1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. اصطلاحات بازار ارز دیجیتال
  4. آشنایی با شیباورس (Shibaverse) در ارز دیجیتال

آشنایی با شیباورس (Shibaverse) در ارز دیجیتال

آشنایی با شیباورس (Shibaverse) در ارز دیجیتال
لوگو علیرضا محرابی
آشنایی با شیباورس (Shibaverse) در ارز دیجیتال
اصطلاحات بازار ارز دیجیتال

در چند سال اخیر، زمانی که نام فناوری متاورس برای اولین بار در بلاک چین مطرح شد، هیچ کس تصور نمی کرد که با چه سرعتی قابلیت ها و محبوبیت آن افزایش می یابد. در حال حاضر پروژه های متاورس به موضوعی چالش برانگیز در صنعت تکنولوژی تبدیل شده است. یکی از این پروژه ها که در مقایسه با بقیه بسیار امیدوارکننده به نظر می رسد، شیباورس (Shibaverse) نام دارد. در این مقاله به طور مفصل به بررسی ویژگی ها، قابلیت ها و برنامه های آینده این پروژه می پردازیم.

پروژه شیباورس چیست؟

پروژه شیباورس چیست؟

Shibaverse (VERSE) یک پروژه متاورس جامعه محور است که به دنبال ایجاد دنیای مجازی بر روی بلاک چین است. متاورس قصد دارد ویژگی‌های اجتماعی تعاملی، املاک دیجیتال، آکادمی‌های مجازی، بازارهای NFT، مشاغل آزاد، بازی‌ هایی برای کسب درآمد و بسیاری موارد دیگر را در یک پلتفرم غیرمتمرکز گرد هم بیاورد. مناطق با چشم اندازی ایجاد شده اند تا برخی از علاقه را در جامعه شیبا اینو برانگیزند. علاوه بر ارائه یک محیط مجازی معاصر به جامعه، متاورس همچنین قصد دارد به همه دارندگان توکن Shiba Inu فعلی و آینده از پاداش‌های مالی، فرصت‌ها و سرگرمی‌ های خوب بهره ببرد.

همانطور که وب سایت آن توضیح می دهد، نوجوانان برای کسب درآمد بهتر در بازی های بلاک چین شرکت می کنند. شیباورس مایل است جوانان را آموزش دهد و در عین حال کاربران را تشویق به بازی بهتر و کسب درآمد بیشتر کند. Shibaverse دارای دارایی های NFT در سراسر متاورس است. متاورس کاربران را قادر می سازد تا NFT های شیبااینو را برای شرکت در رویدادهای مختلف جامعه و چالش های بازی در شیباورس بدست آورند. کاربران می توانند مشاغل قابل پرداخت را برای پشتیبانی و توسعه متاورس با استفاده از NFTها انجام دهند. هر سگ بالن شیبا یا NFT از نظر ویژگی ها، قدرت، ظاهر و مهارت های منحصر به فرد است. NFT های زنده شیبااینو را می توان در بازی ها و مسابقات استفاده کرد.

Shibaverse دارای املاک و مستغلات، از جمله آپارتمان، خانه، ساختمان و قطعات زمین است. اگرچه NFT های بلاک چین، متاورس به کاربران اجازه می دهد تا املاک و مستغلات را به طور ایمن با ارزش بازار بالا معامله کنند. فروشگاه‌ها و گالری‌های NFT نیز در متاورس وجود دارد. کاربران می توانند هنر خود را برای معامله در بازار NFT قرار دهند و کسب درآمد کنند.

توکن ابزار اصلی شیباورس، VERSE است. این ارز دیجیتال یک توکن ERC-20 است که روی شبکه اصلی اتریوم اجرا می شود. VERSE برای خرید املاک و مستغلات، Shibas و سایر NFT ها در متاورس ضروری است. این توکن به کاربران اجازه می دهد تا برای برنده شدن در بازی های قمار شرکت کنند. 

در این بازی، بازیکنان می توانند توکن های اضافی یا پایوت را به عنوان پاداش برای عملکرد خوب و برنده شدن در چالش ها جمع آوری کنند. متاورس قصد دارد به جامعه برای قرار دادن توکن های VERSE پاداش دهد. استیکینگ بیشتر، جوایز بیشتری را برای کاربران به همراه دارد. کاربران همچنین به VERSE نیاز دارند تا NFT های بیشتر بالن سگ را با مهارت ها و ویژگی های ارتقا یافته ایجاد کنند. این پروژه در نظر دارد که Shibaverse در آینده بیشتر بر جامعه متمرکز شود. بنابراین، VERSE قدرت رای دادن را برای دارندگان جامعه فراهم می کند.

بررسی تاریخچه Shibaverse 

بررسی تاریخچه شیباورس

بنیانگذار Shibaverse یک حرفه ای با تجربه در اقتصاد با مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی مخابرات است. در حال حاضر، مجموعاً شیباورس، 1,000,000,000 توکن VERSE عرضه می کند.

بررسی پتانسیل رشد متاورس شیباورس

با نگاهی به دیگر پروژه‌های متاورس در بازار امروز مانند دسنترالند، سندباکس و آکسی اینفینیتی، می‌توانیم شاهد رشد قابل توجهی باشیم که آنها از زمان آغاز به کار خود داشته‌اند. به عنوان مثال، فروش Axie Infinity از 2 میلیارد دلار فراتر رفت و افرادی که جزو اولین کسانی بودند که روی این پلتفرم سرمایه گذاری کردند، میلیون ها سود به دست آوردند. همچنین لازم به ذکر است که قیمت زمین در این سکوها نیز افزایش زیادی داشته است. زمین در دسنترالند در ژانویه 2020 نزدیک به 2000 دلار ارزش داشت و دو ماه بعد آن زمین به ارزش 175,000 دلار رسید. اگرچه این دو پلتفرم (Decentraland و Sandbox) در مجموع 130,000 نگهدارنده دارند اما هنوز جا برای رشد بیشتر وجود دارد.

نکته قابل توجه این است که ویروس کرونا نیز تاثیر بسزایی در استفاده از این مدل از پلتفرم ها داشته و دلیل آن نیز قرنطینه و فاصله گذاری اجتماعی بوده است. داده ها نشان می دهد که از زمان شروع همه گیری در این زمینه رشد چشمگیری داشته است زیرا راهی برای برقراری ارتباط مردم با یکدیگر بود. داده های به دست آمده نشان می دهد که پروژه های مربوط به حوزه بازی حتی در بازار نزولی نیز رشد خوبی داشته اند، به طور کلی، چه در بازار نزولی و چه در بازار گاوی، مردم تمایل به بازی و تفریح دارند.

منحصر به فرد بودن پروژه شیباورس 

از آنجایی که اکثر پروژه های متاورس تصادفی هستند و از دنیای واقعی حذف شده اند، شیباورس طراحی مدرنی دارد که از طرح های فعلی الهام گرفته شده است. این ویژگی به افراد امکان می دهد آزادانه در خانه رویایی خود قدم بزنند و احساس صمیمیت داشته باشند. شهرها کارکردهای مختلفی خواهند داشت و به بلاک های سازمان یافته تبدیل می شوند. این ویژگی باعث ایجاد تعامل و همکاری زیادی بین کاربران و بالون شیبا (Balloon Shiba) می شود.

این پروژه معتقد است که ایجاد ویژگی هایی مانند سگ های بالن به دنیای Shibaverse چیز خاصی می دهد که آن را منحصر به فرد می کند. با استفاده از آکادمی ها، گالری های هنری و موسسات در این جهان، مردم به طور مداوم یاد می گیرند و با خوشحالی رشد می کنند.

آشنایی با توکن VERSE(ERC-20)

آشنایی با توکن VERSE

توکن VERSE مجموعا 1 میلیارد عرضه دارد. توکن VERSE یک توکن ابزاری ERC-20 است که می تواند در شیباورس استفاده شود. در حال حاضر، فقط در شبکه اصلی اتریوم با آدرس 0x7ae0d42f23c33338de15bfa89c7405c068d9dc0a وجود دارد. برای خریدهای ضروری در Shibaverse، مانند خرید زمین، خانه یا Shibas در بازار خود این پلتفرم، به توکن های VERSE نیاز دارید. همچنین برای شرکت در بازی و برنده شدن (play2earn) به این توکن نیاز دارید. جوایزی که دریافت می کنید (مثلاً اگر یکی از استیکرهای VERSE هستید) از این توکن می آید. اگرچه به عنوان یک تیم باید از ابتدا چشم انداز را حفظ کنیم اما می توان امیدوار بود که Shibaverse روز به روز جامعه محور شود و در نهایت قدرت رای بیشتری به جامعه شیباورس داده شود. بهتر است قبل از اجرای DAO مقداری VERSE در کیف پول خود داشته باشید.

اهداف پروژه شیباورس چیست؟

• سرگرمی و ایجاد فرصت های مالی برای جامعه توکن شیبا

با ایجاد یک منطقه مرتبط با پلتفرم توکن شیبااینو و سایر پروژه ها مانند ShibaSwap، Shibant، Shibarium و سایر محصولاتی که توسط اکوسیستم شیبااینو همکاری و مرتبط هستند، می توان امیدوار بود که علاقه مندی ها نسبت به جامعه شیبااینو افزایش یابد. آنها به منظور ارائه سرگرمی، انگیزه ها و فرصت های مالی برای همه طرفداران فعلی و آینده در یک محیط مجازی مدرن هستند. این به جامعه اجازه می دهد تا با در اختیار گرفتن مالکیت فضاهای زندگی دیجیتال، خود و علایق، زندگی، کار، شخصیت و احساسات خود را بیان کند.

جهت کسب اطلاعاتی در زمینه دکس تریدینگ، بر روی لینک کلیک کنید.

• تربیت نسل جوان

بلاک چین یک فرصت منحصر به فرد را فراهم می کند و زمینه بازی را برای کسانی که قبلاً این فرصت ها را نداشتند فراهم می کند. اکنون نوجوانانی را می بینیم که در حال انجام بازی های بلاک چین و حمایت مالی از والدین خود در دنیای محروم هستند. Shibaverse می خواهد این فرصت ها را با آموزش نسل های جوان به شیوه ای سرگرم کننده و تعاملی افزایش دهد.

آکادمی شیبا و استودیو شیبا مکان هایی هستند که نوجوانان و حتی کودکان مشاوره دریافت خواهند کرد. راهنمایی و مربیگری در مورد اینکه چگونه از نظر مالی ایمن تر باشند، به طور مداوم در زمینه هایی مانند طراحی و کدنویسی در حال توسعه هستند تا اطمینان حاصل شود که از دنیای بلاک چین بیشترین بهره را می برند. این گروه جوانان را دوست دارند و می خواهند شاهد موفقیت آنها در دنیای امروز باشند.

بررسی شکل پروژه شیباورس

بررسی شکل پروژه شیباورس

منطقه Genesis مرکز شیباورس است، معتبرترین منطقه Shibacity، پایتخت شیباورس بوده که در نزدیکی ساحل واقع شده است. دیگر مناطق شهر شیبا نشان دهنده سکوها و محصولات بومی اکوسیستم Shiba Ino Token خواهند بود. مناطقی مانند منطقه شیباریوم که تا حدی زیر آب خواهد بود، منطقه تجاری شیباسواپ که دارای آسمان خراش های باشکوهی است و مناطق دیگر هر کدام هدف، طراحی و فضای خاص خود را خواهند داشت.

منطقه پیدایش، آغاز متاورس

منطقه پیدایش، به عنوان یک بخش عمومی، از شهرهای ساحلی اروپا الگوبرداری و الهام گرفته شده است تا مکانی مشروع برای سرمایه گذاران در مراحل اولیه باشد. این منطقه توسط جنگل ها و تپه ها احاطه خواهد شد و هر آپارتمان 2 یا 3 طبقه بر روی یک تپه قرار می گیرد تا منظره زیبای دریا را تضمین کند. میدان عمومی در مرکز یک مجسمه بالن از یک سگ با دسترسی به دریا، ساحل و مارینا از یک طرف و منظره آسمان خراش های منطقه معاملاتی شیباسواپ از طرف دیگر را در خود جای خواهد داد. پیدایش از دیگر فضاهای عمومی کوچک، فضای سبز فراوان، پارک ها و خیابان ها تشکیل می شود تا اطمینان حاصل شود که شما و شیبای شما هوای تازه و چیزهایی برای کاوش در محیط طبیعی خواهید داشت.

برای آشنایی با شبکه شیباریوم، بر روی لینک کلیک کنید.

طراحی همزمان آپارتمان‌ها، خانه‌ها، نماها و کل شهر، این جنبه‌های دقیق معماری را به هم متصل می‌کند که به یک ابر وجه مجازی زیبا و واقعی دست خواهد یافت. پیدایش تنها 300 ملک خصوصی و 30 ملک تجاری خواهد داشت که آن را به مکانی ضروری و منحصر به فرد برای اقامت تبدیل می کند.

نکته جالب در مورد واقعیت مجازی این است که امکانات بی حد و حصری وجود دارد و هیچ محدودیتی برای آنچه می توان ایجاد کرد وجود ندارد. با Shiba City به عنوان قلب پروژه، پروژه متاورس شیباورس با شهرها، مناطق و حتی ساختمان‌هایی که سایر پروژه‌های ارز دیجیتال، جوامع و برندها و موسسات واقعی را نمایندگی می‌کنند، توسعه خواهند یافت. تصور کنید نایک یا کوکاکولا آسمان‌خراش‌ها یا کارخانه‌های مجازی خود را به Metaverse بیاورند. امکانات بی حد و حصر است.

به‌روزرسانی جدید شیباورس (SHIBAVERSE) - اوت 2022

به‌روزرسانی جدید شیباورس (SHIBAVERSE)

پلتفرم شیباورس در جدیدترین توییت خود اعلام کرد که برای نشان دادن حمایت و تعهد خود به جامعه شیبا اینو، قصد دارد 5 درصد از NFT های تازه تولید شده را برای سوزاندن توکن شیبا هزینه کند. این مقدار توکن 150 میلیون است. از زمان شروع به کار این پلتفرم، 250 میلیون توکن شیبا سوزانده شده است. شیباورسها معتقدند در صورت همکاری دو جامعه می توانند در آینده به موفقیت های زیادی دست یابند. همچنین لازم به ذکر است که شیباورس به تازگی همکاری خود را با پلتفرمی به نام vEMPIRE آغاز کرده است. این پلتفرم خود را به عنوان بزرگترین اکوسیستم مالی غیرمتمرکز در زمینه NFT، Metaverse و GameFi معرفی می کند.

در مصاحبه اخیر این پلتفرم با شیباورس، NFT های سگ های شیبالون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تاثیر آن ها در فضای متاورس شیباوری مورد بحث قرار گرفت. پلتفرم vEMPIRE قصد دارد با آزمایش استراتژی‌ ها و استفاده‌ های مختلف از توکن‌ ها، با دنیای متمرکز رقابت کند. در حال حاضر، ارزش قفل شده در پلتفرم (TVL) پنج میلیون دلار است.

توکن این پلتفرم VEMP$ است که می توان آن را از صرافی متمرکز Gate یا صرافی های غیرمتمرکز UniSwap و PancakeSwap خریداری کرد. یکی دیگر از فعالیت های جدید شبیاورس، همکاری با Veteran Owned است. هدف از این همکاری ایجاد فروشگاهی برای فروش لباس و قهوه در متاورس می باشد. نام فروشگاه مرتبط فروشگاه پوشاک ShibaSwag و کافه ShiBucks است.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com