1. صفحه اصلی
  2. ارزهای دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال زیرساخت
  4. ارز دیجیتال ولاس

ارز دیجیتال ولاس

آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
0.0204
تغییر در یک ساعت 0.25
تغییر در یک روز -1.25
تغییر در یک هفته -5.55
تغییر در یک ماه -6.01
تغییر در دو ماه -33.97
تغییر در سه ماه -8.13
رتبه در بازار 414
وب سایت https://www.velas.com/
معاملات روزانه 1,080,229
حجم بازار 49,654,608
سکه در گردش 2,431,816,448 VLX
عرضه کل 0
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالVelas
نماد ارزدیجیتالVLX
دسته ارز دیجیتالزیر ساخت
خالق ارز دیجیتالAlex Alexandrov
هدف به وجود آمدنپرداخت/استیکینگ
نوع بلاکچین
  • ERC 20

سریع ترین بلاک چین EVM در جهان، بلاک چین Velas می باشد. این بلاک چین 75000 tx/s را قادر می سازد تا با بالاترین امنیت موجود و به صورت رایگان، بلا فاصله پردازش شود. اکوسیستم Velas، از محصولات غیر متمرکز ساخته شده در بالای زنجیره خود برای ارائه سهولت تجربه کاربر از محصولات غیر متمرکز و منبع باز تشکیل شده است. در این مقاله قصد داریم ارز دیجیتال VLX، کاربردها و بنیانگذاران آن را به شما معرفی کنیم.

ارز دیجیتال VLX چیست؟

ارز دیجیتال VLX چیست؟

با الهام از ارزش های وب 3 و فناوری بلاک چین، ارز دیجیتال VLX ایجاد شده است. این پروژه ترکیبی از بلاک چین و فناوری های نوآورانه برای ایجاد یک اکوسیستم شفاف، جامعه محور و غیر متمرکز محصولات و خدمات می باشد. توسعه دهندگان این پلتفرم، سولانا را به عنوان پایه ای برای بلاک چین Velas انتخاب کرده اند. بلاک چین Velas را می توان مقیاس پذیرترین، امن ترین، غیر متمرکز ترین و کاربرد پسند ترین پلتفرم های بلاک چین در بازار معرفی کرد. اتریوم پر کاربردترین پلتفرم دیفای در بازار است که اکثر dAppهای ساخته شده در شبکه هستند، به همین خاطر پل EVM به آن برنامه ها اجازه می دهد تا با قابلیت های افزایش تراکنش در ثانیه، سریع تر و روان تر اجرا شوند. توسعه دهندگان این شبکه، به دنبال کارآمدترین بلاک چین و پیاده سازی توانایی نوشتن قراردادهای هوشمند اتریوم بر روی آن می باشد. در نتیجه در ها را به روی بازار دیفای و توسعه دهندگان برنامه های غیر متمرکز اتریوم باز می کند و به آنها امکان می دهد قابلیت های خود را با اکوسیستم Velas، بلاک چین سریع Velas و هزینه های پایین گسترش دهند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال VLX چه کسانی هستند؟

Velas یک استارت آپ اکوسیستم مستقر در سوئیس می باشد که در سال 2019 توسط الکس الکساندروف، کارآفرین و سرمایه گذار برجسته بلاک چین و رمز ارز، تاسیس شده است. او همچنین بنیانگذار CoinPayments (دروازه پرداخت شماره 1) در جهان برای ارزهای دیجیتال می باشد. الکس الکساندروف همچنین در حال مشاوره با FBI، Europol و چندین دولت ملی در زمینه فناوری، امنیت سایبری، بلاک چین و اجرای هوش مصنوعی است.

چه چیزی ارز دیجیتال VLX منحصر به فرد می کند؟

چه چیزی ارز دیجیتال VLX منحصر به فرد می کند؟

1- EVM از تمام قراردادهای هوشمند و dAppهای ساخته شده بر روی اتریوم پشتبانی می کند.

2- در این بلاک چین معاملات فوری و با هزینه کم صورت می گیرد. عملکرد در این شبکه بسیار کارآمد با کسری از هزینه می باشد.

3- حساب Velas؛ یک راه حل بدون رمز عبور است که تعامل با برنامه های بلاک چین را تا سطح حساب گوگل و راحتی مانند PayPal تسهیل می کند، بدون این که امنیت کاربر به خاطر بیاندازد. با احراز هویت حساب Velas، تعامل با ارزهای دیجیتال را، بدون به خطر افتادن حریم خصوصی و امنیت کاربر، تسهیل می شود. حساب Velas از احراز هویت بیومتریک در دستگاه کاربر برای تایید درخواست های ورود و تراکنش ها استفاده می کند. عبارات Seed برای کاربران پیشرفته در دسترس هستند. با حساب Velas، صفحه تایید تراکنش  عاری از جزئیات فنی می باشد و تنها اطلاعات لازم و قابل تایید را در اختیار کاربر قرار می دهد. ارسال توکن های ERC-20 به dApp نیازی به چندین تراکنش ندارد. همچنین کنترل هر تراکنش انجام شده توسط حساب Velas یا برنامه های شناخته شده در لیست سفید را برای انجام تراکنش های خاص برنامه در پس زمینه حفظ می کند. در نتیجه این پیشرفت ها، کاربر به دلیل مشکلات استفاده فناوری های بلاک چین، احساس ناراحتی نخواهد کرد. این رابط انتقال آسان از راه حل های متمرکز به راه حل های غیر متمرکز را تسهیل می کند و تمام جزئیات فنی و UX را در اختیار کاربر قرار می دهد.

4- مدیریت دسترسی، یک سیستم مدیریت دسترسی غیر متمرکز، که به کاربران این اجازه را می دهد با استفاده از چندین نوع رمز گذاری، دسترسی به فایل های IPFS را کنترل کنند.

5- Velas Vault، راه حلی جدید برای ذخیره کلید خصوصی می باشد و استفاده های مختلفی مانند راه حل های نگهداری غیر متمرکز دارایی های بومی سایر بلاک چین را ممکن می سازد.

6- کیف پول Velas نیز کیف پول چند ارزی با قابلیت شرط بندی می باشد.

7- MicroApps – Velas به زودی از برنامه های غیر متمرکز کراس پلتفرم پشتیبانی می کند که علاوه بر کد، رابط کاربری نیز در آن ذخیره می شود.

امنیت شبکه Velas

بلاک چین Velas بر اساس پروتکل با کارایی بالا می باشد که معماری زمان نوآورانه، مکانیسم پردازش و همچنین مدل اجماع کارآمدتر را در مقایسه با سایر بلاک چین ها پیاده سازی می کند. Velas همچنین زنجیره کامل هیبریدی EVM/eBPF سولانا و اتریوم می باشد که بهترین ویژگی ها را از هر دوی اینها به ارث بره است. مانند امنیت، مقیاس پذیری، عملکرد بالا، هزینه کم و پشتیبانی EVM/Solidity.

چند  ارز دیجیتال VLX در گردش می باشد؟

چند  ارز دیجیتال VLX در گردش می باشد؟

توکنومیکس قوانین اقتصادی رفتار و تعامل شرکت کنندگان در شبکه بلاک چین است. Velas مبتنی بر اقتصاد DPoS است که مطلوب ترین شرایط را برای تعامل با یکدیگر در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد و آنها را تشویق می کند تا به نفع شبکه عمل کنند. بنابراین Velas بر اجماع اثبات سهام متکی می باشد که مطلوب ترین شرایط را برای تعامل با یکدیگر به شرکت کنندگان ارائه می دهد و آنها را تشویق می کند تا به نفع شبکه عمل کنند. کل عرضه VLX، 2,124,380,663 واحد می باشد و نرخ تورم آن 8% می باشد. 

کاربردهای ارز دیجیتال VLX

کوین های ارز دیجیتال VLX، برای تراکنش ها، پرداخت ها، کارمزدها و برای حمایت از اجماع اثبات سهام استفاده می شود. سهام بندی، به تولید کنندگان بلوک اجازه می دهد تا توافق معامله را فراهم کنند و همچنین مشوق های سهامداری را برای تولید صادقانه بلوک دریافت کنند.

قبل از شروع اجرای بلاک چین Velas، تیم این پروژه در حال تحقیق بر روی تمام راه حل های ممکن برای یافتن راه حلی که مناسب ترین راه حل برای یک شبکه غیر متمرکز، مقیاس پذیر و امن با پتانسیل پذیرش میلیاردها کاربر می باشد. توسعه دهندگان برای یافتن راه حل، در مجموع 48 مکانیسم اجماع شامل 34 راه حل مبتنی بر اثبات، 7 راه حل مبتنی بر رای و 8 راه حل جایگزین مبتنی بر DAG، را تجزیه و تحلیل کرده اند. 

نتیجه گیری

توسعه دهندگان ارز دیجیتال VLX، با هدف ساخت سریع ترین و ایمن ترین سیستم تک لایه بلاک چین در جهان، فعالیت خود را آغاز کرده اند. این ارز دیجیتال تاکنون توانسته توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و در مسیر درستی برای رسیدن به اهداف و کاربردهایی که برای خود تعیین کرده است، قرار دارد.

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

10 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
3 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
عیــدیــت رو از علیرضــا محـــرابی بگـیـر ! (کلیک کنید)
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com