1. صفحه اصلی
 2. مقالات ارز دیجیتال
 3. کیف پول
 4. معرفی انواع کیف پول وینک (WIN)

معرفی انواع کیف پول وینک (WIN)

معرفی انواع کیف پول وینک (WIN)
لوگو علیرضا محرابی
معرفی انواع کیف پول وینک (WIN)
کیف پول

در این مقاله به معرفی انواع کیف پول وینک (WIN) می پردازیم. رمز ارز وینک (WIN) یک بلاکچین بازی است که قابلیت استیکینگ و پاداش دارد. بنابراین، کاربران در این محیط هم تجربه با کیفیتی از بازی کردن دارند و هم با توجه به قابلیت استیکینگ، پاداش کسب می‌کنند. بلاکچین وینک بر روی زنجیره بلوکی ترون فعال است. از طرفی، توسعه دهندگان برنامه نیز می‌توانند به ایجاد برنامه‌های غیر متمرکز و یا DApps بپردازند. پس توکن WIN به دلیل تشویق بازی‌کنان و توسعه‌دهندگان این پلتفرم داده می‌شود. این توکن با استاندارد TRC-20 کار می‌کند.

معرفی کیف پول های وینک

توضیحی مختصر درباره وینک

ارز دیجیتال وینک با رشد بالایی در دنیای کریپتو همراه بوده است و بنابراین یک گزینه مناسب برای سرمایه‌گذاری می‌باشد. تعدای از کیف پول‌های سخت افزاری و نرم‌افزاری از Wink پشتیبانی می‌کنند. کیف پول‌های نرم‌افزاری خودشان به کیف‌های موبایلی اندروید و ios، کیف‌های دسکتاپ، کیف‌های مبتنی بر وب و یا افزونه مرورگر تقسیم می‌شوند. کیف پول کاغذی نیز، یکی از از ایمن‌ترین انواع کیف پول است. در این مقاله قصد داریم به بررسی کیف‌هایی بپردازیم که از توکن WIN پشتیبانی می‌کنند.

توضیحاتی درباره کیف پول های نرم افزاری دسکتاپ وینک 

 

کیف پول‌های دسکتاپ بر روی رایانه شخصی یا لپتاپ نصب شده و کنترل کاملی بر کیف پول در اختیار کاربر قرار می‌دهند. این کیف پول‌ها مثل آدرسی هستند که به منظور ارسال و دریافت کوین به کار می‌روند. به علاوه، به کاربر اجازه می‌دهند تا کلید خصوصی خود را ذخیره کند. کیف پول‌های اتمیک ولت، ایدو (Eidoo) و کوینومی نیز در سه سیستم عامل ویندوز، مک و لینوکس نصب شده و از ارز دیجیتال وینک پشتیبانی می‌کند.

معرفی کیف پول های آنلاین مبتنی بر وب برای وینک

یکی از رایج‌ترین انواع کیف پول، کیف پول تحت وب یا افزونه مرورگر است که شما را از نصب هر گونه نرم‌افزاری بی‌نیاز می‌سازد. تنها کافی است یا در وبسایت آن کیف عضو شوید و کیف خود را ایجاد کنید و یا این که برنامه کیف پول را بر روی مرورگر فعال کنید. سپس با خیال راحت ارزهای خود را درون این نوع کیف پول ذخیره نمایید. دسترسی به کیف پول‌های مبتنی بر وب یا افزونه، نیازمند اتصال به اینترنت است. البته، این مهم نیست که شما از چه دستگاهی برای آنلاین شدن استفاده می‌کنید. در مورد امنیت این نوع از کیف پول نیز باید احتیاط بیشتری داشته باشید زیرا آنها دسترسی راحت‌تری دارند و کلیدهای عمومی و خصوصی را در اختیار شخص ثالث قرار می‌دهند. همین امر باعث می‌شود که هک کردن این کیف‌ها بیشتر پیش آید. هر چند که به دلیل انجام بسته بندی تراکنش‌ها در بستر بلاکچین، قبل از ارسال، هزینه‌های معاملاتی به شدت کاهش می‌یابد. خوشبختانه یک افزونه به نام کیف پول ترون لینک (TronLink) در گوگل کروم وجود دارد که از ارز دیجیتال وینک و توکن WIN پشتیبانی می‌کند. در ادامه قصد داریم تا این کیف پول افزونه را که در نسخه‌های موبایل اندروید و IOS نیز، ارائه می‌شود به شما معرفی کنیم. 

ترون لینک امن‌ترین کیف برای مدیریت دارایی می‌باشد. این کیف پول غیرمتمرکز با ذخیره محلی کلید خصوصی، عایق فیزیکی، الگوریتم رمزگذاری چند لایه و اطمینان از امنیت داده‌ها پشتیبانی می‌کند. این کیف پول توسط تیم توسعه دهنده ارز رمز ترون در حال انجام است و سعی دارد با بلاکچین ترون به سرعت ادغام شود. به علاوه از ترون و توکن‌های استاندادری که بر بستر TRC-10 و TRC-20 هستند، پشتیبانی می‌کند. از رأی دهی، فریز کردن منابع یا آزادسازی آنها پشتیبانی می‌کند و کاربران را قادر می‌سازد تا به شکلی عمیق با ساختار اکوسیستم ترون درگیر شوند.

تیم موسس ارز دیجیتال وینک، همکاری نزدیکی با تیم TRONLink دارند تا بتواند بهترین خدمات کیف پول مخصوص به توکن WIN را ارائه دهند تا مخاطبان پلتفرم وینک به شکل بهینه گسترش یابند. در آینده، وینک قرار است تا دسترسی به پلتفرمش را گسترش دهد تا هر کسی بتواند بدون توجه به نوع ارز کریپتوی خود در بلاکچین وینک بازی کند. این کیف پول در ارسال، دریافت و ذخیره‌سازی توکن‌هایی که در بستر استانداردهای TRX، TRC10 و TRC20 فعال هستند، سرویس می‌دهد. علاوه بر این، به یکپارچه‌سازی پروتکل‌های هوشمندی می‌پردازد که در سایت توسعه‌دهندگان برنامه‌های مبتنی بر Dapp وجود دارد تا آنها از طریق مرورگر نیز عمل کنند. در ذیل به برخی از ویژگی‌های این کیف پول اشاره شده است.

لیست کامل کیف پولهای ارز دیجیتال 

 1. پشتیبانی از رمز ارز TRX 
 2. برخورداری از کلیدهای خصوصی
 3. امنیت مناسب (پین کد، عبارات بازیابی یا سید، تأیید هویت دو عاملی و چند امضایی)
 4. استفاده آسان
 5. آپدیت، توسعه پیوسته و پشتیبانی 
 6. منطبق با پلتفرم ترون و ایجاد توسط توسعه دهندگان ارز رمز ترون
 7. بزرگ‌ترین کیف پول ترون از نظر تعداد کاربران (بیشتر از %90 از کاربران ترون)
 8. همکاری با تیم اصلی زنجیره ترون
 9. برخورداری از توابع و DApps شبکه ترون
 10. امکان کسب درآمد و...

معرفی کیف پول های سخت افزاری برای وینک

در انتخاب کیف پول‌های سخت افزاری، اصول مهمی وجود دارد. کیف پول‌های سخت افزاری از نظر روش دسترسی به ارزها مانند کیف پول‌های دیگر هستند. هیچ کیف پولی سکه‌ها را ذخیره نمی کند. در عوض، کیف پول‌ها کلید خصوصی را ذخیره می‌کنند که در هر زمانی می‌توانید به سکه‌های مرتبط دسترسی پیدا کنید. در کیف پول‌های سخت افزاری، این کلید را فقط می‌توان در دستگاه یافت.

کیف پول های دسکتاپ نیز فقط کلیدهای خصوصی را در دستگاه متصل ذخیره می‌کنند. تفاوتی که کیف پول‌های سخت افزاری را از نظر امنیت متمایز می‌کند، اتصال به اینترنت است. کیف پول‌های سخت افزاری به عنوان دستگاه‌های جداگانه، هرگز آنلاین نیستند. مالکانی که می‌خواهند معاملات را انجام دهند، آنها را آنلاین می‌کنند و فقط امضای آفلاین با دستگاه آن را برای اجرا آزاد می‌کند. مکانیسم امنیتی ویژه این است که آیا کیف پول دیجیتال دارای صفحه نمایش است. یعنی این امکان را فراهم می‌کند که آدرس گیرنده نمایش داده شده در نرم افزار رایانه با آدرس کیف پول (= کلید عمومی) مطابقت داشته باشد. به این ترتیب می توان دستکاری توسط اشخاص ثالث را منتفی دانست.

