1. صفحه اصلی
  2. ارزهای دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال زیرساخت
  4. ارز دیجیتال گیت توکن

ارز دیجیتال گیت توکن

آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
5.319
تغییر در یک ساعت -0.12
تغییر در یک روز 2.13
تغییر در یک هفته -2.47
تغییر در یک ماه 7.46
تغییر در دو ماه 30.43
تغییر در سه ماه 56.94
رتبه در بازار 81
وب سایت https://gatechain.io/
معاملات روزانه 993,421
حجم بازار 575,856,777
سکه در گردش 108,265,077 GT
عرضه کل 0
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github https://github.com/gatechain
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالGateToken
نماد ارزدیجیتالGT
دسته ارز دیجیتالزیر ساخت
هدف به وجود آمدنمعاملات ایمن غیرمتمرکز
نوع بلاکچین
  • ERC 20

ارز GT بلاکچین نسل جدیدی بوده که در تلاش است مشکلات بلاکچینی را بدون در نظر گرفتن جنبه های غیرمتمرکز آنها برطرف کند. هدف اصلی گیت توکن، تشکیل یک اکوسیستم غیرمتمرکز در سطح سازمانی است که بتواند دارایی های دیجیتال را از این طریق به صورت ایمن ذخیره کند. در طراحی گیت کوین، می توان تمامی توسعه دهندگان و برنامه نویسان را به یکدیگر متصل کرده و دستمزد آن ها را در همان پلتفرم پرداخت کرد. برای آشنایی بیشتر با این ارز دیجیتال این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.  

ویژگی های اصلی اکوسیستم GateChain

ویژگی های اصلی اکوسیستم GateChain

  • انتقال و پرداخت: از طریق کیف پول های یا برنامه های مشتری مدار، کاربران می توانند توکن های Gate Tokens را ارسال و دریافت کنند. 
  • انتشار دارایی: کاربران می توانند از طریق نشانه های شخصی برای دیجیتال سازی و مدیریت دارایی های خود استفاده کنند.
  • چند امضایی: افراد مختلفی می توانند یک حساب مشترک داشته باشند و مدیریت آن را متناسب با خواسته های شرکتی تنظیم کنند. 
  • مکانیسم اجماع GT: این رمزارز، الگوریتم اثبات سهام(POS) را به عنوان یک انگیزه ای برای کاربران شرکت کننده  استفاده می کند. 

توکن گیت (GT) چیست و چگونه کار می کند؟

GateChain یک منبع  تامین مالی در سراسر جهان برای ارزهای دیجیتال بوده که دفتر مرکزی این صرافی در هنگ کنگ قرار دارد. گیت توکن یک بلاک چین عمومی است که به امنیت دارایی ها اختصاص دارد. GT واحد پول غیرمتمرکز اکوسیستم GateChain است. توکن GT برای پرداخت هزینه تراکنش های انجام شده در شبکه GateChain استفاده می شود. مشتریان می توانند از طریق گیت توکن در طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال و محصولات بلاک چین سرمایه گذاری کنند. 

توکن گیت دارایی رمزنگاری منحصربه‌فرد صرافی Gate.io است و پلتفرمی مشابه با کوین BNB ویژه صرافی بایننس دارد. توکن گیت بر روی یک بلاک چین، مانند بیت کوین (BTC)، بلاک چین بایننس کوین(BNB) بایننس زنجیره هوشمند(BSC)  قرار دارد. این بلاک چین نیز بلاک چین خود Gate.io است و GateChain نام دارد. 

توکن گیت توکن را از کجا می توان خرید؟

در حال حاضر بیشترین معاملات ارز دیجیتال گیت توکن، توسط صرافی Gate.io پردازش می شود. این توکن در صرافی های شناخته شده دیگری همچون هوبی گلوبال(Huobi Global) و بیتفینکس(Bitfinex) قابل معامله است و می توانید در این صرافی به خرید و فروش این نوع توکن بپردازید. این نکته را در نظر داشته باشید که خرید ارزهای دیجیتال با ارز فیات امکانپذیر نیست، شرایط گیت توکن نیز به همین صورت است. بدین صورت که برای خرید گیت توکن باید بیت کوین، اتریوم و لایت کوین و یا دیگر ارزهای دیجیتال را بخرید و با انتقال به دیگر صرافی های ارز دیجیتال، این توکن ها را به راحتی مبادله کنید.  

ارز دیجیتال گیت توکن را در کجا ذخیره کنیم؟

ارز دیجیتال گیت توکن را در کجا ذخیره کنیم؟

گیت توکن نوعی کیف پول نرم افزاری است که درحال حاضر دو نسخه ویندوز و مک دارد که در حال حاضر در وب سایت رسمی GateChain وجود دارد. می توانید به راحتی از این سایت دانلود کرده و توکن های خود را ذخیره کنید. در صورتی که می خواهید امینت دارایی های خود هستید، می توانید توکن های خود را در کیف پول های سخت افزاری همچون ترزور و یا لجر نانوایکس ذخیره کنید. به غیر از کیف پول های سخت افزاری می توانید از کیف پول های موبایلی همچون اتمیک، جکس و یا کوینومی استفاده کنید. 

بلاکچین GateChain چیست؟

GateChain یک بلاک چین عمومی جدیدی است که بر ایمنی دارایی های زنجیره ای و تجارت غیرمتمرکز است. با طراحی منحصربه فرد حساب خزانه و عملکردهای آن برای رسیدگی به تراکنش‌های غیرعادی، GateChain مکانیزمی را ارائه می‌کند که قبلاً دیده نشده بود و مشکلات چالش برانگیز سرقت دارایی و از دست دادن کلید خصوصی را برطرف می‌کند. معاملات غیرمتمرکز و نقل و انتقالات زنجیره ای نیز در کنار سایر ویژگی های اصلی پشتیبانی خواهند شد. GateChain بر ایمنی دارایی های زنجیره ای تمرکز می کند و مفاهیم جدید زیر را معرفی می کند: حساب عادی، حساب بازیابی، دوره تاخیر قابل برگشت، نوع آدرس و نوع معامله.

GateChain دو نوع حساب ارائه می دهد، یک حساب عادی و یک حساب خزانه، که به کاربران این امکان را می دهد بدون هیچ گونه نگرانی امنیتی در فضای ارز دیجیتال فعالیت کنند. با حساب‌های عادی پرداخت ها به صورت فوری پرداخت می شود و تراکنش‌ها برگشت‌ناپذیر هستند: مانند نحوه عملکرد آدرس بیت کوین و کلید های خصوصی قابل بازیابی. در صورتی که، حساب خزانه، نوآوری های GateChain، دارای تراکنش های قابل فسخ و بازیابی کلید خصوصی است. GateChain با ترکیب هر دو نوع حساب، امنیت کامل را برای کاربران خود فراهم می کند. یک حساب عادی برای ذخیره بخشی از دارایی ها به عنوان استفاده روزانه، در حالی که یک حساب خزانه برای ذخیره اکثریت استفاده می شود.

برای تراکنش‌های روزمره، کاربران می‌توانند از دارایی‌های موجود در حساب عادی مانند آدرس بیت‌کوین استفاده کنند: یک تراکنش پس از پرداخت تأیید می‌شود و غیرقابل برگشت است. یک حساب عادی را می توان با انتقال از حساب خزانه شارژ کرد و پس از مدت تاخیر قابل برگشتی که تعیین شده است، مبلغ دریافت می شود. اگر دزدی/مفقود شدن کلید خصوصی در این مدت مشخص شد، می‌توان درخواست «لغو» را از حساب خزانه آغاز کرد. تراکنش باطل می شود و به "حساب بازیابی" منتقل می شود. 

بلاکچین GateChain چیست؟

مساله وراثت دارایی دیجیتال برای بسیاری از افراد هنوز نگران کننده است، زیرا طبق قوانین موجود نمی توان آن را مشابه دارایی های بانکی اجرا کرد. کلیدهای خصوصی دارایی های دیجیتال معمولاً به دلایل امنیتی توسط خود صاحب  نگهداری می شود. بدون برنامه ریزی دقیق، دارایی های دیجیتال می توانند برای همیشه پس از مرگ دارنده مسدود شوند و وارثان قانونی او راهی برای دسترسی به میراث او نداشته باشند. حساب‌های خزانه GateChain از انتشار دارایی‌های دیجیتال در زمان از پیش تعیین‌شده برای ذینفع پشتیبانی می‌کنند، بدون اینکه نگران گم شدن و یا سرقت کلیدهای خصوصی باشید.

تا زمانی که فردی بتواند نسبت توزیع دارایی دیجیتال و تاریخ انتشار خود را تعیین کند، دارایی دیجیتالی او بر این اساس به ذینفع نام‌برده منتقل می‌شود. این ویژگی همچنین می‌تواند در هر سناریویی مورد استفاده قرار گیرد که در آن به آزادسازی وجوه در آینده در زمان از پیش تعیین‌شده نیاز باشد. 

ذخیره سازی ایمن

ذخیره سازی دارایی به سطح بسیار بالایی از ایمنی نیاز دارد. در حال حاضر امن ترین روشی که برای ذخیره سازی دارایی دیجیتال استفاده می شود، کیف پول های سخت افزاری است. با این حال، حتی این مکانیسم ها نمی توانند ایمنی دارایی ها را در مورد خطرات دارایی ناشی از گم شدن یا سرقت کلید خصوصی تضمین کنند. نگرانی های ایمنی به طور قابل توجهی مانع پذیرش گسترده دارایی های بلاک چین شده است. با حساب خزانه GateChain، دوره‌های تاخیر قابل برگشت را می‌توان تنظیم کرد تا ریسک ذخیره دارایی را به میزان قابل توجهی کاهش داد. GateChain می تواند امنیت کامل دارایی را با هزینه بسیار کم تامین کرد. 

گیت توکن از کدام الگوریتم هشینگ استفاده می کند؟

الگوریتم هشتینگ مورد استفاده در گیت توکن، اتریوم(ETH)، یا همان Ethash استفاده می کند. دیگر رمزارزهایی که از این الگوریتم استفاده می کند شامل: چین لینک، پالی گان، آوه، میکر، توکن هوبی، پنکیک سواپ و چیلیز استفاده می کند. 

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
2 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
عیــدیــت رو از علیرضــا محـــرابی بگـیـر ! (کلیک کنید)
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com