پلتفرم Tradelize
لوگو علیرضا محرابی
پلتفرم Tradelize
ترید ارز دیجیتال

از فعالیت های بسیار مهم و حساس بازارهای مالی می توان به ترید ارزهای دیجیتال اشاره کرد. این فعالیت برای تریدرها بسیار مهم و قابل تامل است که در عین حال نیاز به اطلاعات بسیار زیاد و بستر مجهزی نیز دارد. اگر شما به عنوان یک معامله گر حرفه ای در بازارهای مالی فعال باشید همواره ترجیح می دهید با بهترین امکانات و بدون دغدغه به فعالیت بپردازید یا اگر به عنوان یک تریدر مبتدی مشغول انجام معامله باشید، همواره از تجربیات افراد حرفه ای استقبال می کنید و تلاش می کنید در پلتفرمی مشغول شوید که محیط آن بسیار ساده و قابل فهم باشد. فاکتورهایی مانند پیچیده نبودن، حرفه ای بودن، گسترده بودن و امکان به اشتراک گذاری تجربیات افراد مبتدی در یک پلتفرم شاید یکی از تصورات محال معامله گران باشد؛ ولی بهتر است بدانید که پلتفرم Tradelize یکی از موفق ترین پلتفرم های دنیای ارزهای دیجیتال است که موفق شده است تمام این فاکتورها را در خود جای دهد و ترید کردن را برای کاربران بازارهای مالی به یکی از لذت بخش ترین فعالیت های این بازار تبدیل کند. پلتفرم Tradelize یکی از مفیدترین و سودآورترین پلتفرم های حوزه ارزهای دیجیتال شناخته می شود.

مهم ترین امکانات پلتفرم Tradelize برای معامله گران بازارهای مالی

معرفی پلتفرم Tradelize

شبکه Tradelize همواره سعی کرده است تا محیطی برای معامله گران فراهم کنند تا معامله گران بتوانند در سریع ترین حالت و بدون کوچکترین نقصی به بازارهای ترید ارز دیجیتال دست یابند. بنیان گذاران پروژه Tradelize که افراد بسیار باتجربه ای هستند و سالیان بسیار طولانی در بازارهای مالی حضور داشتند تلاش کردند مسیری بهتری برای تریدرهای مبتدی بسازند تا این افراد با دنبال کردن این پلتفرم به کسب تجربه و تخصص دست یابند؛ از سوی دیگر باید بدانید که پروژه Tradelize معامله گران حرفه ای را نیز ناامید نکرده است و تمام امکانات خود را برای افراد حرفه ای نیز تخصیص داده است و بستری را برای حضور افراد حرفه ای در مارکت ارزهای دیجیتال فراهم کرده است. این دسترسی به بازارهای گوناگون ترید ارزهای دیجیتال، از طریق بخش Tradelize Terminal برای کاربران فراهم شده است.

Tradelize این امکان را برای معامله گران فراهم می ‌کند تا بتوانند با استفاده از بخش Investment Portal، با دیگر سرمایه ‌گذارها در ارتباط باشند و علاوه بر به اشتراک گذاشتن ایده‌ های جدید، عملکرد خود را با آن ها مقایسه کنند و به مدیریت ریسک پورتال خود بپردازند.

معرفی سه محصول اصلی پروژه Tradelize

آشنایی با پلتفرم Tradelize

Tradelize Terminal: پلتفرم ترید ارز دیجیتال امکان دسترسی مستقیم معامله گران را به صرافی های بزرگ کریپتویی فراهم می کند.

Investment Portal: محیطی منحصر به فرد برای سرمایه‌ گذاران حرفه‌ای تا بتوانند پروفایلی برای خود بسازند و با استفاده از تجربه خود و دنبال کردن روش‌ های تعاملی، سود خود را افزایش بدهند.

اپلیکیشن موبایل Tradelize: بستری برای دسترسی سریع و راحت به ترید و سرمایه‌ گذاری فراهم می کند.

نقشه راه شبکه Tradelize چیست؟

در سال 2017 برای اولین بار طرح ساخت پروژه Tradelize از سوی تیم سازنده آن آغاز شد. این تیم حرفه ای که سابقه طولانی در بازارهای مالی داشتند تلاش کردند تا به بهترین نحوه پروژه Tradelize را طراحی و ارائه دهند تا افراد مبتدی بتوانند با استفاده از آن تجربیات لازم را به دست آورند.

