1. صفحه اصلی
  2. ارزهای دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال اقتصاد غیرمتمرکز
  4. ارز دیجیتال پرزیستنس

ارز دیجیتال پرزیستنس

آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
0.3337
تغییر در یک ساعت 0.59
تغییر در یک روز 2.9
تغییر در یک هفته 1.19
تغییر در یک ماه -41.16
تغییر در دو ماه -46.79
تغییر در سه ماه -35.49
رتبه در بازار 398
وب سایت https://persistence.one
معاملات روزانه 598,349
حجم بازار 53,135,432
سکه در گردش 159,217,556 XPRT
عرضه کل 0
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github https://github.com/persistenceOne
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالPersistence
نماد ارزدیجیتالXPRT
دسته ارز دیجیتالارزهای دیجیتال اقتصاد غیرمتمرکز
خالق ارز دیجیتالتوشار آگاروال (مدیرعامل) و دیپانشو تریپاتی
هدف به وجود آمدنتوسعه استانداردهای NFT و Metadata
سال راه اندازی2019

ارز پرزیستنس و توکن بومی آن (XPRT)، یک زنجیره Proof-of-Stake یا اثبات سهام است که توسط Tendermint BFT طراحی شده است. فناوری چند زنجیره ای Persistence (در حال حاضر از Cosmos، Ethereum و سایر زنجیره های مبتنی بر Tendermint پشتیبانی می کند) پیچیدگی ها را برای توسعه دهندگان ساده می کند و آنها را قادر می سازد تا DEX، بازارها، پلتفرم های وام/قرض گرفتن و غیره را ایجاد کنند.

درباره ارز پرزیستنس

آشنایی با ارز دیجیتال پرزیستنس

ارز دیجیتال پرزیستنس و شبکه Persistence پروتکلی است که با تسهیل استقراض دارایی های رمزنگاری شده (استیبل کوین ها) با استفاده از دارایی های دنیای واقعی، (مانند فاکتورها) به عنوان وثیقه، تأمین مالی باز را تقویت می کند. این پروتکل، پلی میان DeFi و دنیای مالی سنتی را ایجاد کرده و از ویژگی های DeFi برای حل مشکلات مالی در دنیای واقعی استفاده می کند.

هدف این شبکه، تداوم تسهیل تخصیص کارآمد سرمایه جهانی با اجازه دادن به کسب و کارها و معامله گران برای دریافت وام در مقابل مطالبات، به منظور رفع نیازهای مالی خود است.

ارز پرزیستنس و پروتکل Persistence یک پروتکل همکاری است که برای تسهیل ایجاد محصولات مالی نسل بعدی ساخته شده است. فناوری Persistence زیرساختی را برای پل زدن موثر بین قلمروهای DeFi و امور مالی سنتی در زمینه‌های مختلف فراهم می‌کند، در حالی که امکان ایجاد راه‌ حل‌ های مبتکرانه روی رمزارز برای گسترش بخش‌های DeFi و NFT را فراهم می‌کند.

Comdex، اولین اپلیکیشن در اکوسیستم Persistence، معاملات کالایی به ارزش 30 میلیون دلار را پردازش کرده است. علاوه بر این، Persistence قصد دارد شکاف تامین مالی 1.5 تریلیون دلاری در تجارت کالا را کاهش دهد. مجموعه معتبر اعتبار سنجی و مشارکت های استراتژیک با پروژه هایی مانند ترا (terra) تاییدی بر تناسب محصول با بازار است.

ارز XPRT همچنین در حال توسعه استانداردهای NFT و Metadata بین زنجیره ای همراه با شبکه ها و بنیادهای پیشرو در PoS است. ارز دیجیتال پرزیستنس به عنوان یکی از پیشگامان صنعت اثبات سهام، از شبکه های PoS آینده و از طریق بازوی اعتبار سنجی AUDIT.one پشتیبانی می کند. ماموریت Persistence ایجاد اکوسیستمی از محصولات Web3 چند زنجیره ای است که برای تحریک نقدینگی جهانی و امکان تبادل ارزش یکپارچه طراحی شده است.

XPRT چیست؟

XPRT توکن بومی اکوسیستم و ارز پرزیستنس است که موارد استفاده مختلفی از جمله مدیریت زنجیره اصلی Persistence، مشارکت برای کمک به امنیت شبکه و نقش آن به عنوان یک توکن کاربردی را برعهده دارد.

نقش XPRT در اکوسیستم Persistence

ارز XPRT

استیکینگ (staking): از آنجایی که زنجیره ارز دیجیتال پرزیستنس بر روی Tendermint PBFT مبتنی بر اثبات سهام واگذار شده اجرا می شود، استیکینگ برای تضمین یک شبکه ایمن و قوی ضروری است. دارندگان XPRT می‌توانند توکن‌ های خود را برای کسب جوایز و پاداشها، استیک کرده و در عین حال به ایمن کردن زنجیره اصلی Persistence کمک کنند.

توکن کاربردی(work token): سهامداران XPRT از فعالیت اقتصادی در اکوسیستم پرزیستنس سود می برند. برنامه ‌های کاربردی در اکوسیستم Persistence بخشی از درآمد/کارمزد خود را با سهامداران و اعتباردهندگان XPRT به اشتراک می‌ گذارند. به عنوان یک توکن کاربردی، XPRT همچنین ارزشی را در ارتباط مستقیم با افزایش فعالیت مالی برنامه های غیرمتمرکز (DApps) در اکوسیستم Persistence خواهد داشت. اساساً، در برنامه های غیرمتمرکز در Persistence تجارت و کارمزدها زنجیره اصلی کاهش می ‌یابد و ارزش بیشتری را برای دارندگان توکن XPRT به ارمغان می آورد.

