تحلیل بنیادی ارز دیجیتال کاردانو

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال کاردانو
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال کاردانو
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

ارز دیجیتال کاردانو با نماد ADA توانسته است در طول مدت زمانی که عرضه شده است روند رو به رشدی را در پروژه خود به ثبت برساند. این روند رو به رشد از چشمان تیزبین تحلیلگران دور نمانده و بسیاری از آن ها را به سوی سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال کشانده است.

ارز دیجیتال کاردانو نسل سوم بلاکچین بوده و قرارداد هوشمند یکی از قابلیت های بزرگ این ارز دیجیتال است. قابلیتی که با اتریوم یکسان بوده ولی به اعتقاد بسیاری از تحلیلگران کاردانو در ارائه این قابلیت مزیت هایی را نسبت به اتریوم دارد که سرمایه گذاری بر آن را جذاب می کند. در ادامه قصد داریم به تحلیل بنیادی ارز دیجیتال کاردانو بپردازیم و ببینیم آیا واقعا این ارز دیجیتال آینده روشنی دارد یا خیر؟

ابعاد مختلف تحلیل بنیادی ارز دیجیتال کاردانو

در تحلیل بنیادی ارز های دیجیتال موارد بسیار زیادی وجود دارد که نیازمند تحلیل و بررسی هستند. از جمله این موارد ارزش بازار ارز دیجیتال است. همچنین شبکه بلاکچین و کاربرد های ارز دیجیتال از جمله مواردی است که نیازمند بررسی است تا بدانیم ارز دیجیتال برای آینده خود برنامه ای دارد یا خیر. اما بررسی این موارد در خصوص کاردانو تکرار مکررات است، همه می دانند که کاردانو هیچ گونه جای بحثی در این خصوص باقی نمی گذارد. بنابراین در ادامه به بررسی مواردی می پردازیم که کمتر به آن ها پرداخته می شود.

ابعاد مختلف تحلیل بنیادی ارز دیجیتال کاردانو

پشتیبانی و ارتباط با مشتری

کاردانو دارای تیم پشتیبانی به شدت فعال و آماده بوده و تمامی راه های ارتباطی با مشتریان را برای آسودگی آن ها ممکن ساخته است. بنابراین معامله گران و سرمایه گذاران یا حتی تمامی افرادی که سوال یا مشکلی دارند، هم از طریق شبکه های اجتماعی و هم از طریق ایمیل می توانند سوالات خود را مطرح کرده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنند.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

در دنیای کنونی نمی توان اهمیت شبکه های اجتماعی را در بازاریابی، خصوصا بازاریابی دیجیتال، نادیده گرفت. فعالیت در شبکه های اجتماعی موجب برندسازی، افزایش فروش و در نتیجه موجب رشد کاردانو خواهد شد. این مورد از جمله مواردی است که کاردانو به طور جدی در توییتر به آن می پردازد. همچنین ارز دیجیتال کاردانو در یوتیوب نیز فعالیت هایی دارد.

تیم ارز دیجیتال کاردانو

تیم ارز دیجیتال کاردانو، در مقایسه با بسیاری از ارز های دیجیتال بسیار بزرگ تر است. به معنای واقعی می توان، تخصص گرایی را در تیم کاردانو مشاهده کرد و مسئولیت هر بخش به متخصص آن امر واگذار شده است. مدیریت تیم بسیار قدرتمند بوده و همه این موارد نشان از آینده نگری و برنامه ریزی دقیق ارز دیجیتال کاردانو است.

تیم ارز دیجیتال کاردانو

کیفیت محصول

همانطور که گفته شد، کاردانو در کنار بلاکچین اختصاصی خود، پروژه های متعددی دارد. بنابراین طرح توسعه کاردانو تا چند سال آینده برنامه ریزی شده است. اگر چه کاردانو در سال 2015 به بازار عرضه شد و احتمالا شارپنس روز های ابتدایی ICO ها را نداشته باشد، اما طرح توسعه و برنامه های متعدد این ارز دیجیتال، به رشد مستمر آن کمک بسیاری خواهد کرد. همچنین ارزش بازار بالا از کاردانو غولی ساخته است که به سختی می توان آن را نادیده گرفت.

شاخص FCAS

شاخص FCAS با امتیازدهی به ارزهای دیجیتال موجب شده تا تحلیلگران به سادگی پی به ارزش بنیادی ارز های دیجیتال برده و به سادگی آن ها را با هم مقایسه کنند. ارز دیجیتال کاردانو توانسته است امتیاز بسیار بالای 961 را کسب کرده و دومین ارز دیجیتال ارزشمند براساس این شاخص باشد. اولین ارزدیجیتال اتریوم با امتیاز 969 می باشد.

نتیجه گیری

ارز دیجیتال کاردانو توانسته است از روز ابتدایی عرضه خود تا به امروز رشد بسیار زیادی را تجربه کند.  چنین پیشرفتی قطعا بی دلیل نبوده است. سرمایه گذاری بسیاری از تحلیلگران در کنار برنامه منظم، تیم قدرتمند و با دانش کاردانو همگی موجب شده اند تا کاردانو روند صعودی خود را حفظ کند. بنابراین می توان انتظار داشت این ارز دیجیتال جایگاه خود میان محبوب ترین ها را حفظ یا حتی بهبود بخشد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram