تحلیل بنیادی ارز دیجیتال چین لینک

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال چین لینک
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال چین لینک
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

ارز دیجیتال چین لینک (Chainlink) یکی از ارز های دیجیتالی است که به تازگی سر و صدای بسیاری کرده و توانسته است به خوبی در بازار ارز های دیجیتال خودی نشان دهد. چین لینک در حقیقت توکنی است که از بستر بلاکچین اتریوم و ERC-20 استفاده می کند. در ادامه پس از معرفی کوتاهی از این ارز دیجیتال به بررسی بنیادی آن خواهیم پرداخت.

معرفی ارز دیجیتال چین لینک

چین لینک توکنی است که به کمک شبکه بلاکچین اتریوم معرفی شده است. ارز دیجیتال چین لینک خدمت منحصر به فردی را ارائه می کند و آن هم ایجاد زنجیر اتصال میان شبکه های بلاک چین مختلف، مانند بیت کوین و اتریوم است. ایده توکن چین لینک با نماد LINK در سال 2017 شکل گرفت و در سپتامبر همان سال عرضه اولیه (ICO) آن منتشر شد.

معرفی ارز دیجیتال چین لینک

تحلیل بنیادی توکن چین لینک

تحلیل بنیادی توکن چین لینک (LINK) کار بسیار دشواری است. چرا که این توکن در ارتباط مستقیم با شبکه های بلاکچین مختلفی از جمله بیت کوین و اتریوم است. اما برای تسهیل این بررسی، تنها به چند مورد اکتفا شده و پس از نتیجه نهایی گرفته می شود.

خالق توکن چین لینک

ایده چین لینک یا همان Chainlink در سال 2017 توسط سرگی نازارف و تیمش شکل گرفت. آن ها با اجرای این کار در تلاش برای رفع مشکل ارتباط میان شبکه های بلاکچین برای قرارداد های هوشمند بودند.

از چه طریقی می توان توکن چین لینک را خریداری کرد؟

خوشبختانه چین لینک در بسیاری از صرافی های ایرانی و خارجی لیست شده است و معامله گران می توانند به سادگی معاملات خود را برای چین لینک در این صرافی ها ثبت کنند. در برخی از صرافی ها جفت ارز های مهم برای چین لینک وجود دارد. به عنوان مثال، در صرافی بایننس می توانید جفت ارز link/btc یا link/eth که جفت ارز های بیت کوین و اتریوم هستند پیدا کرده و معامله مستقیم کنید.

از چه طریقی می توان توکن چین لینک را خریداری کرد؟

اعداد و ارقام برای ارز دیجیتال چین لینک

ارزش بازار چین لینک با رشد بسیار قابل توجه ای در ماه های اخیر رو به رو بوده است و در حال حاضر با رقم نجومی 32 میلیارد دلار در جایگاه 11 بازار از این نظر قرار داد. سهم ارزش بازار LINK از کل بازار حدودا 0.67 درصد می باشد.

شاخص رتبه دهی FCAS

توکن چین لینک با نماد LINK یکی از ارزنده ترین ارز های دیجیتال است. این توکن توسط سایت رتبه دهی فیکاس امتیاز 930 را به خود اختصاص داده است و از این نظر در رتبه 5 بنیادی ترین ارز های دیجیتال قرار دارد.

جمع بندی

توکن چین لینک برای آن که بتواند ارتباطی میان شبکه های بلاکچین مختلف و قرارداد های هوشمند استفاده کند از بستر بلاکچین اتریوم استفاده می کند. این توکن در میان 3 توکن برتر در بستر اتریوم محسوب می شود و توانسته است در طول مدت کوتاهی که عرضه شده است، سهم بالایی از بازار را تصاحب کند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram