1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. آموزش ارز دیجیتال
  4. بهترین ارزهای هوش مصنوعی

بهترین ارزهای هوش مصنوعی

بهترین ارزهای هوش مصنوعی
لوگو علیرضا محرابی
بهترین ارزهای هوش مصنوعی
آموزش ارز دیجیتال

ارزهای هوش مصنوعی، نوعی ارز دیجیتال هستند که از فناوری هوش مصنوعی برای بهبود عملکرد خود استفاده می‌کنند. این ارزها از الگوریتم‌های ماشین لرنینگ برای تجزیه و تحلیل داده‌ها و ارائه راه‌حل‌های خلاقانه استفاده می‌کنند؛ کاری که ارزهای رمزنگاری سنتی نمی‌توانند انجام دهند. هدف ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی ارائه روشی کارآمدتر، شفاف‌تر و ایمن‌ تر برای انجام تراکنش‌ها است. در این مطلب قصد داریم 10 مورد از بهترین ارزهای هوش مصنوعی را به شما معرفی کنیم تا بهتر و بیشتر با این مفهوم نسبتا تازه، آشنا شوید.

آشنایی با بهترین ارزهای هوش مصنوعی

1.Render (RNDR) 

معرفی بهترین ارزهای هوش مصنوعی

ارز رندر یک نیروی پیشگام در همگرایی هوش مصنوعی، بلاک چین و رندر گرافیکی است. این شبکه که در بلاک چین اتریوم ساخته شده است، به عنوان یک شبکه رندر GPU غیرمتمرکز عمل می کند و به کاربران جهانی دسترسی به منابع GPU به صورت غیرفعال را ارائه می دهد. هدف رندر این است که پاسخ بلاک چین به غول های صنعتی مانند NVIDIA باشد. پلتفرم رندر با ارائه رویکردی نوآورانه برای رندر گرافیکی که هنجارهای محاسباتی مرسوم را مختل می کند، متمایز است و یکی از بهترین ارزهای هوش مصنوعی به شمار می آید.

کلید موفقیت Render، تکیه آن بر هوش مصنوعی و الگوریتم های یادگیری ماشینی است. این فناوری‌ها، تخصیص منابع را بهینه می‌کنند و فرآیند رندرینگ را کارآمدتر می‌کنند. برخلاف مدل‌های سنتی، رندر مزایای منحصر به‌ فرد غیرمتمرکز، سازگاری و مقیاس‌پذیری را ارائه می‌کند؛ کیفیت‌هایی که ذاتا با بلاک چین و هوش مصنوعی مرتبط هستند. در نتیجه، Render به‌عنوان برترین ابتکار رمزنگاری مبتنی بر هوش مصنوعی، به‌ طور مستحکمی پیشتاز است.

2. Numeraire (NMR)

آشنایی با بهترین ارزهای هوش مصنوعی

ارز Numeraire (NMR) یک دارایی رمزنگاری منحصر به فرد است که جزو بهترین ارزهای هوش مصنوعی به حساب می آید و به منظور تشویق دانشمندان داده برای کمک به مدل های هوش مصنوعی برای تصمیم گیری های سرمایه گذاری طراحی شده است. این شرکت به عنوان بخشی از Numerai، یک صندوق تامینی که از هوش مصنوعی برای اطلاع رسانی استراتژی های بازار خود استفاده کرده، عمل می کند. Numerai به دانشمندان داده، گنجینه ای از داده های مالی ارائه می دهد و از آن ها دعوت می کند تا مدل های هوش مصنوعی برای پیش بینی بازار ایجاد کنند. سپس این مدل‌ها با هم ترکیب می‌شوند و توسط صندوق تامینی Numerai برای هدایت فعالیت‌های سرمایه‌ گذاری آن به کار گرفته می‌شوند.

چیزی که Numeraire را متمایز می کند، ساختار انگیزشی مبتنی بر توکن آن است. توکن NMR به عنوان یک سیستم پاداش برای تحریک مشارکت فعال دانشمندان داده در توسعه مدل عمل می کند. هنگامی که دانشمندان داده از NMR استفاده می کنند، نه تنها پاداش های مالی به دست می آورند بلکه به پلتفرم کمک می کنند تا تصمیمات سرمایه گذاری آگاهانه‌تری بگیرد. بنابراین، Numeraire به عنوان یک ارز دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی عمل می‌کند که متقابلا هم به نفع دانشمندان داده و هم برای پلتفرم Numerai است.

3. Fetch.ai (FET)

ارزهای هوش مصنوعی

Fetch.ai (FET) یک ارز دیجیتال متمایز است که بر اساس یک چارچوب غیرمتمرکز با هدف تقویت عوامل مستقل توسعه یافته است. این عوامل می توانند به طور مستقل با یکدیگر و محیط اطراف خود برای اجرای وظایف مختلف تعامل داشته باشند. چشم انداز نهایی Fetch.ai ایجاد یک اکوسیستم مجهز به هوش مصنوعی است که فرآیندهایی مانند اشتراک گذاری داده ها، انتقال ارزش و تخصیص کارآمد منابع را ساده می کند. این پلتفرم به طور منحصر به فردی هوش مصنوعی را در قراردادهای هوشمند خود ادغام می کند و به این عوامل مستقل اجازه می دهد بدون نیاز به واسطه با یکدیگر همکاری کنند. توکن FET به عنوان ارز برای دسترسی به خدمات انجام شده توسط این عوامل در اکوسیستم Fetch.ai عمل می کند. این رویکرد غیرمتمرکز نه تنها ناکارآمدی ها را حذف می کند، بلکه دامنه همکاری ها و تراکنش های مبتنی بر هوش مصنوعی را نیز گسترش می دهد.

4. SingularityNET (AGIX)

SingularityNET از بهترین ارزهای هوش مصنوعی

SingularityNET (AGIX) به عنوان یک بازار غیرمتمرکز متمرکز بر خدمات هوش مصنوعی عمل می کند. توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های هوش مصنوعی را تولید و به بازار عرضه کنند؛ در حالی که به طور همزمان مکانی را ارائه می دهد که این خدمات تخصصی می توانند توسط مشاغل و افراد تهیه شوند. این پلتفرم از بلاک چین و قراردادهای هوشمند برای اطمینان از محیطی امن و شفاف برای تراکنش خدمات هوش مصنوعی استفاده می کند. AGIX، توکن بومی پلتفرم، این تراکنش ها را ساده می کند و مشارکت مداوم شبکه را تشویق می کند. AGIX نه تنها برای خرید خدمات هوش مصنوعی در بازار استفاده می شود بلکه به عنوان پاداشی برای کسانی که در بهبود پلتفرم و عملکردهای اصلی هوش مصنوعی آن سهیم هستند، عمل می کند.

5. (OCEAN) Ocean Protocol

انواع ارزهای هوش مصنوعی

Ocean Protocol (OCEAN) یک پلتفرم غیرمتمرکز است که برای ارائه یک محیط امن و شفاف برای تبادل داده طراحی شده است. این پلتفرم به مشاغل، سازمان ها و افراد اجازه می دهد تا داده های خود را به طور ایمن و سودآور به اشتراک بگذارند. سنگ بنای پروتکل اوشن، هوش مصنوعی آن است که توسعه سرویس‌های داده مبتنی بر هوش مصنوعی را تسهیل می‌کند. در این بازار، شرکت‌کنندگان می‌توانند در خرید و فروش داده‌ها و خدمات هوش مصنوعی شرکت کنند؛ با اطمینان از اقدامات امنیتی و شفافیت قوی پلتفرم. OCEAN توکن بومی پلتفرم، به عنوان مکانیزم مرکزی تشویق و پرداخت عمل می کند و یکی از بهترین ارزهای هوش مصنوعی به حساب می‌آید. این پلتفرم به مشارکت فعال در شبکه پاداش می دهد و همچنین برای تراکنش های مربوط به تهیه داده ها و خدمات هوش مصنوعی استفاده می شود. 

6. Artificial Liquid Intelligence (ALI)

ALI از بهترین ارزهای هوش مصنوعی

Artificial Liquid Intelligence (ALI) از بهترین سکه رمزنگاری AI پشتیبانی می کند. همچنین پروتکل هوش مصنوعی و برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر آن از توکن ابزاری ALI به عنوان توکن اصلی ERC-۲۰ استفاده می کنند. اعضای مختلف پروتکل هوش مصنوعی توسط توکن ALI Utility کنترل، تشویق و پاداش داده می‌شوند. پروتکل هوش مصنوعی به عنوان سنگ بنای حقوق مالکیت در اقتصاد مولد هوش مصنوعی عمل می کند. مجموعه قراردادهای هوشمند دائمی و غیرمتمرکز پروتکل تضمین می کند که قوانین ایجاد شده توسط دارندگان توکن ALI به طور خودکار رعایت می شوند. علاوه بر این، یک محیط امن و قابل اعتماد برای تجارت دارایی های AI نشانه گذاری شده، فراهم می کند. در نتیجه، برنامه نویسان می توانند dApp ها و منابع هوش مصنوعی ایجاد کنند که بتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند.

7. Phala.Network (PHA)

شناخت ارزهای هوش مصنوعی

Phala Network (PHA) یک ارائه دهنده خدمات ابری غیرمتمرکز است که محاسبات ایمن و مقیاس پذیر را ارائه می دهد. این پروتکل، ایجاد امنیت را تسهیل می کند و از حریم خصوصی کاربر برای ارائه دهندگان داده محافظت می کند. در Phala، داده های حساس بر روی محصورهای امن سخت افزاری جدا شده از سیستم های دیگر پردازش می شوند. یکپارچگی کد و داده‌ها همیشه تضمین شده است و فقط اقدامات مجاز را ممکن می‌کند. Phala همچنین با استانداردهای صنعتی متعدد در صنعت داده مانند Intel SGX ،AMD SEV و غیره سازگار است. علاوه بر این، شبکه Phala ذخیره‌سازی امن و قابل اعتماد داده، از جمله پردازش داده‌ها را در دفتر کل غیرمتمرکز ارائه می‌دهد. Phala داده ها را خارج از زنجیره از طریق قرارداد phat پردازش کرده و تاخیر کم و حداکثر کارایی را تضمین می کند.

8. Covalent (CQT)

ارز دیجیتال هوش مصنوعی

Covalent (CQT) یک API یکپارچه ارائه می دهد که برای میلیاردها نقطه داده در Web۳ قابل مشاهده است. تیم پشتیبان Covalent پروتکلی را پیش‌بینی می‌کند که با ارائه یک API داده بلاک چین قوی و زیرساخت برای کل صنعت، پیشگامان Web۳ را قدرتمند می‌کند. این پلتفرم داده ها را از منابع متعدد از جمله بلاک چین ها، فیدهای داده و انواع گره جمع می کند. APIهای Covalent چنین داده‌هایی را به‌صورت یک پایه در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. تمام انتقال داده ها از طریق یک رابط API یکپارچه پردازش می شود که توانایی بازگرداندن سریع و مداوم داده ها را دارد. CQT توکن بومی پروژه است و چند هدف دارد. هدف اصلی پشت CQT فعال کردن حاکمیت و اجازه دادن به دارندگان پیشنهادات مختلف است که پارامترهای سیستم پروتکل را تغییر می‌دهند. از سوی دیگر، CQT به عنوان یکی از بهترین ارزهای هوش مصنوعی یک نشانه دسترسی به شبکه است که پرس و جوهای داده را برای کاربران انجام می دهد.

9. dKargo (DKA)

مهمترین ارزهای هوش مصنوعی

dKargo (DKA) یک پروژه بلاک چین است که صنعت لجستیک را هدف قرار می دهد که از فناوری های غیرمتمرکز برای ایجاد شبکه های لجستیکی کارآمد استفاده می کند. هدف آن ها حل مشکلات اعتماد بین شرکت کنندگان لجستیک با تأیید داده های ذخیره شده در شبکه های بلاک چین است. این پروتکل به شرکت کنندگان خود اجازه می دهد تا اطلاعات توزیع محصول را از اولین مایل تا آخرین مایل ردیابی و مدیریت کنند. dKargo لجستیک محصولات غیرقابل اعتماد را با استفاده از فناوری بلاک چین تسهیل می کند و توکن آن یکی از بهترین ارزهای هوش مصنوعی در بلاک چین به حساب می‌آید.

شرکت های تجارت الکترونیک سازمانی می توانند بلافاصله پس از پیوستن به پروتکل از خدمات dKargo استفاده کنند. این پروژه یک برنامه کاربردی سرویس و فرآیند قرارداد ساده شده را برای افراد علاقه مند فراهم می کند. dKargo همچنین dKlip را ارائه می دهد؛ کیف پول دیجیتالی برای مدیریت آسان و راحت دارایی. می‌توانید از dKlip برای پرداخت‌ها، ذخیره ارزهای دیجیتال و مدیریت دارایی‌های پراکنده در کیف‌پول‌های متعدد استفاده کنید. این پروتکل از فناوری هوش مصنوعی برای تطبیق لجستیک Web3 استفاده می کند. این فناوری از هوش مصنوعی و فناوری‌های بلاک چین برای اتصال فرستنده‌ها و مشتریان از طریق M.O.D (Matching On dKargo) استفاده می‌کند.

10. iExec RLC (RLC)

برترین ارزهای هوش مصنوعی

iExec یک پلتفرم بلاک چین هوش مصنوعی است که به کاربران اجازه می دهد تا از قدرت محاسباتی خود درآمد کسب کنند و به منابع محاسبات ابری بر اساس تقاضا دسترسی داشته باشند. RLC ارز رمزنگاری شده بومی iExec است و برای پرداخت هزینه استفاده از خدمات روی پلتفرم استفاده می شود. RLC در حال حاضر در حدود 128.03 INR معامله می شود که از بالاترین رکورد تاریخی INR 984.90 در اکتبر 2021 کمتر است.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(نازنین اسدی)
موبایل 09927779050
موبایل 09927779050
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com