کنترلهای دستی روی همه دستگاه ها نصب شده است و این اطمینان می‌دهد که فقط مالکان بازیگر می‌شوند. زیرا سرانجام، فقط فشردن این دکمه‌ها معاملات را تأیید می‌کند. در صورت سرقت کیف پول توسط سارقین، پین از دسترسی غیر مجاز محافظت می‌کند. 

از آنجا که هیچ دستگاهی از نقص فنی یا سرقت کاملاً ایمن نیست، سازندگان عبارت بازیابی یا سیدز را معرفی کردند. این مجموعه 12 تا 24 اصطلاحی است که دارندگان کیف پول هنگام راه اندازی تعریف می‌کنند. اگر دستگاه خراب باشد یا در دسترس نباشد، سکه‌های متصل را می‌توان روی کیف پول دیگری بازیابی کرد. برگه بازیابی حاوی عبارات باید به خوبی نگهداری شود و هرگز دیجیتالی نشود. این روش، مزایای کیف پول‌های سخت افزاری و کاغذی را با هم ترکیب می‌کند. در ادامه قصد داریم تا به معرفی کیف پول کیپ‌کی که از رمزارز وینک (WINK) پشتیبانی می‌کنند، بپردازیم. شایان ذکر است کیف‌های معروف ترزور و لجر نیز از رمز ارز وینک پشتیبانی می‌کنند.

معرفی کیف پول های دسکتاپ برای وینک

معرفی کیف پول های دسکتاپ برای وینک

همان طوری که می‌دانید کیف پول‌های دسکتاپ از جمله بهترین کیف پول‌هایی است که برای نگهداری ارزهای دیجیتال به کار می‌روند. برای انتخاب یک کیف پول دسکتاپ مناسب باید با به نسخه سیستم عامل و امنیت موجود در آن توجه کنیم. طبق آمار سایت کریپتوتیچر، کیف پول دسکتاپ کوینومی (Coinomi) که در نسخه‌های موبایل و دسکتاپ موجود است، قادر به پشتیبانی از رمز ارز وینک می‌باشد. این کیف پول از ویژگی‌های امنیتی و غیر امنیتی مناسبی چون عبارات کلیدی یا سیدز، پین، تراکنش‌های امن، کارمزد مشخص برخوردار است. تیم پشتیبانی قدرتمندی دارد که در امر به روز رسانی امکانات و قابلیت‌های جدید بر روی این کیف کوشش می‌کنند. نسخه دسکتاپ این کیف برای سه سیستم عامل رایج و مشهور ویندوز، لینوکس و مکینتاش در دسترس است. در میان کیف پول‌های آنلاین دسکتاپ، به جز کوینومی کیف‌های اتمیک و ایدو از توکن WIN پشتیبانی می‌کنند. 

دلایل انتخاب کیف پول کوینومی

کوینومی را انتخاب می‌کنیم زیرا میلیونها کاربر از قبل به کوینومی اعتماد کرده‌اند. این همان چیزی است که این کیف را  را به یک انتخاب محبوب تبدیل می‌کند.

پشتیبانی گسترده از رمز ارزها

کوینومی (Coinomi) یک کیف پول چندزنجیره و امن است که در در موبایل‌های اندروید و IOS و دسکتاپ پشتیبانی می‌شود. مالکیت حقیقی بیش از 125 بلاکچین (بزرگترین رقم در صنعت کیف پول‌های آنلاین) و هزاران ارز رمز را فراهم می‌کند.

بالاترین سطح اعتماد

کوینومی در سال 2014 میلادی متولد شد و با میلیونها کاربر فعال، قدیمی‌ترین کیف پول چند زنجیرهای موجود است. مهمتر از همه، هیچ کیف پول کوینومی تاکنون هک نشده یا به هر شکل دیگری دچار آسیب نشده است.

همه ‌کاره ترین برنامه جهانی

کوینومی سگویت فعال است و 168 نمایندگی ارز فیات را ارائه می‌دهد که به 25 زبان قابل خواندن است. همه دارایی‌های پشتیبانی شده می‌توانند به سرعت از طریق صرافی‌های داخل برنامه مبادله شوند. نسخه دسکتاپ کوینومی، سرویسی است که در سیستم عامل‌های ویندوز ، MacOS و Linux موجود است و با نرم افزار موبایل کاملاً همگام سازی شده است. بنابراین با هماهنگی کامل می‌توانید کیف پول موبایل خود را بازیابی کنید و همه تراکنش‌های خود را نیز در رایانه مشاهده نمایید. امنیت بالایی دارد. برنامه دسکتاپ از منطق سیستمی یکسانی استفاده می‌کند که با موفقیت، در کیف پول تلفن همراه اصلی شما استفاده شده است.

معرفی کیف پول های اندروید برای وینک

به نظر شما برای انتخاب کیف پول Wink به چه مواردی باید توجه داشت؟ چندین ویژگی اصلی وجود دارد تا کیف پول Wink خوبی داشته باشیم. بنابراین، در انتخاب یک کیف پول به این ویژگی‌ها دقت کنید: کلیدهای خصوصی را کنترل کنید. کیف پولی که در آن کلیدهای خود را در اختیار دارید و کنترل می کنید. زیرا این کلیدها ابزار دسترسی به رمز Wink شما است.

 

 1. به دنبال یافتن جامعه توسعه دهنده و انجمن فعال کیف پول باشید که آینده امیدوار کننده ای داشته باشد.
 2. کیف پولی انتخاب کنید که با کمک آن بتوانید ویژگی‌های پشتیبان گیری و امنیت کلیدهای پشتیبان گیری و کد پین را ایجاد کنید.
 3. یک کیف خوب باید به راحتی استفاد شود. واسط کاربری زیبا و استفاده سریع و آسان داشته باشد.
 4. کیف پول مورد نظر خود را به صورت آنلاین بررسی کنید تا با مزایا و معایب آن آشنا شوید. آیا کاربران دیگر نیز، این کیف پول را به کسی که قصد ذخیره Wink دارد پیشنهاد می‌کنند؟

توضیحاتی درباره کیف پول های اندروید برای وینک 

توضیحاتی درباره کیف پول های اندروید برای وینک در بین کیف پول‌های اندرویدی که از ارز رمز وینک پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Vault12 خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. Vault12 برنامه‌ای است که امنیت دارایی دیجیتال شما را فراهم می‌کند و مشتریان را قادر می‌سازد تا دارایی‌های دیجیتالی خود را با خیال راحت و ایمن ذخیره و محافظت کنند. این کیف از آینده پول محافظت می‌کند و کاربردی برای این نسل و فراتر از آن دارد. کیف پول ولت 12 در هر دو نسخه اندروید و ios در دسترس است. در این نوشته قصد داریم تا به بیان ویژگی‌های این کیف پول موبایلی بپردازیم.

 1. Vault12 یک روش جدید و مطمئن برای پشتیبان گیری و محافظت از دارایی‌های دیجیتال شما می‌باشد و نسخه‌ای کاملا رایگان است.
 2. این کیف پول، یک شبکه شخصی قابل اعتماد دارد. پس با ساتفاده از این کیف، دارایی‌های خود را امن کنید و خطر هک شدن یا از دست رفتن تصادفی آنها را کاهش دهید.
 3. از قابلیت وراثت دیجیتال ولت 12 در کیف پول استفاده کنید و اطمینان حاصل نمایید که دارایی‌های دیجیتال شما توسط نسل‌های آینده قابل دسترسی هستند. وراثت دیجیتال، سرمایه گذاران را قادر می‌سازد تا فردی را تعیین کنند که پس از فوت ایشان، تمام سبد دارایی‌های دیجیتال ذخیره شده خود رابه ارث برد.
 4. Vault12 از رمزنگاری قدرتمند به همراه ذخیره سازی غیر متمرکز نظیر به نظیر برای رمزگذاری و خرد کردن دارایی‌های دیجیتال شما و توزیع آنها در شبکه مورد اعتمادتان استفاده می‌کند. دارایی‌های شما دیگر در فضای ابری نیستند، بلکه به طور قابل ملاحظه‌ای امن‌تر هستند.

 

شاید بپرسید با Vault12 چه کارهایی می‌توانید انجام داد؟ در زیر برخی از این امکانات لیست شده‌اند.

 • یک ولت دیجیتال یا صندوق امانات دیجیتال شخصی برای خود ایجاد کنید.
 • برای محافظت از دارایی‌هایتان افرادی را که می‌شناسید، دوستان و خانواده، متخصصان معتمد و دستگاه‌هایی که متعلق به شماست به عنوان سرپرست اختصاص دهید.
 • به دارایی‌های ارز دیجیتالتان که در Vault واریز کرده‌اید، دسترسی پیدا کنید.
 • هنگام تعویض تلفن، صندوق دارایی خود را بازیابی کنید. 
 • برای دسترسی به دارایی‌های دیجیتالی خود، یک نگهبان تعیین نمایید. 

این که یک سرمایه گذار باتجربه باشید یا تازه شروع به سرمایه‌گذاری کنید، Vault12 دارای ابزارهای امنیتی برای محافظت از آینده پول، برای این نسل و فراتر از آن است.

ثبت نام ساده

هیچ کیف پولی در شروع کار هرگز به آسانی ولت 12 نبوده است. فقط در چند مرحله آسان یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید و روش رمزنگاری خود را فوراً ایمن سازید!

دارایی‌های دیجیتال خود را ایمن کنید

انواع دارایی‌های دیجیتال مانند بیت کوین، اتر، لایت کوین، زدکش و سایر ارزهای دیجیتال خود را ایمن و ذخیره کنید.

به شبکه مورد اعتماد خود هشدار دهید.

از شبکه شخصی خود استفاده کنید تا وارثین مورد اعتماد را اختصاص دهید یا دستگاه‌هایی را که متعلق به شما می‌باشد به عنوان پشتیبان برای محافظت از دارایی‌هایتان اختصاص دهید.

دسترسی آسان به دارایی‌ها

دسترسی به دارایی‌های شما همیشه فقط با یک تماس فاصله دارد!

بازیابی ساده

در صورت تعویض تلفن، می‌توانید توسط روش تماس با نگهبانانتان به راحتی Vault خود را دوباره ایجاد کنید.

وراثت دیجیتال

به راحتی فردی را برای به ارث بردن دارایی‌های دیجیتال خود تعیین کنید. پیچیدگی را در حفظ موجودی به روز دارایی‌ها از بین ببرید و از حریم خصوصی خود محافظت کنید.

امنیت و حفاظت برتر

دارایی‌های دیجیتالی خود را با ذخیره اختصاصی و بهترین رمزنگاری در کلاس حفظ کنید. Vault12 به داده‌های شخصی یا دارایی شما دسترسی ندارد.

امنیت در کیف پول های اندروید برای وینک

امنیت در کیف پول های اندروید برای وینکVault12 یک روش جدید و قابل اعتماد برای ایمن سازی، پشتیبان گیری و محافظت از تمام ارزهای دیجیتال شما می‌باشد و برای امنیت، محافظت و پشتیبان گیری از کیف پول‌های شما مناسب است.

Vault12 یک راه حل توزیع دیجیتال توزیع شده، غیرمتمرکز و بدون سرور برای ارزهای دیحیتال است. Vault12 ترکیبی از الگوریتم Sharing Secret Shamir را برای رمزگذاری با یک شبکه مش توزیع شده و غیرمتمرکز برای ذخیره قطعات رمزگذاری شده استفاده می‌کند.

با استفاده از الگوریتم رمزنگاری Shamir’s Secret Sharing ، پلتفرم Vault Cryptostorage رمزها را در میان شبکه مش معتبری از دستگاه‌های تلفن همراه شخصی توزیع می‌کند. برنامه Vault12 در کنار سخت افزارهای سنتی، نرم افزارها و کیف پول‌های آنلاین طراحی شده است و به صاحبان ارزهای دیجیتال پشتیبان رمزنگاری شده‌ای را در برابر تهدیدهای مختلف ارائه می‌دهد.

پلتفرمهایVault Cryptostorage و Vault Guardian Token (VGT) در برنامه‌های Vault12 برای برآوردن نیازهای صاحبان ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران ICO، معامله گران حرفه‌ای ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران با ارزش خالص بالا طراحی شده است که برای حفاظت از دارایی‌های خود به سیاست های پیشرفته ذخیره سازی و امنیتی نیاز دارند. راه حل‌های متمرکز، بدون سرور و دیجیتال، از اولین برنامه‌هایی هستند که در پلتفرم Vault Cryptostorage ارائه می‌شوند.

معرفی کیف پول های  IOSبرای وینک (WIN)

برنامه‌های کیف پول موبایل مبتنی بر اسمارتفون‌ها هستند و این امکان را برای کاربران به وجود می‌آورند نت بتوانند به مدیریت پرتفوی ارز رمزهای خود بپردازند. به خصوص اگر تازه به دنیای ارزهای دیجیتال پیوسته‌اید و قصد یادگیری و سرمایه‌گذاری با مقادیر کم دارید، استفاده از این نوع کیف برای شما جذاب و آسان خواهد بود. برنامه‌های کیف پول موبایل تنظیم ساده‌ای دارد و گاهی نیز دارای نسخه دسکتاپ است. از طرفی، انتخاب یک کیف پول IOS برای نصب کمی دشوار می‌باشد. توجه به روش‌های امنیتی که هر کیف پول مورد استفاده قرار می‌دهد و همچنین، نظرات کاربرانی که از این اپیلیکیشن استفاده کرده‌اند، می‌تواند به شما کمک کند. چندین کیف پول IOS وجود دارد که از توکن‌های WIN پشتیبانی می‌کند. در ادامه قصد داریم تا با یکی از این کیف‌ها به نام وینر توکن (WinnerToken) آشنا شویم.

توضیحاتی درباره کیف پول های  IOSبرای وینک (WIN) 

فناوری ارزش ایجاد می‌کند و بلاکچین دنیا را تغییر می‌دهد. شرکت فناوری وینر(Winner) یک مدل تجاری جدید با خدمات فناوری پیشرفته بلاکچین است که سعی دارد تا ارزش بیشتری برای شرکت‌های جهانی ایجاد کند. این شرکت، طیف گسترده ای از خدمات فناوری بلاکچین را به کاربران جهانی ارائه می‌دهد. Winner با داشتن یک فناوری پیشرفته بلاکچین در سطح جهانی، خدمات تبادل ارز دیجیتال، طراحی و صدور توکن‌های دیجیتال برای شرکت‌ها و افراد در سراسر جهان فراهم می‌کند.

این شرکت در کانادا ثبت شده است و اطلاعات آن در سرورهای AWS آمازون ذخیره می‌شود. رازداری و حفظ حریم خصوصی اولویت اصلیWinner است. این شرکت به عنوان یک شرکت فناوری بلاکچین، طیف گسترده‌ای از خدمات فناوری بلاکچین را در سطح جهانی به کاربران ارائه می‌دهد. تجارت اصلی شرکت در سه بخش زیر خلاصه می‌شود:

 • ارائه خدمات تجاری و ارزش افزوده مالی با رایج‌ترین ارز دیجیتال
 • ارائه خدمات تجارت OTC (فرابورس) ارز اصلی دیجیتال
 • ارائه پشتیبانی فنی برای طراحی، توسعه و صدور توکن‌های دیجیتال بر اساس معاملات تجاری واقعی برای افراد و شرکت‌ها

خصوصیات فناوری وینر

تیم حرفه ای

یک تیم حرفه‌ای رمزنگاری بلاکچین در کلاس جهانی افرادی در حیطه کاری معماری سیستم، وکیل متخصص ارشد، حسابدار و مجری مالی بلاکچین و ... را تشکیل می‌دهند.

صرافی ارز دیجیتال

یک بورس دارایی دیجیتال در سراسر جهان خدمات جامع تجارت دارایی دیجیتال شامل تجارت محلی، معاملات فیات و معاملات قراردادی را فراهم می‌کند.

پشتیبانی از دارایی

با توجه به نیاز افراد و شرکت‌ها برای درآمدزایی دیجیتال از دارایی‌ها یا سودها، توکن‌های مختلف پروژه و بنگا‌ه‌ها را طراحی، توسعه و صادر می‌کند.

تبادل Aurora

صرافی Aurora یک مبادله دارایی دیجیتال در سراسر جهان است که خدمات تبادل حرفه‌ای را ارائه می‌دهد.

 • بازرگانی فیات
 • معاملات نقطه ای 
 • بازرگانی قرارداد 
 • سرویس فرابورس
 • سرویس ورودی
 • لیست کردن توکن‌ها

صرافی Aurora توسط شرکت فناوری وینر توسعه داده شده است. این شرکت در ارائه پلتفرم‌های دارایی ارز دیجیتال به صورت حرفه‌ای به کاربران در سطح جهانی متهد می‌باشد. هزینه اندک تراکنش‌ها، امنیت بالای پلتفرم و اکوسیستم بلاکچین و همچنین، جامعه توکن‌ها، سه دستاورد اصلی در هسته آرورا (Aurora) هستند. توکن WIN یک ارز دیجیتال کاملاً جدید است و ارزش واقعی آن لنگر انداخته است.

این شرکت با ارائه کیف پول WINTOKEN امکان ذخیره، ارسال و دریافت توکن‌های WIN را فراهم کرده است که روشی ساده و ایمن برای استفاده از WINTOKEN است.WINTOKEN مبتنی بر Nano می‌باشد که یک ارز جهانی با معاملات آنی و کارمزد صفر است و از طریق یک شبکه امن و غیرمتمرکز است.

امکانات کیف پول WINTOKEN

 • امکان ایجاد کیف پول
 • تهیه نسخه پشتیبان و ذخیره سید در کیف پول
 • اشتراک گذاری آدرس از طریق کد QR
 • ارسال کارت اشتراک نانو از طریق iMessage  یا Sheet 
 • تبدیل از 31 ارز جهانی به  WINTOKEN  
 • امکان ارسال WINTOKEN به افراد

سوالات متداول درباره کیف پول های وینک 

پس از انتقال ارز رمز وینک به Ledger Nano X، توکن‌ها در لجر وجود ندارند، علت چیست؟

ماه گذشته، یک کیف پول سخت افزاری Ledger Nano x استفاده کردم و رمز Wink خود را از صرافی Swyftx به کیف پول Ledger خود با Tron منتقل کردم و بعداً فهمیدم که علامت چشمک هرگز در کیف پول لجر نشان داده نمی شود. با پشتیبانی فنی لجر و صرافی تماس گرفتم ولی فایده‎ای نداشت. بلاکچین (Tronscan.org) بررسی کردم و دوباره موفقیت آمیز بودن معامله را تأیید کردم. تجربه خود را به اشتراک می‌گذارم تا به کاربران جدید لجر هشدار دهم، به هیچ وجه با کیف پول سخت افزاری مبادله یا ارسال نکنید، همیشه آن را با مقدار کمی تست کنید.

از کجا می توانم کیف پول WINK را به دست آورم؟

WINk نرم افزار کیف پول مخصوص خود را تولید می‌کند که برای بارگیری باید به وبسایتش مراجعه فرمایید.این کیف به شما امکان می‌دهد تا ارز رمز WINk را در رایانه خود ذخیره کنید. برای داشتن حداکثر امنیت، می توانید ارزهای دیجیتال خود را بر روی یک کیف پول سخت افزاری اختصاصی مانند کیف پول TREZOR یا Ledger Nano X ذخیره کنید. اگر مایل به خرید کیف پول سخت افزاری نیستید، ممکن است استفاده از کیف پول موبایلی مانند کیف پول اتمی، Jaxx، یا Coinomi برای ذخیره چندین ارز دیجیتال با برخی از مزایای امنیتی اضافی استفاده نمایید.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
2 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com