تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال هش گراف

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال هش گراف
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال هش گراف
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

اگر با ارزهای دیجیتال آشنایی خوبی داشته باشید، احتمالا می دانید که سرعت پردازش و سرعت تراکنش ها به چه اندازه مهم و حیاتی است. ارز دیجیتال هدرا هش گراف با نام Hedera Hashgraph و نماد HBAR توانسته است سرعتی بسیار بیشتر و بهتر از فناوری های گذشته مورد استفاده در ارز های دیجیتال را به ثبت برساند و این مزیتی است که هش گراف را منحصر به فرد کرده است. اما هش گراف چیست؟

در ادامه این مقاله پس از آشنایی با توکن هش گراف (HBAR) به بررسی تکنیکالی و شناسایی سطوح مهم آن خواهیم پرداخت.

معرفی ارز دیجیتال هدرا هش گراف

فناوری مورد استفاده در شبکه هش گراف، به قدری سریع و ایمن است که تبدیل به اولین انتخاب شرکت ها برای بسیاری از فعالیت هایشان شده است. پروژه هدرا در سال 2018 کار خود را آغاز کرد و با جذب سرمایه مناسب و اجرای فاز اول طرح خود در سال 2019 عرضه جهانی شد و در حال حاضر در بسیاری از صرافی های معتبر قابل معامله است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال هش گراف

به طور کلی روش تحلیل تکنیکال زمانی که تحلیلگر قصد داشته باشد به سرعت، اهداف قیمت ارز دیجیتال را شناسایی کند بسیار مفید است. اما مشکل عمده در خصوص توکن هش گراف، نمودار قیمتی محدود آن است که کار را برای تحلیل دشوار می کند. زیرا نمودار هنوز پختگی کافی برای بسیاری از روش ها را ندارد. با این وجود تحلیل ارائه شده در این مقاله به کمک ساده ترین ابزار ها و ساده ترین استراتژی صورت گرفته است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال هش گراف

پیش بینی اهداف قیمت توکن هدرا

توکن هش گراف، پس از رنج قیمتی طولانی مدت در محدوده 0.02 دلار تا 0.06 دلار روند شارپ صعودی خود را آغاز کرده است و در حال حاضر درگیر مقاومت داینامیک در سقف کانال میان مدت خود است. در صورت عبور و تثبیت بالای این سطح، توکن هش گراف (HBAR) می تواند تا 0.76 دلار پیش برود.

جمع بندی

توکن هدرا هش گراف، با وجود جوان بودن پروژه خود مشغول تصرف بازار است. ایمنی بالا و سرعت بسیار بهتر نسبت به سایر ارز های دیجیتال، توانسته است خود را تبدیل به انتخاب اول بسیاری از شرکت ها و پروژه ها در زمینه های مختلفی همچون قرارداد های هوشمند، اپلیکیشن های غیر متمرکز و سیستم های مالی غیرمتمرکز بشود.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram