1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول
  4. کیف پول Equal چیست؟

کیف پول Equal چیست؟

کیف پول Equal چیست؟
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول Equal چیست؟
کیف پول

کیف پول Equal با هدف تجمیع سرمایه گذاری و ابزار ایجاد شده است. این تیم کیف پولی را در نظر گرفت که نه تنها پذیرش انبوه، بلکه کاربرد انبوه را نیز آسان کرده تا آن را به کیف پولی با قابلیت اتصال سرمایه‌گذاری مالی و کاربرد کریپتو در بلاک چین اتریوم تبدیل کند. برای تقویت سودمندی ارزهای دیجیتال، کیف پول Equal دارای یک Dapp Store یکپارچه است. به این ترتیب می توانید به راحتی از Dapp ها و DEX های محبوب در بلاک چین اتریوم استفاده کنید. کیف پول Equal توسط گروهی از علاقه مندان به بلاک چین راه اندازی شد. آنچه که به عنوان یک پروژه از ابتدایی ساده شروع شد، اکنون به یکی از نیروهای محرک در استفاده از وب غیرمتمرکز در آینده نزدیک تبدیل شده است.

کیف پول Equal، بهترین DApp سال 2020

کیف پول Equal wallet، بهترین DApp سال 2020

امروز قصد داریم نگاهی به رقیب جدیدی در بازار کیف پول‌ های رمزنگاری و مدیران بیندازیم که در میان پرکاربردترین Dapp ها و تصویر جدید وب 3.0 قرار دارد. این نوع کیف پول به عنوان بهترین برنامه پذیرش ارزهای دیجیتال محسوب می شود. Equal که در ابتدا به عنوان رقیبی برای Metamask مبتنی بر شبکه اتریوم تلقی می شد، یک افزونه کیف پول مبتنی بر مرورگر است که "هدف دارد مشکل عدم قابلیت همکاری بلاک چین را با آگنوستیک بودن بلاک چین حل کند و بنابراین واقعاً با وب 3.0 یکپارچه شده است" (دیوید دی استفانو، مدیر عامل شرکت). علاوه بر پشتیبانی چند زنجیره ای، کیف پول Equal یک بهبود بسیار مورد نیاز در تجربه کاربری را به کاربران کریپتو، چه بی تجربه و چه با تجربه، معرفی می کند.

مشکلات کیف پول Equal

بدیهی به نظر می رسید که فضای کریپتو نیاز مبرمی به نسخه شهودی تری از مفهوم متامسک دارد. این دقیقاً همان چیزی است که بنیانگذاران کیف پول Equal هنگام شروع پروژه به آن فکر می کردند و از آن زمان جسورانه به حل این موضوع پرداختند. متامسک همچنین تاکنون تنها از شبکه اتریوم پشتیبانی می کند و دسترسی غیر ضروری به برنامه را محدود می کند. به هر حال، اگر بخش عظیمی از تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را کنار بگذارید، نمی‌توانید چهره وب 3.0 باشید و مطمئناً نمی‌توانید بهترین DApp باشید!

از سوی دیگر Equal در حال ساخت یک رابط رمزنگاری آگنوستیک است و در حال حاضر پشتیبانی چند زنجیره ای از جمله بایننس چین را علاوه بر اتریوم، با پشتیبانی از بیت کوین و زنجیره های دیگر در راه ارائه می دهد. به نظر می رسد این یک گام واضح است و با این حال یک متامسک تاکنون چندان بلندپروازانه به نظر نمی رسد. علاوه بر این، بسیاری از افراد همچنان با مشکل عدم انجام تراکنش های میزبانی شده متامسک مواجه هستند.

راه حل ها و ویژگی ها

راه حل ها و ویژگی های equal wallet

کیف پول Equal برای ادغام یکپارچه با Dapp ها و DEX های مختلف با هدف کاهش تجربه دست و پاگیر کاربران رمزنگاری و تبدیل شدن به برنامه کاربردی برای کاربران در سراسر جهان برای تعامل با وب غیرمتمرکز در حال ظهور طراحی شده است. بر اساس دسته‌هایی مانند امور مالی، اجتماعی، بازی‌ ها و بازارها تقسیم می‌شود. درست در داخل افزونه یک فروشگاه Dapp با پیوندهایی به Dappهایی که قبلاً ادغام شده‌اند قرار دارد و موارد بیشتری در آینده اضافه خواهند شد.

امیدواریم که تیم تصمیم بگیرد فقط از Dapp های باکیفیتی استفاده کند که مردم در واقع به طور منظم از آنها استفاده می کنند تا رابط کاربری را شلوغ نگه دارند. از این گذشته، هدف در اینجا یک تجربه کاربری دلپذیر است و هیچ کس نمی خواهد از کیف پولی استفاده کند که مملو از برنامه های ناخواسته است که هیچ کس حتی از آن استفاده نمی کند. برخی از Dapp های محبوب موجود در حال حاضر که ممکن است قبلاً با آنها آشنا باشید عبارتند از: Binance DEX، IDEX، BountyOx، پلتفرم وام دهی Nexo، MakerDAO، Cent، CryptoKitties و Request.

زمانی که بر روی IDEX کلیک می کنید تنها کاری که باید انجام دهید، انتخاب گزینه ورود به کیف پول نرم‌افزار IDEX است و به کیف پول Equal متصل شوید. با پشتیبانی از یک لیست قوی و همیشه در حال رشد از توکن های پشتیبانی شده، کیف پول Equal همچنین به طور خودکار نمونه کارها توکن شما را برای شما به روز می کند. دیگر نیازی به افزودن دستی توکن به کیف پول خود ندارید. تیم Equal که به هر دو حالت روشن و تاریک مجهز شده است، به وضوح تلاش زیادی برای طراحی و فکر برای برنامه افزودنی انجام داده است زیرا ظاهر بسیار گرمتر و بالینی کمتری نسبت به متامسک دارد و به طور کلی از نظر زیبایی شناسی بسیار جذاب تر است. با توجه به اینکه به خوبی شناخته شده است که جذابیت و چیدمان برنامه‌ها و وب‌سایت‌ ها نقش زیادی در جذب کاربران معمولی دارد، این امر به تنهایی می‌تواند به رشد استفاده از ارزهای دیجیتال کمک کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های فوق‌العاده این است که Equal یک ماشین حساب خودکار هزینه گس برای تمام تراکنش‌های مبتنی بر اتریوم شما است. من همیشه احساس می‌کردم که تعیین هزینه‌های گس برای کاربران جدید ارزهای دیجیتال یک تغییر بزرگ است. وقتی همه ما عادت داریم فقط یک کارت را بکشیم یا به Chrome اجازه دهیم به طور خودکار شماره حساب ما را وارد کند و سپس دکمه خرید را فشار دهیم، انجام یک تراکنش ساده بسیار چالش برانگیز است. کیف پول Equal به این موضوع توجه کرده است زیرا اکنون دیگر نیازی به جستجوی میانگین قیمت فعلی گس نیست تا مطمئن شوید که هزینه‌ها را بیش از حد پرداخت نمی‌کنید. یا حتی بدتر از آن، پرداخت کمتر، منجر به معامله ای می شود که برای روزها گیر می کند یا حتی به طور کامل شکست می خورد. هیچ کس برای آن وقت ندارد! کیف پول Equal تاثیر بسیار زیادی بر روی هزینه های گس دارد.

ویژگی های برابری که بر متامسک برتری دارد

ویژگی های برابری که بر متامسک برتری دارد

• Dapp Store داخلی
• هنگامی که آنها را دریافت می کنید، به طور خودکار نمونه کارها را با مجموعه گسترده ای از توکن های پشتیبانی شده به روز می کند. نیازی به انجام دستی نیست.
• ادغام یکپارچه بهتر با بسیاری از Dapps و DEX. دیگر خبری از صفحه امضای تمام صفحه مزاحم نیست که شما را کاملاً از صفحه ای که در حال جستجو بودید دور کند زیرا کیف پول Equal ثابت کرده است که آنها غیر ضروری هستند.
• پشتیبانی چند زنجیره ای اتریوم و بایننس چین، با بیت کوین و موارد دیگر در راه است.
• بهترین فیس یاب/تنظیم کننده اتوماتیک گس
• رابط کاربری زیباتر و دلپذیرتر گرمتر
• همه موجودی ها به ارز محلی نمایش داده می شوند
• امنیت درجه NSA
• به طور کلی تجربه کاربری بهتری دارد

نقشه راه

علاوه بر افزودن پشتیبانی برای زنجیره‌های اضافی، نقشه راه کیف پول Equal شامل می‌شود.

در برنامه بین توکن ها مبادله می شود
یکپارچه سازی بیت کوین
پشتیبانی خرید کارت اعتباری چند کشوری
مبادله داخلی
ادغام Wyre برای تأمین مالی از طریق حساب بانکی
اضافه کردن خودکار پشتیبانی برای توکن های بیشتر
ادغام Dapps و Dexe های اضافی
برنامه های اندروید و iOS
پیاده سازی NFC توکن غیر قابل تعویض

نقد و بررسی کیف پول Equal

نقد و بررسی کیف پول Equal wallet

متامسک ممکن است در حال حاضر از یک نظر برتری جزئی نسبت به Equal داشته باشد و آن پشتیبانی از ENS است. همانطور که بسیاری از قبل می‌دانستند، ENS مخفف Ethereum Name Service است که سرویسی است که اتریوم و سایر آدرس‌ های بلاک چین را با نام آدرس قابل خواندن توسط انسان متصل می‌کند. بنابراین به جای اینکه کاربران آدرس‌ هایی را که رشته‌ای از اعداد و حروف تصادفی هستند به یکدیگر ارائه دهند، می‌توانند از آدرسی استفاده کنند که کاربر پسند باشد. با این حال، تیم Equal که اخیراً سازماندهی شده است، اعلام کرده است که پشتیبانی از یکی دیگر از سرویس‌های نامی قابل خواندن توسط انسان، Unstoppable Domains، به زودی ارائه می‌شود. Unstoppable Domains در حال حاضر از بیش از پنجاه ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می کند و تعداد بیشتری باید اضافه شود. در حالی که هنوز اعلام نشده است، دلیلی وجود ندارد که پشتیبانی ENS نتواند در این مسیر یکپارچه شود.

کلام آخر

با وجود چنین مشکلاتی، کیف پول Equal هنوز یک محصول بتا بوده که به طور قابل توجهی بر متامسک غلبه کرده است. کیف پول های افزونه مرورگر، سطحی از دسترسی را در مدیریت و ارسال و دریافت رمزنگاری ما ارائه می دهند که هیچ نوع کیف پول دیگری اجازه نمی دهد و به همین دلیل نقش مهمی در پذیرش ارزهای دیجیتال ایفا می کند. بدون پیشرفت در طراحی و پیاده‌سازی آنها، کاربران بالقوه جدید ارزهای دیجیتال ممکن است با تجربه‌ای بیش از حد دست و پاگیر از کار بیفتند. زمان آن فرا رسیده است که یکی از اصلی ترین نقاط ورود به ارزهای دیجیتال، بازنگری در تجربه کاربری و تغییر زیبایی شناختی با جذابیت انبوه بیشتری داشته باشد.
Equal یک ابزار مدیریتی عالی با تیمی است که نه تنها این نی

از را تشخیص داده است، بلکه چشم انداز خود را مطابق با آن اجرا کرده است. به نظر می رسد Equal به سادگی از عدم آگاهی و شاید بازاریابی در حال حاضر رنج می برد. به نظر می رسد که تقریباً هیچ کس حتی در مورد آن نمی داند.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
عیــدیــت رو از علیرضــا محـــرابی بگـیـر ! (کلیک کنید)
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com