حاکمیت زنجیره ای (Chain Governance): دارندگان XPRT می توانند با ارائه پیشنهادات و رای دادن در مورد عوامل مختلفی که بر اکوسیستم Persistence تأثیر می گذارد، در حاکمیت پروتکل شرکت کنند.

توکن XPRT شبکه را از طریق استیکینگ ایمن می کند، برای پرداخت هزینه ها استفاده می شود و میزان وزن آرای پیشنهادی حاکمیتی را برای اتخاذ تصمیمات حیاتی در مورد تکامل زنجیره ارز XPRT  تعریف می کند. ارز دیجیتال پرزیستنس و شبکه Persistence در محل تلاقی DeFi، NFTs و اثبات سهام عمل می کند.

بنیانگذاران ارز پرزیستنس چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال پرزیستنس و شبکه Persistence در سه ماهه دوم 2019 توسط توشار آگاروال (مدیرعامل) و دیپانشو تریپاتی (مدیر ارشد) تأسیس شد. قبل از تأسیس پرزیستنس، توشار اولین کارمند در LuneX Ventures (بازوی رمزنگاری سنتی VC-Golden Gate Ventures سنگاپور) بود و به راه‌ اندازی صندوق کمک کرد که اولین صندوق سرمایه‌گذاری Crypto VC در جنوب شرقی آسیا بود. دیپانشو بخشی از یک تیم سه نفره بود که یک پلتفرم پذیرش پرداخت یکپارچه ایجاد کرد و در نهایت به یک شرکت فین تک آفریقایی به قیمت 9،000،000 دلار فروخته شد. ارز پرزیستنس در حال حاضر یک تیم 25 نفره است که شامل توسعه دهندگان IIT-Bombay (برترین موسسه فناوری در هند) و سایر موسسات فناوری برتر هند است.

از کجا می توانیم XPRT بخریم؟

از کجا ارز پرزیستنس بخریم؟

XPRT در هوبی، کوکوین، AscendEX، Gate.io، Osmosis، Emeris، Sifchain فهرست شده است و مدت کوتاهی پس از آن، صرافی ‌های بیشتری پشتیبانی از XPRT را آغاز کرده اند. برخلاف سایر ارزهای دیجیتال اصلی، نمی ‌توان ارز دیجیتال پرزیستنس و توکن XPRT را مستقیماً با پول فیات خریداری کرد. با این حال، شما می توانید به راحتی این سکه را با خرید بیت کوین، ETH، USDT، BNB از هر صرافی بزرگ و سپس انتقال به صرافی که پیشنهاد معامله این سکه را می دهد، خریداری کنید. 

به عنوان مثال شما می توانید از صرافی بایننس استفاده کنید. زیرا یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال است که سپرده های فیات را می پذیرد. بایننس یک صرافی رمزنگاری محبوب است که در چین راه اندازی شد اما سپس دفتر مرکزی خود را به جزیره دوستدار رمزنگاری مالت در اتحادیه اروپا منتقل کرد. بایننس به دلیل خدمات تبادل کریپتو به کریپتو محبوب است. بایننس در سال ارزهای دیجیتال یعنی سال 2017 وارد صحنه شد و از آن زمان به برترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان تبدیل شد. پس از اتمام فرآیند KYC یا احراز هویت مشتری، از شما خواسته می شود یک روش پرداخت اضافه کنید. در اینجا می‌توانید یک کارت اعتباری/دبیت ارائه دهید یا از یک انتقال بانکی استفاده کنید و یکی از ارزهای دیجیتال اصلی، معمولاً بیت‌ کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT)، بایننس (BNB) را خریداری کنید.

در مرحله بعدی، رمزارزهای خود را به یک صرافی Altcoin منتقل کنید. از آنجایی که XPRT یک آلت کوین است، باید سکه های خود را به صرافی منتقل کنید که XPRT در آن قابل معامله باشد. پس از اتمام کار، باید بسته به جفت‌ های موجود بازار، از بایننس BTC/ETH/USDT/BNB سپرده گذاری کنید. پس از تایید سپرده، می توانید XPRT را از صرافی خریداری کنید به عنوان مثال از AscendEX (Bitmax) استفاده کنید.

چند سکه XPRT در گردش است؟

ارز دیجیتال پرزیستنس در 30 مارس 2021 با عرضه 100,00,000 XPRT genesis راه اندازی شد. 9.1٪ از عرضه پیدایش (9،100،000 XPRT) از زمان راه اندازی XPRT در گردش است. حداکثر عرضه XPRT به 403,308,352 XPRT محدود شده است و طی 15 سال آینده عرضه خواهد شد. برای راه‌اندازی اکوسیستم، سهامداران XPRT تقریباً 35٪ پاداش سهام در دو سال اول دریافت خواهند کرد (تورم هر 2 سال به نصف می ‌رسد).

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
عیــدیــت رو از علیرضــا محـــرابی بگـیـر ! (کلیک کنید)
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com