آموزش بخش DApps / Browser در تراست ولت

آموزش بخش DApps / Browser در تراست ولت
لوگو علیرضا محرابی
آموزش بخش DApps / Browser در تراست ولت
کیف پول ارز دیجیتال

امروزه وجود کیف پول ها در کنار ورود سرمایه گذاری های بزرگ در ارز های دیجیتال، یک الزام محسوب می شود. حال آن که برخی از این کیف پول ها، کاربرد هایی بیش از امنیت و نگه داری ارز های دیجیتال شما ارائه می کنند. یکی از بهترین نمونه های کیف پول نرم افزاری موفق، کیف پول تراست ولت است که با نام Trust wallet از طریق برنامه های دانلود برنامه برای هر سیستم عاملی قابل دانلود و نصب است.

کیف پول تراست ولت چیست؟

تراست ولت، Trust Wallet، یک کیف پول نرم افزاری است که به صورت رایگان بر روی گوشی ها قابل نصب و استفاده است. این کیف پول در سال 2018 مورد پشتیبانی صرافی بایننس قرار گرفت و از همان زمان تا به امروز، انتخاب اول بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته است. اگر این کیف پول را در تلفن همراه خود نصب کنید در نوار زیرین 4 بخش خواهید دید. یکی از این موارد مربوط به برنامه های غیرمتمرکز یا همان DApps می باشد.

کاربرد بخش DApps یا Browser در تراست ولت

 تیم توسعه تراست ولت در تلاش است تا اپلیکیشن خود را تبدیل به یک جامعه از تمامی سرمایه گذاران با تفکرات مختلف شود. بنابراین در بخش DApps برنامه های غیرمتمرکز، صرافی های غیرمتمرکز پروژه های NFT و... را لیست کرده است تا به سادگی برای کاربرانش قابل دسترسی باشد. بنابراین یکی از کاربردی ترین بخش های این کیف پول، همین بخش DApps می باشد. البته اگر تلفن همراه شما آیفون می باشد در ابتدا این بخش را مشاهده نخواهید کرد!

کاربرد بخش DApps یا Browser در تراست ولت

نحوه افزودن Browser در گوشی های آیفون

بخش DApps در کیف پول تراست ولت، در گوشی های آیفون با نام Browser قابل افزودن است. برای این کار ابتدا در مرورگر تلفن همراه خود، how to add browser on Trust Wallet را جست و جو کنید.

سپس، مطابق تصویر زیر بخش هایلایت شده را کپی کرده و در صفحه جدیدی از مرورگر خود جست و جو کنید.

نحوه افزودن Browser در گوشی های آیفون

 حال در صفحه پیش رو به شما پیشنهاد می شود که صفحه را در تراست ولت خود باز کنید. با تایید این مورد، بخش Browser به سادگی به تراست ولت شما افزوده خواهد شد و برای همیشه قابل استفاده است.

کاربرد بخش DApps در تراست ولت

یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از کیف پول تراست ولت همین بخش است. در این بخش می توانید به بسیاری از صرافی های غیرمتمرکز از جمله پنکیک سواپ و یونی سواپ دسترسی پیدا کنید و بدون انجام مراحل ثبت نام، احراز هویت و موارد این چنینی، بسیاری از  توکن ها و ارز های دیجیتالی که در صرافی های دیگر مانند بایننس قابل معامله نیست را از این بخش خریداری کرده و در کیف پول خود نگه داری کنید. البته تنها کاربرد بخش DApps مربوط به صرافی های غیرمتمرکز نیست. از این بخش می توانید به صفحه معامله NFT ها نیز دسترسی پیدا کنید و از این زمینه نیز کسب سود کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
3 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram