تحلیل بنیادی ارز دیجیتال یونی سواپ

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال یونی سواپ
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال یونی سواپ
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

اگر نگاهی به بازار ارز های دیجیتال بیاندازید نام یونی سواپ را در بالای لیست مشاهده خواهید کرد. ارز دیجیتال یونی سواپ با وجود آن که به تازگی معرفی شده است، ارزش بازار بزرگی دارد و نشان داده است که می تواند آینده بسیار درخشانی را در زمینه های مختلف رقم بزند. در این مقاله قصد داریم ارز دیجیتال یونی سواپ را از نظر فاندامنتال و بنیادی مورد بررسی قرار دهیم تا بدانیم ایا استحقاق جایگاه فعلی را دارد یا خیر.

معرفی ارز دیجیتال یونی سواپ

ابعاد مختلف تحلیل بنیادی ارز دیجیتال یونی سواپ

در تحلیل بنیادی ارز های دیجیتال موراد بسیاری مورد بررسی قرار می گیرد. به عنوان مثال ارزش بازار، برنامه های پیش رو، شرکای مالی پروژه و... بسیار مهم هستند. اما هر ارز دیجیتالی در کنار نقاط قوت خود حتما نقاط ضعفی نیز دارد. بنابراین نمی توان وزن و ارزش هر بخش را برابر با بخش های دیگر دانست. در این بخش به بررسی برخی از مهم ترین ابعاد تحلیل بنیادی ارز دیجیتال یونی سواپ می پردازیم:

ارتباط با مشتری و پشتیبانی

برای دریافت پشتیبانی و دریافت پاسخ سوالات خود یونی سواپ تنها یک راه را در نظر گرفته است. ایمیل تنها روشی است که می توانید از آن برای ارتباط گرفتن با تیم پشتیبان یونی سواپ استفاده کنید. البته جای نگرانی نیست، یونی سواپ به سرعت ایمیل ها را بررسی و پاسخ ها را به ترتیب ارسال خواهد کرد. برخی از ارز های دیجیتال نظیر بایننس کوین امکان دریافت پشتیبانی از طریق شبکه های اجتماعی را نیز رفاهم کرده اند که عدم وجود آن جزو معایب این یونی سواپ محسوب می شود.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

یونی سواپ هیچ گونه فعالیتی در شبکه های اجتماعی ندارد. شبکه های اجتماعی می توانند راه بسیار مناسبی برای ارز های دیجیتال باشد تا سرمایه گذاران را از برنامه ها و تصمیمات خود مطلع کنند، جذب سرمایه کنند و خدمات خود را بفروشند. اما یونی سواپ هیچ گونه برنامه ای برای این کار ندارد.

آگاهی از برند یونی سواپ

یونی سواپ در برند سازی خود نیز به شدت ضعیف عمل کرده است. به نحوی که کمتر کسی را پیدا خواهید کرد که فعال بازار ارز دیجیتال نباشد، اما یونی سواپ را بشناسد. بنابراین یونی سواپ برای آن که بتواند سرمایه های بسیاری را به سوی یونی سواپ سرازیر کند نیازمند برندسازی نیز هست که در صورت جدی نگرفتن آن، برای موفقیت مسیر بلندی را در پیش خواهد داشت.

قدرت محصول

یونی سواپ از زمان عرضه تا به امروز نشان داده است که طرح توسعه بسیار مناسبی دارد. همچنین در تلاش است تا پایگاه خود را قوی تر کند و برای توسعه طرح های خود در مسیر برنامه ریزی شده گام بردارد. همچنین با توجه به آن که یونی سواپ به تازگی عرضه شده است، اجرایی شدن پروژه های آن، می تواند موجب رشد ارزش آن باشد. با تمام این وجود یک نکته جالب در خصوص یونی سواپ آن است که هنوز وایت پیپر خود را منتشر نکرده است! باید دید دلیل این موضع چه می تواند باشد.

شاخص FCAS

شاخص FCAS با بررسی همه جوانب از جمله شبکه بلاکچین، پروژه ها، فعالیت کاربران و موارد دیگر توانسته است دقت بالایی را در امتیازدهی ارز های دیجیتال کسب کند. بنابراین می توان این امتیاز را تا حدودی برای ارز های دیجیتال معتبر دانست. ارز دیجیتال یونی سواپ با امتیاز 910 جزو ارزشمندترین ارزهای دیجیتال بوده و تقریبا با ارز دیجیتال پولکادات از این نظر برابری می کند.

نتیجه گیری

یونی سواپ راه بلندی را در پیش دارد تا بتواند به اهداف خود برسد. اما نکته مهم در خصوص یونی سواپ، تیم قدرمتند و حامیان آن است که نشان داده اند همانند کودکی نوپا در اولین قدم های خود بسیار پرتلاش و محتاط عمل می کند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram