کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال دوج کوین

کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال دوج کوین
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال دوج کوین
کیف پول ارز دیجیتال

دنیای ارزهای دیجیتال به غیر از بیت کوین، رمز ارز های محبوب دیگری نیز دارد که دوج کوین یک مورد از آنهاست. ارز دیجیتال دوج کوین  توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر و بر اساس یک شوخی در دنیای اینترنت شکل گرفت که با توجه به لوگوی ان( سگ شیبا) می توانیم این موضوع را متوجه شویم. 

نقطه عطف و زمانی که دوج کوین به محبوبیت زیادی رسید، سال 2020 و با توئیت ایلان ماسک( ثروتمندترین فرد جهان و مدیرعامل تسلا) بود. کاربران ارز دیجیتال دوج کوین در کارهای خیریه زیادی شرکت کرده و به این صورت به افراد بسیاری در سراسر جهان کمک کرده اند. دوج کوین محدودیت استخراج نداشته و به صورت نامحدود می توان استخراج کرد. 

دوج کوین چیست؟

کیف پول های آنلاین  برای دوج کوین

کیف پول های آنلاین یا تحت وب، از نوع کیف پول های گرم بوده و توسط وبسایتی که این کیف پول را توسعه داده، مدیریت می گردد. مدیریت کلیدهای خصوصی کاربران توسط خود وبسایت انجام می شود. این نوع کیف پول های ارز دیجیتال  به آسانی قابل استفاده است و سختی های کیف پول های دیگر را ندارد. البته باید به موضوع امنیت ضعیف این کیف پول ها اشاره نمود؛ موضوع از این قرار است که با ساخت کیف پول آنلاین دوج کوین، تنها به مرورگر خود برای دسترسی به دارایی های خود نیاز دارید و این مسئله، کار هکر ها را برای هک کردن(نسبت به کیف پول های دیگر) راحت تر می کند. 

مسئول امنیت دارائی های شما در کیف پول آنلاین، وبسایت توسعه دهنده است و علاوه بر سنجش سطح امنیتی آنها، باید اعتماد کاملی نیز داشته باشید. وبسایت های ارائه دهنده کیف پول تحت وب می توانند به راحتی دارایی های شما را سرقت کنند. 

کیف پول های آنلاین  برای دوج کوین

از بهترین کیف پول های تحت وب موجود، می توانیم به وبسایت صرافی بایننس یا صرافی کوین بیس اشاره کنیم. کیف پول آنلاین ارائه شده از خود شرکت دوج کوین، بهترین انتخاب در بین کیف پول های تحت وب است. 

برای استفاده از کیف پول آنلاین نیازی به نصب اپلیکیشن یا پرینت بر روی کاغذ و از این قبیل مسائل نیست. کارهای شما در کیف پول آنلاین به سرعت انجام شده و برای استفاده فقط به یک مرورگر نیازخواهید داشت. نکته مهم در مورد کیف پولهای آنلاین، امکان تریدینگ همزمان و سرعت و سهولت در انجام معاملات است. 

کیف پول های آنلاین  برای دوج کوین چگونه کار می کنند؟

وبسایت هایی هستند که با ایجاد یک پلفرم آنلاین، کیف پول دیجیتالی انلاین توسعه می دهند. این وبسایت ها معمولا نسخه های دیگری از کیف پول ها را ارائه داده و در کنار آنها نسخه تحت وب را نیز توسعه می دهند. برای استفاده از کیف پول های آنلاین نیاز به نصب برنامه یا اپلیکیشن خاصی ندارید و تنها با ورود به وبسایت ارائه دهنده با هر مرورگری که دارید، می توانید حساب کاربری ایجاد کرده یا وارد حساب کاربری خود شوید. مزیت کیف پول های آنلاین، امکان خرید و فروش و مدیریت سریع دارایی های شماست. 

کیف پول های آنلاین  برای دوج کوین چگونه کار می کنند؟

امنیت در کیف پول های آنلاین  برای دوج کوین

کیف پول های آنلاین یا تحت وب دوج کوین امنیت پایینی دارند و تمام بار امنیتی و محافظت از دارایی ها کاربران بر روی دوش وبسایت ارائه دهنده است. در صورتی که می خواهید از کیف پول تحت وب برای ذخیره سازی دارایی‌هایتان استفاده کنید، باید به وبسایت ارائه دهنده اعتماد بالائی داشته باشید.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram