1. صفحه اصلی
 2. مقالات ارز دیجیتال
 3. بلاکچین
 4. بزرگترین توسعه دهندگان بلاک چین در سال 2022

بزرگترین توسعه دهندگان بلاک چین در سال 2022

بزرگترین توسعه دهندگان بلاک چین در سال 2022
لوگو علیرضا محرابی
بزرگترین توسعه دهندگان بلاک چین در سال 2022
بلاکچین

پس از شور و شوقی که ارزهای دیجیتال در سال 2017 ایجاد کردند، تعداد بیشتری از شرکت ها متوجه شدند که فناوری بلاک چین دارای پتانسیل تحول عظیمی برای عملیات تجاری آنهاست. در نتیجه، بسیاری از شرکت های توسعه بلاک چین در سراسر جهان برای پاسخگویی به این تقاضا ظاهر شدند. همزمان، اکثر شرکت های برتر بلاک چین پس از سازماندهی مجدد شرکت های فناوری معتبر موجود پدیدار شدند. این شرکت ها اذعان دارند که فناوری هایی مانند بلاک چین دارای پتانسیل عظیمی هستند که می تواند به رشد آنها و مشتریانشان و همچنین کسب مزیت رقابتی کمک کند. برای کمک به شما در انتخاب سریعتر شریک مناسب، فهرستی جامع از بهترین شرکت های بلاک چین را بر اساس معیارهای مختلف تهیه و بزرگترین توسعه دهندگان بلاک چین در سال 2020 را به شما معرفی کرده ایم.

با این وجود، وقتی انتخاب می کنید چه شرکت بلاک چین را استخدام کنید، همیشه یک چالش است. اول، شما می خواهید شرکتی را پیدا کنید که نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند. سپس، سوالات مربوط به بلاک چین شروع می شود: کدام پلتفرم و زبان برنامه نویسی را انتخاب کنید؟ کدام یک از تغییرات مهم هستند و کدام اختیاری؟ مهمترین اولویت و راه حل بلاک چین شما چیست؟ مقیاس، سرعت یا چند منظوره بودن؟

برای انتخاب بهترین توسعه دهندگان بلاک چین معیارهای زیر را درنظر گرفتیم:

 • سالهای حضور در بازار
 • اندازه تیم
 • جغرافیا و دسترسی به مجموعه توسعه دهندگان محلی
 • مرجع مشتریان، رسانه ها و سایر شرکت ها
 • راه حل ارائه شده و مشتریان راضی
 • هزینه خدمات
 • تخصص و درک بازار و توسعه کسب و کار
 • انعطاف پذیری و تنوع موارد استفاده

راه حل ها و خدمات بلاک چین شرکت IBM

معرفی توسعه دهندگان بلاک چین

IBM برای دهه ها، پیشرو در پر کردن شکاف های امنیتی در شرکت ها بوده است. جای تعجب نیست که این شرکت اولین سازمانی بود که از پروژه هایپر لجر پشتیبانی کرد و شبکه بلاک چین انعطاف پذیر را رواج داد و به یکی از بزرگترین توسعه دهندگان بلاک چین تبدیل شد. IBM همچنین با تعدادی از مشاغل دیگر صنایع همکاری کرده است تا فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) را آزمایش کرده و راه حل های جدید بلاک چین را ایجاد کند که از اینترنت اشیا (IoT) در ارزهای دیجیتال نیز استفاده کند.

یکی از برترین شرکت های بلاک چین، IBM است با یک سیستم کاملاً شفاف، که امنیت هویت در سراسر جهان و مدیریت مالی کارآمد با ابزارها را پیش بینی می کند. این شرکت در بسیاری از رویدادهای آموزشی مرتبط با بلاک چین، از جمله کنفرانسی که در زمینه بلاک چین در آمستردام در ژوئن 2018 برگزار شد، از این کنفرانس حمایت و در آن شرکت کرده است.

تأسیس: 1911

تعداد کارکنان: 380،000+نفر

تمرکز: خدمات استارت آپ، ارائه خدمات شتاب دهنده و خدمات نوآوری

Intellectsoft Blockchain

Intellectsoft، توسعه دهنده بلاک چین

ارائه خدمات توسعه بلاک چین با بزرگترین مجموعه توسعه دهندگان نرم افزار.

به عنوان بخشی از گروه Intellectsoft، آزمایشگاه بلاک چین این شرکت به بزرگترین مجموعه مهندسی بلاک چین، رمزنگاری و برترین های امنیت سایبری در اروپای شرقی دسترسی دارد و یکی از بزرگترین توسعه دهندگان بلاک چین است. تخصص و تجربه این شرکت قبلا به دهها شرکت کوچک و متوسط از جمله E&Y، بورس لندن و بسیاری دیگر کمک کرده است.

خدمات آزمایشگاه شرکت، شامل چشم انداز محصول و کارگاه، طراحی فنی برای استارتاپ ها، توسعه بلاک چین خصوصی و دولتی، توسعه و حسابرسی قراردادهای هوشمند و توسعه سیستم های ترکیبی است. آزمایشگاه که یک شرکت برتر بلاک چین است، همچنین به شرکتها با استفاده از کارگاه های اثبات مفهوم و طراحی فنی، ایجاد شبکه های کنسرسیوم و ادغام راه حل های بلاک چین با زیرساختهای قدیمی کمک می کند. فناوری های اصلی شرکت توسعه بلاک چین شامل Parity،EOS و Stellar است.

تأسیس: 2007

تعداد کارکنان: 350+نفر

تمرکز: مشاوره فناوری بلاک چین، توسعه بلاک چین عمومی و خصوصی، برنامه های غیرمتمرکز (DApps)، بلاک چین و فورک های ارز دیجیتال

R3

R3 همچنین یکی از برترین شرکت های توسعه بلاک چین است که در ارائه راه حل های بلاک چین برای مشاغل تخصص دارد. آنها برنامه های کاربردی توزیع شده را روی بلاک چین خود به نام Corda ساختند و در سال 2018 نسخه سازمانی آن را راه اندازی کردند.

Corda Enterprise عناصر اصلی بلاک چین منبع باز را می گیرد و آنها را برای برآورده کردن زیرساخت های شبکه و نیازهای خدمات بسیاری از صنایع امروزی اصلاح می کند. بسیاری از شرکت ها و موسسات در حال حاضر از بلاک چین Corda و پلتفرم برنامه CorDapps R3 استفاده می کنند، مانند: HSBC، Credit Suisse، Nasdaq، Finastra و چندین شرکت از حوزه بیمه، مراقبت های بهداشتی، انرژی، املاک و مستغلات، مخابرات و زنجیره تامین.

اجماع(ConsenSys)

اجماع، بزرگترین توسعه دهنده بلاک چین

اجماع یک ارائه دهنده راه حل بلاک چین مبتنی بر اتریوم است. این شرکت در سال 2014 توسط توسعه دهنده اتریوم و یکی از بنیانگذاران بنیاد اتریوم، جوزف لوبین تاسیس شد. اجماع دفتر مرکزی خود را در سوئیس و دفاتر اضافی در سراسر ایالات متحده، اروپا و منطقه آسیا و اقیانوسیه دارد. این شرکت راه‌حل‌های Enterprise Ethereum در دنیای واقعی را برای شرکت‌ها، دولت‌ها و سازمان‌های غیردولتی به کار گرفته است تا به آنها کمک کند زیرساخت‌های فناوری اطلاعات خود را ایمن کنند. آنها همچنین به طور همزمان مدل‌ها و پروژه‌های تجاری جدید مبتنی بر بلاک چین می‌سازند. اجماع همچنین طیف گسترده ای از راه حل های دیجیتالی غیر از توسعه بلاک چین را ارائه می دهد.

آلتوروس(Altoros)

آلتوروس راه حلی برای ساخت و ارائه برنامه های کاربردی مقیاس پذیر از زمان آغاز عصر ابری به مشتریان ارائه می دهد. خدمات فناوری آنها شامل داده های بزرگ، توسعه بلاک چین، هوش مصنوعی و محاسبات ابری است. در زمینه توسعه بلاک چین، آلتوروس به سازمان ها کمک می کند تا گردش کار فعلی را بهبود بخشند، تجربه مشتری را بهبود بخشند و به شفافیت در عملیات تجاری دست یابند. به عبارت دیگر، کارشناسان آلتوروس به شرکت ها کمک می کنند تا راه حل های نوآورانه ای را برای برآورده کردن خواسته های کاربران نهایی بسازند.

پاندو اینفینیتی(Pando Infinity) 

Pando Infinity یک ارائه‌دهنده فناوری است که خدمات حرفه‌ای فناوری اطلاعات و راه‌حل‌هایی با فناوری پیشرفته از جمله توسعه بلاک چین، توسعه وب/موبایل، هوش مصنوعی/ یادگیری ماشینی را ارائه می‌دهد. Pando Infinity متخصص در توسعه بلاک چین، راه حل های بلاک چین جامعی را به روش های مختلف از تغییر و بهبود فرآیندهای تجاری موجود تا توسعه برنامه ها با مقرون به صرفه ترین قیمت ارائه می دهد.

توسعه DApp

 • پلتفرم استیکینگ: خدمات کامل با برچسب سفید و قابل تنظیم به کاربران کمک می کند تا واسطه ها را از معاملات حذف کنند و کسب و کار شما را با سرعت بیشتری رشد دهند.
 • ییلد فارمینگ: بستری کاملا شفاف و قابل مشاهده را در اختیار کاربران قرار می دهد و آنها را قادر می سازد تا به راحتی رشد کنند.

Pando Infinity، توسعه دهنده بلاک چین

 • توسعه DAO: به برنامه خود با ادغام یک پروتکل DAO در معاملات خود کمک کنید.
 • توسعه بازار: بازار NFT را بر روی یک زنجیره چندگانه توسعه دهید که الزامات کلیدی را برآورده می کند: قابلیت همکاری، کنترل پذیری، تراکنش ایمن، هزینه گس اقتصادی و …

قرارداد هوشمند

 •  توسعه قرارداد هوشمند: دقیق ترین شرایط قرارداد هوشمند کدگذاری شده را ارائه دهید که تضمین می کند بلاک چین شما به اتوماسیون مناسب پایبند است.
 • قرارداد هوشمند حسابرسی: راه حل نهایی ما اطمینان حاصل می کند که قراردادهای هوشمند مستعد حملات و هک نیستند.

کیف پول DEX/CEX

 • کیف پول موبایل: کیف پول هایی را ارائه می دهد که با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگار هستند و دارای امنیت بالا و بهترین تجربه کاربری هستند.
 •  کیف پول وب: یک کیف پول تحت وب که از چندین ارز، اقدامات امنیتی عالی و همچنین یک رابط خود توضیحی پشتیبانی می کند.
 • ساختمان بازاریابی: Pando Infinity خدمات کامل بازاریابی از محتوا، جامعه، مشارکت تا طراحی و سایر خدمات را در پلتفرم های مختلف به مشتریان ارائه می دهد.

Pando Infinity با نزدیک به 200 کارشناس بسیار آموزش دیده و دارای گواهینامه حرفه ای در زمینه های مختلف، به یک پیمانکار فرعی قابل اعتماد با بیش از 65 شرکت و استارت آپ در سراسر جهان مانند هنگ کنگ، تایوان، ژاپن، ویتنام، ایالات متحده و استرالیا تبدیل شده است.

آکاچین(AkaChain)

AkaChain در سال 2018 با هدف ارائه طیف گسترده ای از خدمات بلاک چین در صنایع مختلف با استفاده از بلاک چین از جمله مدیریت زنجیره تامین، امور مالی، بانکداری، بیمه و مراکز خرید تاسیس شد. به ویژه، آنها از فناوری بلاک چین و قراردادهای هوشمند استفاده می کنند تا مشاغل و افراد را به کارآمدترین راه تسهیل کنند. آنها بسیاری از پروژه های بلاک چین سازمانی را با راه حل هایی برای کمک به احراز هویت اطلاعات مشتری، تعامل با مشتریان، مدیریت پرسنل شرکت و توسعه مدل های تجاری جدید توسعه داده اند.

یونیک سافت (Unicsoft)

Unicsoft، بزرگترین توسعه دهنده بلاک چین

یونیک سافت راه حل های هوش مصنوعی و بلاک چین را برای به دست آوردن نتایج کسب و کار برای بسیاری از استارت آپ ها و شرکت ها ارائه می دهد. آنها خدمات مشاوره فناوری را برای تنظیم نتایج با راه حل های معاملاتی و خدمات فناوری مبتنی بر چارچوب ارائه می دهند. یونیک سافت همچنین خدمات مالی را به شرکت‌ها ارائه می‌کند تا از جدیدترین فناوری برای بهینه‌سازی عملیات، افزایش امنیت و کاهش ریسک استفاده کنند.

کوین فابریک (Coinfabrik)

آخرین و نه کم اهمیت ترین، کوین فابریک نیز یکی از برترین شرکت‌های توسعه بلاک چین است. CoinFabrik بلاک چین و سایر راه حل های غیرمتمرکز را به شرکت های تجاری در سطح جهانی ارائه می دهد. خدمات آنها شامل حسابرسی قراردادهای هوشمند، توسعه راه حل های غیرمتمرکز، خدمات مشاوره و خدمات آموزشی است. با این حال، هزینه خدمات Coinfabrik در مقایسه با سایر ارائه دهندگان بالاتر است، بنابراین برای شرکت های بزرگ مناسب تر است.

شرکت توسعه و مشاوره بلاک چین MLG

شرکت بلاک چین MLG یک رویکرد کلیدی برای برون سپاری فناوری اطلاعات (ITO) ارائه می دهد و به شرکت ها کمک می کند تا روند استخدام کارشناسان را ساده کنند. تمرکز شرکت بر چیست؟ ابتدا، شرکت توسعه بلاک چین MLG حسابرسی امنیتی قراردادهای هوشمند را ارائه می دهد. سپس، این شرکت بلاک چین می تواند به توافقنامه های سرمایه گذاری در قالب توکن های قراردادی (یا SAFT)، انحلال ITO و مدیریت سرمایه عمومی نیز کمک کند.

MLG، توسعه دهنده بلاکچین

شرکت MLG به عنوان یکی از چندین توسعه دهندگان بلاک چین همچنین می تواند یک رجیستری با رمز (TCR) ارائه دهد و از کمپین بازاریابی توکن و پاداش شرکت پشتیبانی کند. گذشته از آن، این شرکت می تواند برای حسابداری و مشاوره، خدمات برنامه ریزی استراتژیک و آموزش بلاک چین اجرایی به MLG مراجعه کند.

تأسیس: نامشخص

کارکنان: 30+نفر

تمرکز: مشاوره بلاک چین، توکن، توسعه، بازاریابی توکن، توزیع توکن و سرمایه بلاک چین

نحوه انتخاب شرکت های توسعه دهنده بلاک چین

با وجود تکامل و استقبال روزافزون در صنایع، بلاک چین یک فناوری نسبتا جوان است. ممکن است شرکت های معتبری وجود داشته باشند که بتوان آنها را به عنوان بهترین شرکت های بلاک چین در نظر گرفت که هنوز مورد توجه قرار نگرفته اند.

یافتن شریک بلاک چین، مشابه یافتن شریک قابل اعتماد برای هر پروژه دیگری است. بنابراین باید یک تحقیق اولیه انجام دهید، به اندازه کافی سوال بپرسید، شرکت باید به طور گسترده پاسخ دهد و در مورد برنامه های بلاک چین شما کنجکاو باشد. این نکته را باید در نظر داشت که این زمینه هنوز جدید و پرهیاهو است، یافتن شرکت مناسب برای ارائه بلاک چین به شما، زمان و تلاش زیادی می طلبد.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

2 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(نازنین اسدی)
موبایل 09927779050
موبایل 09927779050
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com