1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. شخصیت های ارز دیجیتال
  4. 10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین

10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین

10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین
لوگو علیرضا محرابی
10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین
شخصیت های ارز دیجیتال

زمانی که بیت کوین برای اولین بار در سال 2008 معرفی شد، تعداد کمی از مردم باور داشتند که تبدیل به آنچه امروز است خواهد شد. تا همین اواخر، کریپتوکارنسی توجه عموم مردم را جلب نکرده بود و تقریباً به طور انحصاری برای مهندسان، توسعه دهندگان و کارآفرینانی که حدود یک دهه پیش در ایده آن شرکت داشتند، محفوظ بود. در واقع موضوع ارزهای دیجیتال و بیت کوین در میان استادان برنامه نویسی محبوبیت بیشتری داشت و آنها را به میلیونرهای امروزی تبدیل کرد زیرا قیمت بیت کوین از 60000 دلار فراتر رفت. حباب بیت کوین در سال 2017 باعث افزایش ارزش ارزهای دیجیتال شد و منجر به خرید میلیون‌ها ارز دیجیتال و حتی راه‌اندازی مزارع ماینینگ شد. برخی از افراد مشهور آن را جالب دیدند و روی آن سرمایه گذاری کردند و بدون شک سرمایه گذاری شایسته ای برای آن ها بود. در این مطلب مروری بر ارز دیجیتال بیت کوین خواهیم داشت و سپس در مورد 10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین صحبت می کنیم. چراکه در سال ‌های اخیر شاهد افزایش تعداد افراد مشهور برای درگیر شدن با ارزهای دیجیتال بوده ‌ایم. برخی از آنها ممکن است میلیون ها دلار بیت کوین در اختیار داشته باشند.

10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین چه کسانی هستند؟

در مورد ارز دیجیتال بیت کوین 

بیت کوین یک پول دیجیتال غیرمتمرکز است که توسط هیچ نهاد یا دولت و بانک مرکزی کنترل نمی شود. این ارز دیجیتال در سال 2009 با انتشار یک نرم‌ افزار منبع باز (یا وایت پیپیر بیت کوین) به دست شخص یا اشخاص ناشناسی به نام ساتوشی ناکاموتو آغاز به کار کرد که هنوز هویت ساتوشی مشخص نشده است.

این پول دیجیتال بر عکس ارزهای فیات، بر بستر اینترنت و مبتنی بر شبکه ای به نام بلاک چین ایجاد شده است. کاربران در شبکه بیت می ‌توانند با یکدیگر به صورت نظیر به نظیر (همتا به همتا) معامله می کنند. همه معاملات انجام شده در یک دفتر کل توزیع شده عمومی یعنی بلاک چین، ثبت و نگهداری می ‌شوند. فناوری زیربنایی بیت ‌کوین، همانطور که گفتیم با نام بلاک چین شاخته می شود. بلاک چین یا زنجیره بلوک ها اساسا شامل مجموعه ‌ای از رایانه‌ ها (یا گره‌ ها) است که بیت ‌کوین را اجرا می ‌کنند و شامل تاریخچه ای جزئی یا کامل از تراکنش ‌های انجام شده در شبکه آن است. در بلاک چین بیت کوین، یک تراکنش تنها پس از آن رخ می دهد که همه طرف های فعال در شبکه آن را در بلوکی که تراکنش در آن وجود دارد تأیید کنند. پس از تایید، بلوک به زنجیره بلاک چین الحاق می شود و به این ترتیب زنجیره بلاک چین گسترش می یابد.

تراکنش ها در بیت کوین طی فرایند ماینینگ یا استخراج انجام می شود. این افراد کارکرد و قدرت سیستم های خود را به شبکه بیت کوین واگذار کرده تا در شبکه امنیت تراکنش ها افزایش یابد و تمامی تراکنش ها نیز تایید شود.

سلبریتی های برتر صاحب بیت کوین

ایلان ماسک

ایلان ماسک و ارزهای دیجیتال

مدیرعامل و پادشاه تکنولوژی تسلا علیرغم تمسخر مداوم رمزارزها در توییترش، احتمالاً تأثیرگذارترین فرد جامعه بیت کوین است اما در عین حال او تأثیرگذارترین فرد در دنیای ارزهای دیجیتال است. در ژانویه 2021، پس از افزودن هشتگ بیت کوین (Bitcoin#) به بیوگرافی توییتر خود، همه بدبینی ها از بین رفت و باعث شد قیمت BTC تا 25٪ افزایش یابد. ایلان ماسک همچنین اعلام کرد که شرکتش 1.5 میلیارد دلار BTC خریداری کرده است که 7.7٪ از کل سرمایه تسلا را تشکیل می دهد. 

جک دورسی

جک دورسی یکی از 10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین

عشق جک دورسی (مدیرعامل توییتر و اسکوئر) به بیت کوین به سال 2017 بازمی‌ گردد، زمانی که وی شروع به حمایت از پادشاه ارزهای دیجیتال یعنی بیت کوین کرد. علی رغم اینکه ارز دیجیتال در پایین ترین حد خود در چند سال اخیر قرار داشت دورسی نگران نبود و بیت کوین را ارز جهانی آینده نامید. در مارس 2019، دورسی چندین هزار دلار در هر هفته برای خرید بیت کوین هزینه کرد و در اکتبر 2020، Square تحت نظارت او 4709 بیت کوین خرید.

مایک تایسون

مایک تایسون و 10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین

مایک تایسون، بوکسور مشهور سابق و ستاره رسانه های اجتماعی، یکی دیگر از 10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین، زودتر از بسیاری از افراد مشهور پتانسیل بیت کوین را دید. او مفتخر بود که بخشی از انقلاب دیجیتالی باشد و با تولیدکنندگان خودپرداز بیت کوین شریک شد، حرکتی که باعث شد دستگاه های خودپرداز BTC خالکوبی هایی از صورت او داشته باشند. فراموش نکنیم که آیرون مایک با بیت کوین همکاری کرد تا کیف پول موبایلی BTC را راه اندازی کند.

Maisie Williams

میسی ویلیامز و بیت کوین

میسی ویلیامز ستاره سریال Game of Thrones در نوامبر 2020 پس از اینکه از دنبال کنندگان توییتر خود برای خرید بیت کوین راهنمایی خواست، سوار قطار بیت کوین شد. اگرچه اکثر پاسخ دهندگان به او توصیه می کردند که این کار را نکند اما او به هر حال این کار را کرد.

مارک کوبان

مارک کوبان و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

یکی دیگر از 10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین، ستاره برنامه Shark Tank و مالک دالاس ماوریکس، مارک کوبان است، که دارایی خالص او 4.2 میلیارد دلار تخمین زده می شود. وی رابطه دوسویه عشق و نفرت با بیت کوین دارد. زمانی به مردم توصیه کرد که حداقل 10 درصد از کیف پول خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کنند، سپس اعتراف کرد که موز را به این ارز ترجیح می دهد. در آوریل 2020، او دارایی بیت کوین خود را که به ارزش 130 دلار ناچیز (در حال حاضر حدود 635 دلار) ارزش داشت، فاش کرد. با این حال، کوبان بعداً توضیح داد که از روزهای اولیه کوین‌بیس، بسیاری از رمزارزهای دیگر را در اختیار داشته است.

اسنوپ داگ

اسنوپ داگ و سرمایه گذاری در ارز بیت کوین

تجربه اسنوپ با بیت کوین در روزهای اولیه بیت کوین در سال 2012 آغاز شد. او، به عنوان یکی از 10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین، آلبوم موسیقی خود را برای خرید با بیت کوین در دسترس قرار داد. قیمت هر پوستر آلبوم 0.3 BTC بود که با قیمت فعلی بیت کوین تقریباً 14000 دلار است. او تا کنون اشاره ای نکرده است که چند آلبوم فروخته است و مشخص نیست که چقدر BTC دارد.

استیون سیگال

استیون سیگال

بازیگر و معلم هنرهای رزمی آیکیدو یک چهره محبوب در دنیای ارزهای دیجیتال و یکی از 10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین استیون سیگال است، اما دارایی واقعی بیت کوین او ناشناخته است. در سال 2020، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده او را به دلیل "تبلیغ غیرقانونی" یک رقیب BTC متهم کرد و ستاره هنرهای رزمی با پرداخت 314000 دلار جریمه موافقت کرد.

کانیه وست

کانیه وست و سرمایه گذاری در بیت کوین

کانیه وست یکی از خواننده های معروف نیز در لیست 10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین قرار دارد که حمایت خود را از محبوب ترین ارز رمزنگاری شده اعلام کرد و اظهار داشت که بیت کوین "رهایی واقعی آمریکا است." با این حال، هنوز مشخص نیست که این رپر آمریکایی چقدر بیت کوین دارد.

فلوید میودر جونیور

فلوید میودر جونیور و بیت کوین

نام Floyd Mayweather Jr بوکسور حرفه ‌ای مشهور در میان 10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین دیده می شود. در سال 2017، او در توییتی نوشت که در بورلی هیلز است و ثروت بیت کوین خود را خرج می کند. در سال 2018، او توسط SEC (کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده‌ی آمریکا) همراه با دی جی خالد، به دلیل تبلیغ یک عرضه اولیه غیرقانونی سکه (ICO) جریمه شد.

ریچارد برانسون

ریچارد برانسون و 10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین

ریچارد برانسون تاجر بریتانیایی و بنیانگذار گروه ویرجین است. در سال 2014، برانسون به یک دور سرمایه گذاری 30 میلیون دلاری از BitPay، یک پلتفرم پردازش پرداخت بیت کوین، پیوست. اگرچه او موقعیت یا مقدار بیت کوین خود را اعلام نکرد اما اظهار داشت که از "مزایای بالقوه تحولات واقعی بیت کوین" آگاه است.

جمع بندی

بیت کوین به عنوان پادشاه ارزهای دیجیتال در سال 2008 ایجاد شد و از زمان پیدایش آن طرفداران و مخالفان خود را داشت. عده ای ارزهای دیجیتال را آینده ارزهای جهانی و معادلات اقتصادی می دانستند و عده ای دیگر آن را پروژه ای می دانند که در نهایت به شکست خواهد انجامید. در این میان تعدادی از هنرمندان و افراد مشهور و سلبریتی ها در سراسر دنیا نیز به حمایت از بیت کوین پرداختند. در این مطلب در مورد 10 سلبریتی برتر صاحب بیت کوین صحبت کردیم که در این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده و از آن حمایت کردند. آینده ارزهای دیجیتال هرچه که باشد، در حال حاضر این ارزها دنیای اقتصادی را با موضوعات و مسائل جدید مواجه کرده و انقلابی در دنیای مالی ایجاد کرده اند.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

2 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلتر شکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com