در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۸ نسخه اولین Terminal ارائه و اجرایی شد و کاربران توانستند از آن بهره ببرند.

بررسی قابلیت های ابتدایی نسخه اولین Terminal پروژه Tradelize 

امکانات پلتفرم Tradelize

پروژه Tradelize برای کاربران خود در نسخه اول این امکان را فراهم کرد که از طریق سوکت API REST با صرافی های مطرح در جهان ادغام شوند.

در نسخه اولیه این پلتفرم کاربران می توانسند بدون هیچ مشکلی به هفت صرافی کریپتویی: بایننس، بیترکس، بیتفینکس، کراکن، هیوبی، اوککس و HitBTC متصل شوند.

همچنین از دیگر ویژگی های نسخه اول پروژه Tradelize می توان به رابط چند صفحه ای یکپارچه ترید در میان صرافی ها و حالت تستی Order Book یکپارچه و حالت تستی یابنده آربیتراژ اشاره کرد، این ویژگی ها از بارزترین ویژگی های نسخه اول بودند.

معرفی قابلیت های نسخه آلفا Terminal پروژه Tradelize

پس از آن که نسخه اولیه این پلتفرم ارائه شد سازندگان آن تصمیم گرفتند تا در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ نسخه آلفا Terminal آن را به کاربران ارائه کنند. نسخه آلفا این پلتفرم نیز با موفقیت اجرایی شد و ICO پروژه تا ماه آگوست به تعویق افتاد، از قابلیت‌ های کلیدی نسخه آلفا می توان به این ویژگی ها اشاره کرد:

اولین ویژگی این بود که کاربران این پلتفرم می توانستند به چارت‌ های پیشرفته با بیش از صد اندیکاتور و آسیلیتور دسترسی یابند.

همچنین ایجاد Hotkey برای اجرای سریع سفارش ‌ها در این پلتفرم امکان پذیر بود.

ایجاد Limit Order، Stop Order و Market Order برای تمام صرافی ‌ها سومین ویژگی پلتفرم Tradelize بود.

ویژگی های نسخه بتا Terminal پروژه Tradelize 

ویژگی های نسخه بتا Terminal پروژه Tradelize

پس از آن که دو نسخه از این پروژه ارائه و اجرایی شد سرانجام در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ نسخه بتا Terminal نیز اجرایی شد. برگزاری ICO کنسل شد و تغییراتی اساسی بر روی تیم Tradelize اعمال شد که موجب شد این پلتفرم بیشتر از گذشته در بین کاربرانش محبوب شود. قابلیت ‌های کلیدی این نسخه از Terminal عبارت بودند از:

اولین قابلیت نسخه بتا این پلتفرم می توان به پیاده ‌سازی قابلیت Web-socket برای تمامی صرافی‌ های متصل اشاره کرد، این ویژگی در دو نسخه اولیه این پروژه وجود نداشت.

قابلیت گزینشگر مارکت بر اساس پارامترهای متعدد در نسخه بتا به این پلتفرم اضافه شد.

Stop Order های مخفی در سرور Synthetic سومین ویژگی جدید نسخه بتا بود.

لینک ‌سازی مدولار با پنجره فعال و همچنین صفحه گزارش اخبار گسترش یافته از دیگر ویژگی هایی بودند که موجب شدند این پلتفرم بتواند به یکی از پلتفرم های محبوب بازارهای مالی تبدیل شود. البته این پایان کار نبود؛ این پلتفرم ویژگی های دیگری نیز برای کاربران خود به ارمغان آورد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

تغییر زیرساخت های پلتفرم Tradelize

زیرساخت های پلتفرم Tradelize

همانطور که در قسمت قبل گفتیم این پلتفرم هموازه تلاش کرد تا ویژگی های جدید را برای کاربران خود به ارمغان آورد به گونه ای که در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹‌ طراحی زیرساخت سرور به کلی تغییر کرد. قابلیت‌ های جدیدی به آن اضافه شد و نسخه آلفا Investment Portal منتشر شد؛ این نسخه نیز توانست نظر مثبت کاربران را به خود جلب کند. مهم ترین ویژگی های نسخه جدید عبارتند از:

اولین و مهم ترین ویژگی نسخه جدید معماری محاسبه ابری بود.

همچنین در نسخه جدید، ایجاد انجمن شخصی متشکل از تریدرها و سرمایه ‌گذارها فراهم شده بود.

در نسخه جدید کاربران این امکان را داشتند که ایده ها را به اشتراک بگذارند و همچنین به یادگیری تجربیات افراد حرفه ای مارکت بپردازند. 

دنبال کردن تمام سرمایه ‌گذاری‌ های ارز دیجیتال در یک مکان از دیگر ویژگی های بارز نسخه جدید بود.

ابزار گسترده برای تحلیل کارایی سرمایه ‌گذاری یکی دیگر از ویژگی های جدید بود.

از دیگر ویژگی های بارز نسخه جدید پلتفرم Tradelize‌ می توان به تقسیم کردن API شخصی بین حساب‌ های زیر مجموعه برای دنبال کردن استراتژی‌ های مختلف یا مدیریت دارایی ‌ها به شکل مستقیم و همچنین ادغام API ها از صرافی ‌های مختلف به داخل یک حساب برای مدیریت وضعیت اشاره کرد.

همچنین باید بدانید که در سه ماهه دوم سال 2019 قابلیت ‌ها و ابزارهای بیشتری به Tradelize‌ اضافه شدند:

تاریخچه چارت برای تمام جفت ارزهای کریپتویی هفت صرافی بزرگ از اولین ویژگی های جدید نسخه دوم سال 2019 بود.

در نسخه جدید قابلیت دنبال کردن سرمایه ‌گذاری در ۹ صرافی کریپتویی به طور همزمان و یکجا برای کاربران فراهم شد.

شرکت در رقابت ‌ها با اکانت ‌های DEMO‌ برای اثبات تخصص و به دست آوردن توجه گروه گسترده‌ای از سرمایه‌ گذاران هم از مهم ترین ویژگی های جدید بود.

همچنین از آخرین ویژگی های جدید نسخه دوم می توان مقایسه وضعیت با بهترین افراد حرفه‌ای برای درک نحوه موفقیت آنها اشاره کرد.

و در انتها در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ امکانات مقیاس‌ گذاری هم به این پروژه اضافه شدند:

از امکانات جدید می توان به ابزارهای پیشرفته ترید اشاره کرد. این ابزارها باعث شدند که تریدرها بتوانند با امکانات بهتر و کاملتری به ترید بپردازند و همین امر موجب ایجاد انگیزه جدیدی در آن ها شد.

البته دومین ابزار نیز اپلیکیشن موبایل نسخه اندروید و iOS بود که در این نسخه به پروژه Tradelize‌ اضافه شد.

همچنین تحلیل‌ های پیشرفته پس از ترید و گزارش‌ های عملکرد و پیاده ‌سازی قابلیت مارجین ترید و گزارش‌های مدیریت ریسک و گزارش‌ های دستیابی به اهداف، ابزارهایی بودند که کاربران پلتفرم Tradelize‌ می توانستند از آن بهره ببرند.

کار با بخش‌ های مختلف پلتفرم Tradelize

نحوه کار با پلتفرم Tradelize

بدون شک تا این قسمت از مقاله شما عزیزان یک دید کلی و جامع نسبت به شبکه Tradelize‌ به دست آورده‌اید و از ویژگی ها مهم این پلتفرم به طور کامل اطلاع دارید. حال نوبت آن است که شما با بخش های مختلف این پلتفرم و امکانات بسیار ارزنده ای که در اختیار کاربران خود قرار می دهد بیشتر آشنا شوید. این اطلاعات موجب می شوند شما با اطلاع کامل از این پلتفرم بهره ببرید. تا به اینجای کار به نظر می ‌رسد پروژه Tradelize می‌ تواند بستر مناسبی برای ترید ارز دیجیتال و سرمایه‌ گذاری روی این ارزها را برای افرادی فراهم کند که با جدیت فراوان به دنبال ترید کردن هستند و هر پلتفرمی آنها را راضی نمی‌ کند؛ همچنین باید توجه کنید که تاکنون این پلتفرم توانسته به طور چشمگیری رضایت کاربران خود را جلب کند.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام در دوره سطح صفر ارزهای دیجیتال و پرایس اکشن بر روی لینک کلیک کنید.

همانطور که گفتیم، این پلتفرم قابلیت ‌های متنوعی را برای تریدرها فراهم کرده که در ادامه به بررسی کامل آنها می ‌پردازیم:

Terminal؛ جایی برای ترید ارز دیجیتال

بخش Terminal پلتفرم Tradelize به عنوان یک بستری کامل برای ترید ارزهای دیجیتال شناخته می شود. از ویژگی های مهم این بخش می توان به این مورد اشاره کرد که در اینجا امکان ترید در بزرگترین صرافی ‌های کریپتویی برای کاربران فراهم شده است و همین امر موجب شده است که محبوبیت این پلتفرم روز به روز افزایش یابد و بتواند به یکی از بهترین پلتفرم های بازار ارز دیجیتال تبدیل شود. اگر به عنوان یک تریدر مبتدی وارد بازارهای مالی شده اید و فکر می‌ کنید هنوز نیاز به زمان بیشتری برای شروع ترید دارید و فعلا باید آموزش ببینید تا اطلاعاتتان و مهارتتان افزایش یابد، می ‌توانید از صرافی Demo پلتفرم برای تمرین ترید استفاده کنید. این صرافی می تواند در مسیر یادگیری برای شما بسیار مفید باشد. در قسمت Terminal تنها با یک رابط می ‌توانید تمام حساب‌ ها، سفارش ‌ها و سود و زیان ‌های خود را مشاهده کنید؛ هزینه دانلود و استفاده از این بخش پلتفرم ۹۹ دلار است که در حال حاضر به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می ‌گیرد.

Investment Portal؛ جایی برای سرمایه‎ گذارهای حرفه‌ای

معرفی پروژه Tradelize

این بخش به گفته سازندگان پلتفرم Tradelize به دلیل امکانات بسیار ارزنده اش در نوع خود منحصر به فرد است و به عنوان محبوب ترین پلتفرم بازارهای مالی شناخته می شود. این پلتفرم به سرمایه‌ گذاران حرفه‌ای اجازه می ‌دهد پروفایلی برای خود بسازند و از طریق آن سود خود را مقیاس ‌بندی کنند. در این قسمت کاربران می‌ توانند سرمایه‌ گذاری‌ های خود در تمام صرافی ‌های ارز دیجیتال را به صورت یکجا پیگیری کنند و همین باعث شده است که کاربران به استفاده از این پلتفرم ترغیب شوند؛ همچنین کاربران در این پلتفرم می توانند از ابزارهای خاص برای تحلیل گزارش عملکرد خود استفاده کنند و یک آگاهی کامل از عملکرد خود به دست آورند؛ گزارش ‌هایی بر اساس مشخصه‌ های مختلف دریافت کنند و وضعیت خود را با سرمایه‌ گذارهای حرفه‌ ای مقایسه کنند و از موفقیت آنها الهام بگیرند، این ویژگی ها موجب می شود افراد مبتدی بتوانند تجربیات جدیدی را کسب کنند.

اپلیکیشن موبایل؛ دسترسی سریع و راحت

علاوه بر امکانات بی نظیر این پلتفرم، اپلیکیشن موبایل Tradelize که برای گوشی ‌های اندروید و آیفون قابل دانلود است نیز توانسته تا حد زیادی بر محبوبیت آن بیفزاید زیرا امروزه کاربران بازارهای مالی تمام فعالیت های خود را با تلفن همراه انجام می دهند. وجود یک اپلیکیشن می تواند آن ها را به استفاده از این پلتفرم ترغیب کند. اپلیکیشن این امکان را به شما می‌ دهد تا دسترسی سریع و راحت به پلتفرم ترید و سرمایه ‌گذاری خود داشته باشید. در این اپلیکیشن می ‌توانید از حالت Demo برای تمرین ترید استفاده کنید و نیازی به وارد کردن دارایی نخواهید داشت؛ همچنین می ‌توانید به راحتی حساب خود را مدیریت کنید، از وضعیت تریدرهای حرفه‌ای آگاه شوید و استراتژی ‌های ترید را دنبال کنید.

طبق تجربه کاربران عرصه ارز دیجیتال که تا به حال با پلتفرم Tradelize کار کرده‌اند، این پلتفرم شباهت‌ های زیادی به پلتفرم Trading View دارد؛ با این تفاوت که در اینجا تریدرهای حرفه‌ای می ‌توانند پروفایل بسازند و با کپی شدن پروفایل خود توسط کاربران دیگر، کسب درآمد کنند؛ به نظر می‌ رسد تا به اینجای کار Tradelize موفق شده اعتماد کاربران را با ارائه قابلیت ‌های مورد نیاز آنها و همچنین حرکت طبق ادعای خود جلب کند.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

2 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com