1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول ارز دیجیتال
  4. کیف پولهای IOS ارز دیجیتال اتریوم

کیف پولهای IOS ارز دیجیتال اتریوم

کیف پولهای IOS ارز دیجیتال اتریوم
لوگو علیرضا محرابی
کیف پولهای IOS ارز دیجیتال اتریوم
کیف پول ارز دیجیتال

اتریوم دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ است که تاکنون بر اساس ارزش بازار ارائه شده است. Ethereum توسط Vitalik Buterin، که یکی از شخصیت های مشهور در کهکشان رمزنگاری است، ایجاد شده است. این یک نرم افزار منبع باز است که بر اساس یک پلت فرم بلاکچین و قابلیت های قرارداد هوشمند در یک شبکه غیرمتمرکز کار می کند.

تهیه بهترین کیف پول Ethereum که ایمن است، یکی از بهترین راه ها برای ایمن نگه داشتن وجوه شما، به دور از هک و تهدید است.

از آنجا که ارز دیجیتال اتریوم دومین ارز رمزنگاری شده محبوب است، افراد بیشتری در ETH سرمایه گذاری می کنند و افزایش ذوق و شوق برای سرمایه گذاری، دانش کیف پول های برتر Ethereum را ضروری می کند.

چه چیزی را باید در کیف پول Ethereum جستجو کرد؟

قبل از انتخاب کیف پول Ethereum باید نکات خاصی را در نظر داشته باشید که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

امنیت کیف پول

 کیف پول باید دارای ویژگی های 2FA و چند امضایی باشد که از ویژگی های ایمنی پیشرفته برای جلوگیری از تهدیدات احتمالی هک شدن هستند.

امنیت کیف پول

سهولت استفاده

حتی باید یک فرد مبتدی یا متخصص را به خاطر بسپارید. بر اساس آن، می توانید کیف پول را انتخاب کنید. اگر برای مبتدیان مناسب نیست و برای اولین بار است که از آن استفاده می کنید، توصیه نمی شود. به سراغ کیف پول هایی بروید که سازنده هستند.

Friendly Device

کیف پول باید از دستگاه شما پشتیبانی کند، اعم از Android یا iOS، سیستم عامل هایی مانند Linux ، Windows یا Mac.

Multi-Crypto Wallet 

این ویژگی بیشتر توسط کاربران ترجیح داده می شود تا بتوانند چندین سکه را جدا از Ethereum ذخیره کنند.

نقد و بررسی کاربر

به نظرات کاربران در مورد کیف پول های اتریوم دقت کنید.

انواع کیف پول هایی که در ios پشیتبانی می شوند

  1. کیف پول brd
  2. Guarda Wallet
  3. Trust Wallet
  4. Jaxx Liberty

کیف پول brd

 BRD یک کیف پول مستقل ارز رمزنگاری شده برای دستگاه های Android و iOS است. این از سکه های بزرگ مانند بیت کوین، Ethereum و Bitcoin Cash و Ethereum ERC20 پشتیبانی می کند.

 برنامه BRD مستقیماً به شبکه های ارز رمزنگاری شده، جایی که کیف پول در آن ذخیره می شود ، متصل می شود. کلیدهای دسترسی به کیف پولها به صورت ایمن بر روی تلفن ذخیره می شوند. 

برنامه BRD یک Paper Key منحصر به فرد را ارائه می دهد که لیستی از 12 کلمه است که می تواند برای ایجاد مجدد کلیدهای کیف پول شما استفاده شود. اگر تلفن گم شود یا به روزرسانی شود، این Paper Key به بازیابی کیف پول و پول کمک می کند.

کیف پول brd

Guarda Wallet

کیف پول Guarda Wallet یک کیف پولی با بیش از 45 بلاکچین و هزاران رمز است. این کیف پول در نسخه های وب، دسک تاپ ، موبایل iOS  وAndroid  و Chrome Extension موجود هستند. سکه هایی که Guarda پشتیبانی می کند شامل Bitcoin BTC ، Ethereum ETH ، Bitcoin SV ، Monero XMR ، Zcash ( تراکنش های Shielded نیز پشتیبانی می شوند) ، Dash ، Ethereum Classic و سایر موارد هستند.

عملکرد پیشرفته و عظیم این کیف پول امکان مبادله داخلی، خرید، فروش ارز رمزنگاری شده برای فیات و کار با کیف پول سخت افزاری Ledger را فراهم می کند.

Guarda ایمن و مطمئن است، چون هیچ اطلاعاتی از مشتری را ذخیره نمی کند. همه کیف پول ها غیرحضوری هستند، نسخه پشتیبان تهیه شده رمزگذاری شده و در دستگاه کاربر ذخیره می شود. از نظر ایمنی، پشتیبانی از سکه و ویژگی ها و همچنین قابلیت انعطاف پذیری، Guarda یکی از بهترین کیف پول های ارز رمزپایه در بازار فعلی است.

Guarda Wallet

Trust Wallet

کیف پول Trust یکی از قابل اعتمادترین کیف پول های ارز دیجیتال Ethereum است و پس از خریداری توسط Binance، یکی از بزرگترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در سال 2018، محبوبیت بیشتری پیدا کرد. کیف پول Trust از چندین نشانه ERC20 پشتیبانی می کند و رابط کاربری آن آسان و بصری است، به همین دلیل مورد علاقه مبتدیان نیز هست.

این کیف پول، یک کیف پول امن Ethereum است که می تواند در دستگاه های Android و iOS ذخیره شود. بهترین قسمت در مورد Trust این است که با Binance DEX و شبکه Kyber به صورت یکپارچه کار می کند و به شما امکان می دهد یک تبادل فوری انجام دهید.

Trust Wallet

Jaxx Liberty

Jaxx در سال 2014 با هدف ساده سازی بلاکچین و جذب توده مردم به پیشنهاد فروش بی نظیر آن ایجاد شد. Jaxx یک کیف پول چند زنجیره ای است که از هفت ارز رمزپایه، یعنی Ethereum ، Bitcoin ، Dash ، Ethereum Classic ، DAO ، Litecoin ، Bitcoin Cash ، REP و بسیاری دیگر پشتیبانی می کند. به تازگی با ویژگی های پیشرفته ای ارتقا یافته و به عنوان Jaxx Liberty  شناخته می شود.

این کیف پول، یکی از بهترین کیف پول های Ethereum برای کاربران iOS و اندروید است. Jaxx Liberty به شما امکان کنترل کامل کیف پول را می دهد که با سازگاری رومیزی و موبایل بسیار در دسترس است.

همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند تا به سرعت بین بیت کوین، Ethereum و DAO تبدیل شوید و همچنین برای تمام سکه ها نیز مفید خواهد بود. به عنوان یکی از بهترین کیف پول های چند ارزه در بررسی کیف پول های ارز دیجیتال اتریوم برچسب گذاری شده است.

Jaxx Liberty

این برنامه به صورت یک برنامه دسک تاپ، برنامه های Android و iPhone و افزونه Chrome در دسترس است. از این رو، تمام ویژگی های لازم برای داشتن یکی از برترین کیف پول های Ethereum-2020 را دارد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر