تحلیل ارز دیجیتال گراف

تحلیل ارز دیجیتال گراف
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال گراف
تحلیل ارز دیجیتال

در دنیای ارز های دیجیتال کمتر ارز دیجیتالی را می توان یافت که جسارت توکن گراف را داشته باشد. شبکه توکن گراف با ارائه خدمات گسترده در زمینه های متنوع سبب شده تا سرمایه گذاران بر روی آن به عنوان یک توکن با پتانسیل بالا سرمایه گذاری کنند. البته لازم است بدانید که توکن گراف مدت زیادی نیست که عرضه شده است، بنابراین در مسیر پیش روی خود حتما رقبای بسیاری را خواهد یافت و برای بقا در بازار ارز دیجیتال باید سرعت رشد خود را بیشتر کند.

معرفی کامل ارز دیجیتال گراف

توکن گراف چیست؟

توکن گراف، شبکه ای است که از الگوریتم ERC-20 که متعلق به ارز دیجیتال اتریوم است بهره می برد. بنابراین می توان گفت گراف، از خود هیچ گونه شبکه بلاکچینی نداشته و وابسته به اتریوم است. این توکن از طریق تمامی صرافی های مطرح در ایران و جهان قابل معامله است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال گراف

گراف مدت نسبت بلندی است که در محدوده رنج 1.6 الی 2.2 دلار گرفتار شده است. بنابراین بهترین نقطه ورود از نظر تحلیل تکنیکال می تواند شکست و تایید بالاتر از 2.2 دلار باشد. اما به صورت کلی سطح 1.3 دلار سطح حمایت بسیار معتبری است چرا که روند با هر برخود خود با این سطح با قدرت به سمت بالا بازگشته است. همچنین پس از عبور از 2.2 دلار هدف 2.8 دلار و پس از آن 4.2 دلار می تواند هدف میان مدت تا بلند مدت توکن گراف باشد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال گراف

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال گراف

با توجه به آمار و ارقام مطلوب گراف در طول مدت کوتاهی که عرضه شده است، می توان پیش بینی کرد با حفظ این روند گراف آینده بینظیری خواهد داشت. همچنین گراف برای گسترش همکاری های خود با صرافی معتبر یونی سواپ همکاری دارد. اما ارائه خدمات به طیف گسترده ای از شرکا بدون شبکه قدرتمند اتریوم ممکن نیست.

جمع بندی

با توجه به شرایط مطلوب بنیادی و همچنین روند کلی صعودی گراف می تواند به عنوان یک ارز با پتانسیل بالا در بلند مدت، برای سرمایه گذاران و معامله گران بسیار جذاب باشد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram