تحلیل ارز دیجیتال هش گراف

تحلیل ارز دیجیتال هش گراف
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال هش گراف
تحلیل ارز دیجیتال

دنیای کنونی طوری پیش می رود که گویا کنترل آن و مسیر رشدش در دستان ارز های دیجیتال است. در گذشته از رشد سریع تکنولوژی شگفت زده می شدیم، امروزه از توسعه ارز های دیجیتال باید متعجب شد. پروژه عظیم هدرا هش گراف (Hedera Hashgraph) آمده است تا با سرعت بالای خود، کل بازار را تصاحب کند. این پروژه با توکن HBAR در بسیاری از صرافی ها قابل معامله است و امروزه مورد توجه تحلیلگران بسیاری قرار گرفته است. بنابراین، قصد داریم با ارائه تحلیل ارز دیجیتال هش گراف، ارزش آن را برای شما برملا کنیم.

آشنایی با توکن هدرا

شاید هدرا را بتوان نمونه جهش یافته اتریوم یا ترون دانست، البته از نظر سرعت و ایمنی پردازش و تراکنش در آن. هر چه از سرعت و برتری ترون بر اتریوم گفته شده است، اینجا باید از برتری آن بر ترون سخن گفت. پروژه هدرا کار خود را در سال 20118 آغاز کرد و پس از یک سال آزمایش مداوم فناوری و شبکه خود، در سال 2019 برای ثبت پروژه ها در این بستر برای مردم آمده استفاده شد. 

تحلیل بنیادی توکن هدرا هش گراف

ارز دیجیتال هش گراف با قابلیت هایی که دارد می تواند در زمینه های بسیاری از جمله قرارداد های هوشمند (Smart Contract)، برنامه های غیر متمرکز (DApp) و سیستم های مالی غیرمتمرکز (DeFi) مورد استفاده قرار بگیرد. هش گراف برای تایید این تراکنش ها و قرارداد ها، از به روز ترین الگوریتم یعنی الگوریتم اثبات سهام که محبوبیت بالایی نیز کسب کرده است، بهره می برد.

تحلیل بنیادی توکن هدرا هش گراف

تحلیل تکنیکال توکن هش گراف

هش گراف عرضه خود و رشد ابتدایی، برای مدت طولانی در محدوده 0.02 الی 0.06 دلار نوسان می کرد، اما پس از خروج از منطقه درجا ( رنج) رشد خوبی را تجربه کرده است. در حال حاضر در سقف کانال صعودی خود قرار داشته و در صورت خروج از این کانال، می تواند در میان مدت به هدف 0.76 دلار برسد.

جمع بندی

هرگاه تحلیلگران حرفه ای بخواهند ارز دیجیتالی را انتخاب کنند و بخشی از سرمایه خود را به آن اختصاص دهند، از هر دو روش تحلیل بنیادی برای شناسایی بهترین ارز دیجیتال و از تحلیل تکنیکال برای شناسایی بهترین قیمت ورود به آن استفاده می کنند. در تحلیل ارائه شده، تا حدودی با ارزندگی و نمودار قیمت توکن هدرا با نماد HBAR آشنا شدیم.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram