تحلیل ارز دیجیتال آیوتا

تحلیل ارز دیجیتال آیوتا
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال آیوتا
تحلیل ارز دیجیتال

مقدمه

ارز دیجیتال آیوتا یکی از ارز های دیجیتال نام آشنایی است که با نماد IOTA می توان در صرافی های ایرانی و خارجی معامله کرد. آیوتا بر بستر بلاکچین نبوده و از تکنولوژی اختصاصی خود به نام تنگل قدرت می گیرد. در این مقاله قصد داریم تحلیل جامعی از ارز دیجیتال آیوتا ارائه کنیم.

آشنایی با ارز دیجیتال آیوتا

همانطور که گفته شد، آیوتا از بستر بلاکچین استفاده نمی کند، این ارز دیجیتال برای ارائه خدمات و تراکنش های رایگان، تلاش بسیاری کرده است و بسیاری از معامله گران به همین دلیل آیوتا را در لیست ارز های دیجیتال محبوب خود قرار می دهند. آیوتا کاربرد های متعددی در زمینه اینترنت اشیا نیز دارد که سبب شده در این حوزه، بهترین ارز دیجیتال بازار باشد.

آشنایی با ارز دیجیتال آیوتا

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال آیوتا

ارز دیجیتال آیوتا با ارزش بازار بالای 5.5 میلیارد دلاری خود، جزو 30 ارز دیجیتال برتر بازار است. بنابراین حفظ و رشد جایگاه آیوتا به معنای رقابت با ارز های دیجیتال دیگر می باشد. البته به هنگام مقایسه ارز های دیجیتال باید به خدمات و کاربرد های آن ها نیز توجه شود. آیوتا کاربردی را ارائه می کند که در نوع خود منحصر به فرد بوده و ارز های دیجیتال دیگر در آن فعالیت نمی کنند و آن اینترنت اشیا است. همچنین این ارز دیجیتال نیازی به استخراج نداشته و تمامی تراکنش های آن رایگان است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آیوتا

با توجه به تحلیل تکنیکال انجام شده، سطح قیمتی 1.92 دلار دارای 3 نوع مقاومت بسیار مهم بود که شکست شده است. حال با تثبیت و تکمیل پولبک به این عدد، آیوتا را آماده برای شروع روند صعودی به سمت اهداف خود کند. اهداف ارز دیجیتال آیوتا (IOTA) 3 دلار و پس از آن 3.8 دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آیوتا

جمع بندی

بسیاری از تحلیلگران به هنگام تحلیل آیوتا به یاد ارز دیجیتال ترون می افتند. اما هرچه که باشد، آیوتا منحصر به فرد است و برای کسب سهم از بازار و بقا در جایگاه بهترین ارز های دیجیتال بسیار در تلاش است. این ارز دیجیتال در شاخص رتبه دهی فیکاس امتیاز متوسط 661 را کسب کرده است.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram