل کیف پول را موقتی می دانند و بعد از مدتی آن را کنار گذاشته و سرمایه خود را به کیف پول دیگری انتقال می دهند. 

در برخی از کیف پول های آنلاین، کلید خصوصی به صورت آنلاین ذخیره می شود و این باعث کاهش سطح امنیت این مدل کیف پول ها می شود. برای اینکه بتوانید از کیف پول های بیت کوین آنلاین استفاده کنید، باید به سایت سرویس دهنده آن مراجعه کرده و کیف پول ایجاد کرد. 

به غیر از بحث کلید خصوصی در کیف های آنلاین، باقی فعالیت های کیف پول آنلاین مشابه با کیف پول های نرم افزاری است و اختلاف چندانی ندارد. 

البته این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی کیف پول های تحت وب، نسخه دیگری نداشته و تنها توسط همان نسخه توسط تولید کنندگام وارد  بازار شده است. 

کیف پول های آنلاین بیت کوین چگونه کار می کند؟

امنیت کیف پول های تحت وب چگونه است؟

 امنیت در کیف پول های آنلاین تحت وب، کمتر از کیف پول های نرم افزاری است. به همی خاطر، استفاده از این نوع کیف پول ها به کاربران توصیه نمی شود. اما در صورتی که مجبور به استفاده از این نوع کیف پول ها شدید بهتر است مسائل امنیتی را در آن رعایت کنید. 

چرا که خطر هک شدن وجود داشته و ممکن است تمام سرمایه شما از بین برود. اما به صورت کلی امنیت کیف پول های تحت وب نسبت به دیگر کیف پول ها بسیار پایین است.

معرفی انواع کیف پول های آنلاین بیت کوین

انواع کیف پولهای آنلاین را در زیر مشاهده می کنید:

کیف پول تحت وب بلاکچین Blockchain

این مدل از کیف پول آنلاین، یکی از محبوب ترین کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال بیت کوین بوده که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند. بسیاری از کاربران مبتدی این مدل از کیف پول را با تگنولوژی بلاکچین اشتباه می گیرند و این باعث شده است که کلاهبرداری های متعددی در این زمینه انجام شود. 

از این نوع کیف پول ها می توانید در تمامی دستگاه ها استفاده کنید، چرا که برای استفاده از آن تنها نیاز به اینترنت است. اما بهتر است کیف پول خود را بر روی هر سیستم عاملی بارگذاری نکنید. 

در کیف پول بیت کوین آنلاین بلاکچین، می توان به راحتی تراکنش های بیت کوین و وضعیت شبکه را به راحتی پیگیری کرد. 

کیف پول تحت وب پیمنت Payments

این کیف پول، از جمله قدیمی ترین کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال بیت کوین بوده که می تواند از تمامی ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند. علاوه براین، این مدل کیف پول امکانات متعددی در اختیار کاربران قرار می دهد که توانسته است تا کنون از محبوبیت خوبی برخوردار باشد. 

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
واتساپ 09104737258
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
واتساپ 09034561556
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
واتساپ 09192353887
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
واتساپ 09101364784
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
واتساپ 09026762179
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
واتساپ 09304891085
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
واتساپ 09304891297
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
واتساپ 09104738165
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر