1. صفحه اصلی
  2. ارزهای دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال بازی
  4. ارز دیجیتال آلیس

ارز دیجیتال آلیس

آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
1.178
تغییر در یک ساعت 0
تغییر در یک روز 0.1
تغییر در یک هفته -7.69
تغییر در یک ماه -51.7
تغییر در دو ماه -94.62
تغییر در سه ماه -97.13
رتبه در بازار 7,473
معاملات روزانه 32
حجم بازار 0
سکه در گردش 0 ALICE
عرضه کل 100,000,000
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالMyNeighborAlice
نماد ارزدیجیتالALICE
دسته ارز دیجیتالارز دیجیتال بازی
هدف به وجود آمدنتوسعه بازی MyNeighborAlice
سال راه اندازی2011
تعداد سکه ها
  • 100000000

بازی های مبتنی بر بلاک چین به عنوان نسل بعدی بازی های ویدیویی دیده می شوند. به هر حال، این ایده آینده ‌ای را نشان می ‌دهد که در آن بازیکنان می‌ توانند از سرمایه‌ گذاری ‌های خود در زمان بازی درآمد کسب کنند و تأثیر واقعی بر توسعه بازی داشته باشند. یکی از این پروژه ها پروژه My Neighbor Alice و ارز آلیس است که از توکن ALICE برای بسیاری از قابلیت های خود استفاده می کند. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

در مورد My Neighbor Alice

ارز دیجیتال آلیس

My Neighbor Alice یا ALICE یک بازی سازنده چند نفره جدید است که نه تنها برای بازیکنان بازی های بلاک چین، بلکه برای جامعه عمومی بازی ها از طریق داستان سرگرم کننده و ویژگی های بصری مبتنی بر بلاک چین جذاب است.

این بازی متمرکز بر کل جهان آلیس است و مجموعه ای از جزایر را در خود جای داده است که هر کسی می تواند با پر کردن آن با سازه های خود، زمین هایی را خریداری کرده و توسعه دهد. این بازی از نظر طراحی عجیب و غریب به Animal Crossing شباهت دارد، همچنین دارای یک برنامه مالی غیرمتمرکز (DeFi) در آن است تا اطمینان حاصل کند که برای مخاطبان ارز دیجیتال جذاب تر است.

«همسایه من، آلیس» روایتی مبتنی بر قصه دارد و همینطور یک خروجی برای تعامل اجتماعی و خلاقیت است، زیرا بازیکنان می‌ توانند در زمین‌ های خود سازه هایی را بسازند و آنچه را که خلق کرده‌ اند را به دوستان و دیگر بازیکنان نشان دهند. بیشتر آیتم‌ های بازی با توکن‌ های غیرقابل تعویض (NFT) نشان داده می ‌شوند که به طور کامل متعلق به بازیکن است.

این بازی توسط Antler Interactive، یک استودیوی بازی ‌سازی موبایل و مبتنی بر واقعیت مجازی با چندین بازی محبوب از جمله Krystopia و SVRVIVE: The Deus Helix در حال توسعه است. این شرکت توسط مدیر عاملش آنا نورویک، متخصص در امور مالی با تجربه کار برای شرکت ‌های برجسته جهانی از جمله Credit Suisse و Accenture هدایت می ‌شود.

توکن My Neighbor Alice (ALICE) چیست؟

توکن ارز دیجیتال آلیس (ALICE)

توکن همسایه من آلیس My Neighbor Alice (ALICE)، توکن اصلی بازی ویدیویی چند نفره ساخت مزرعه My Neighbor Alice است. توکن ALICEدر مارس 2021 در بایننس لانچپول راه اندازی شد.

بازی ارز آلیس دنیایی است که در آن کاربران در جزایر دیجیتال سرمایه گذاری کرده، بر روی آن جزایر ساخت و ساز کرده، کلکسیون های جدیدی را پیدا می کنند و موارد دیگر.

ALICE یک توکن ERC-20 است که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است و در بازی از طریق رویدادها و مسابقات و راه های دیگر قابل کسب است. این توکن همچنین به بازار NFT ارز دیجیتال آلیس قدرت می ‌دهد و بازیکنان را قادر می ‌سازد تا با ساخته‌ های خود معامله کنند و از آن سود ببرند.

موارد استفاده از توکن ALICE

موارد استفاده از توکن آلیس

توکن ALICE بازیکنان را تشویق می کند تا در بازی ساخت مزرعه My Neighbor Alice شرکت کنند. به عنوان مثال، کاربرانی که ALICE بیشتری در اختیار دارند و به طور مداوم دارایی های خود را در بازی به کار می برند، در طول زمان می توانند درآمد بیشتری کسب کنند.

ALICE همچنین نشان دهنده موارد درون بازی مانند زمین است که می توانند از طریق قراردادهای هوشمند به بازیکنان دیگر فروخته یا اجاره داده شوند. جالب اینجاست که این بازی دارای وثیقه NFT نیز هست. هنگامی که یک کاربر در یک NFT سرمایه گذاری می کند، درصدی از خرید او به عنوان وثیقه مورد استفاده قرار می گیرد. اگر دارنده NFT مایل باشد، آنها می توانند در نهایت دارایی را به نوبه خود در قبال آن وثیقه بفروشند و در این صورت اطمینان حاصل شود که همیشه مقداری پول از سرمایه گذاری به دست خواهند آورد.

توکن ALICE تضمین می کند که بازی همسایه من آلیس یک بازی ویدیویی رایگان برای شروع است. هر کسی می تواند در مسابقات شرکت کند و به آرامی به سمت کسب مقادیر ALICE به پیش برود یا، کاربران می توانند زودتر سرمایه گذاری کنند و فوراً به برخی از ویژگی های بازی دسترسی پیدا کنند. دسترسی، نقطه کانونی در طراحی توکن ALICE است. در واقع هم دسترسی اولیه و هم نسخه نهایی برای بازی رایگان خواهد بود، اما از طریق فروش دارایی های درون بازی (از جمله NFT ها و قطعات زمین) و همچنین کارمزد تراکنش ها کسب درآمد خواهد شد.

در نهایت، My Neighbor Alice یک سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) با ویژگی های کامل را برای حکومت عادلانه و همچنین سفارشی سازی کامل آواتار با استفاده از اقتصاد توکن ALICE راه اندازی خواهد کرد. مدیریت در بازی شامل پیشنهاد ویژگی‌ های اضافی، رای ‌گیری در مورد به ‌روزرسانی ‌ها و اظهار نظر در مورد بودجه بازی است.

جالب اینجاست که این بازی در ابتدا بدون کیف پول ارز دیجیتال مورد استفاده برای بازی است. با این حال، کاربرانی که می‌ خواهند در اکوسیستم ارز دیجیتال آلیس شرکت کنند، برای نگهداری ALICE و انجام تراکنش ‌ها به یک کیف پول نیاز دارند.

ارز دیجیتال آلیس در مجموع 100 میلیون توکن عرضه می کند. 20 میلیون از آن توکن های ALICE در رزرو نگهداری می شوند، در حالی که 21 میلیون به فروش اولیه توکن پروژه اختصاص یافت. 15 میلیون توکن به تیم سازنده و مشاوران اختصاص داده شده است و 16 میلیون دیگر برای اکوسیستم بازی رزرو شده است.

My Neighbor Alice طوری طراحی شده است که هم برای گیمرهای معمولی و هم برای علاقه مندان به DeFi سخت افزار جذاب باشد و دارای طیف وسیعی از ویژگی ها است که به آن کمک می کند تا برای چنین جمعیت متنوعی جذاب باشد.

در سمت DeFi، بازیکنان می توانند از قابلیت های غنی دیفای MNA استفاده کنند، که شامل موارد زیر است:

وام دهی

استیکینگ

دارایی های درون بازی مبتنی بر بلاک چین

  • وام دهی

موارد استفاده از ارز دیجیتال آلیس

پلتفرم ارز دیجیتال آلیس دارای یک اقتصاد داخلی وام دهی و استقراض است. بازیکنان می توانند NFT های خود را قرض دهند یا در ازای بازدهی از دیگران قرض بگیرند. بازی ارز آلیس با استفاده از قراردادهای هوشمند برای اطمینان از اینکه وام دهندگان همیشه توکن های خود را پس می گیرند، این سیستم را به یک سیستم غیر قابل اعتماد تبدیل می کند.

بازیکنان همچنین می‌ توانند مستقیماً NFT و توکن‌های ALICE را از طریق بازار درون بازی یا سایر بازارهای NFT خارجی در بلاک چین ‌های مختلف، مانند Treasureland، خریداری کرده یا بفروشند.

My Neighbor Alice همچنین یک ویژگی منحصر به فرد را معرفی می کند که کسری از قیمت خرید هر NFT را در یک حساب ویژه مرتبط با NFT قفل می کند. به عنوان مثال، ممکن است شخصی یک NFT با 1 ETH بخرد که 10٪ آن در حساب NFT مرتبط قفل شده است و در صورت سوزاندن NFT می تواند بعداً بازیابی شود.

این ارزش ذاتی تضمین می کند که NFT ها همیشه حداقل یک مقدار ثابت را حفظ می کنند و همچنین می توانند به عنوان وثیقه در برنامه های وام دهی DeFi استفاده شوند.

  • استیکینگ

کاربران می ‌توانند توکن‌ های خود را برای کسب بازدهی استیک کنند.

  • دارایی های درون بازی مبتنی بر بلاک چین

این بازی دارای ارز درون بازی خود است که با توکن ALICE به نسبت 1:1 در بلاک چین نشان داده می شود. این توکن در دنیای آلیس کاربردهای مختلفی دارد و می ‌توان از آن برای خرید آیتم‌ های بازی، کسب جوایز استیک و شرکت در سیستم مدیریت غیرمتمرکز MNA (که توسط Chromunity پشتیبانی می‌شود) استفاده کرد.

توکن ALICE یک توکن ERC-20 است که روی اتریوم اجرا می شود. در نتیجه، با شبکه گسترده استخراج اثبات کار (POW) که متشکل از هزاران گره است که با هم کار می کنند تا بلاک چین را کنترل کنند، ایمن می شود.

از سوی دیگر، NFTهای MNA با استفاده از پروتکل NFT "Chromia Originals" ساخته می شوند. این NFTها توسط بلاک چین زنجیره هوشمند بایننس (BSC) که از اجماع اثبات سهام نمایندگی (PoSA) برای امنیت استفاده می کند، تامین می شوند.

بازی My Neighbor Alice چگونه کار می کند؟

بازی ارز دیجیتال آلیس

مانند بسیاری از بازی‌ های سازنده، My Neighbor Alice دارای قالبی جهان باز است که به بازیکنان اجازه می ‌دهد تا در جزایر مختلف سفر کنند تا با بازیکنان و شخصیت‌ های درون بازی تعامل داشته باشند. بازیکنان با استفاده از آواتار قابل تنظیم خود در دنیای آلیس حرکت می کنند.

جزایر مجازی که بازی را تشکیل می دهند به زمین های جداگانه تقسیم می شوند که در نهایت بیشتر آنها در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. این قطعات زمین هر کدام با یک NFT منحصر به‌ فرد نشان داده می‌ شوند که می‌ تواند توسط مالک فروخته یا معامله شود و بسیار قابل تنظیم هستند: به کاربران اجازه می ‌دهند ویژگی هایی را اضافه کنند و زمین را تغییر دهند تا قطعه زمین منحصر به فرد خود را ایجاد کنند.

به عنوان یک بازی داستان محور، MNA دارای طیفی از ماموریت ها و فعالیت ها برای بازیکنان است. اگرچه جزئیاتی در مورد نحوه عملکرد این روش هنوز در دسترس نیست، وایت پیپر همسایه من آلیس نشان می‌ دهد که جامعه همچنین می ‌تواند جدای از ماموریت‌ های رسمی، رویدادهای خود را ایجاد و منابع خود را با هم ترکیب کند تا به اهداف مشترک دست یابد.

دارایی‌ های درون بازی در My Neighbor Alice توسط NFT نشان داده می ‌شوند و می‌ توانند از نظر کمیابی متفاوت باشند. به عنوان مثال، یک منبع ثابت زمین وجود دارد، در حالی که برخی از اقلام نسخه محدود هستند. کاربرانی که آیتم ‌های خود را ایجاد می ‌کنند نیز می ‌توانند با تعیین تعداد کپی‌ هایی که می‌ توانند وجود داشته باشند، کمیابی دارایی خود را کنترل کنند.

آیا توکن ALICE بالا می رود؟

هیچ کس نمی تواند با اطمینان پیش بینی کند که ارزش یک ارز دیجیتال افزایش می یابد یا خیر. در مورد ارز دیجیتال آلیس نیز همینطور است، اما کارشناسان متخصص در زمینه های ارز دیجیتال معتقدند اگر این بازی از نظر علاقه مندان به بازی به خصوص بازی های مبتنی بر بلاک چین مثبت دیده شود و شاهد هجوم کاربران باشد، ممکن است ارزش توکن ALICE افزایش یابد.

با سکه های آلیس چه می توان کرد؟

همانطور که گفتیم کاربران آیتم های درون بازی را با استفاده از توکن ارز آلیس (ALICE) خریداری می کنند. علاوه بر این، آن ‌ها می ‌توانند از آن در بازار NFT پروژه استفاده کنند و شخصیت‌ های بازی را در کنار ویژگی‌ های دیگر مورد استفاده قرار دهند.

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

20 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
5 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com