عرضه اولیه شرکت مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن

عرضه اولیه شرکت مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن

عرضه اولیه شرکت مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن در راه است. این شرکت در بهمن سال 1398 با نماد وکبهمن در گروه سرمایه کذاری ها و در فرابورس پذیرش شده است.

وکبهمن از زیر مجموعه های بانک سینا (با نماد وسینا) است. وکبهمن کارکردی مثل وسپهر که شرکت سرمایه گذاری بانک صادرات است را برای بانک سینا دارد. این شرکت وظیفه مدیریت سرمایه گذاری های این بانک در بورس و خارج از بورس را برعهده دارد.

براساس مصاحبه یکی از اعضای هیئت مدیره بانک سینا، قرار است به زودی 20% از سهام این شرکت عرضه اولیه شود. شرکت مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن مالک 9% از بیمه پارسیان (با نماد پارسیان) و حدودا 8% سهامدار فولاد جنوب کیش (با نماد کاوه) است. بعلاوه شرکت مالک 4% از سهام شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران (با نماد وساخت)، 4.3% از شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال (با نماد زمگسال) است.

انتظار داریم عرضه اولیه این سهام در فرابورس ایران، باعث افزایش سودآوری بانک سینا شود و این امر باعث شود توجهات زیادی را به سمت این بانک جلب کند.

×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram