تحلیل بنیادی ارز دیجیتال هیوبی

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال هیوبی
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال هیوبی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

صرافی هیوبی در سال 2013 در کشور چین توسط لئون لی توسعه پیدا کرد. این صرافی توانسته است در میان 3 صرافی محبوب جهان قرار بگیرد و در حال حاضر ارزش معاملات در این صرافی معادل بیش از 11 میلیارد دلار است. در این مقاله پس از آشنایی با توکن هیوبی با نماد HT بیشتر آشنا خواهیم شد و پس از آن به تحلیل بنیادی آن خواهیم پرداخت.

معرفی کامل ارز دیجیتال هیوبی

توکن هیوبی برای صرافی محبوب هیوبی

توکن هیوبی (Houbi) با نماد HT حدودا 2 سال است که قابل معامله شده است. این توکن با هدف تامین سرمایه برای این صرافی عرضه شد. البته لازم است ذکر شود که در سال 2017 پس از ممنوعیت معاملات ارز های دیجیتال در چین، این صرافی به کشور سنگاپور منتقل شد ولی اصالتی چینی دارد. این توکن در بستر اتریوم و ERC-20 منتشر شده است و مشکلات و مزیت های مربوط به این شبکه را به ارث می برد.

توکن هیوبی برای صرافی محبوب هیوبی

تحلیل بنیادی توکن هیوبی

در خصوص تحلیل بنیادی این توکن، چندان مطلب زیادی وجود ندارد، چرا که هدف و کاربرد اصلی آن مشخص است. تنها به دو نکته ارزش بازار آن و همچنین رقبای آصلی آن باید پرداخته شود:

ارزش بازار توکن هیوبی

ارزش بازار توکن هیوبی بیش از 3 میلیارد دلار است و از این نظر در میان ارز های دیجیتال در رتبه 42 قرار دارد. با نگاهی به روند ارزش بازار این توکن، مشخص است که چند ماهی است با رشد قابل توجهی رو به رو بوده و پول بسیار زیادی وارد این توکن شده است.

رقبای توکن هیوبی

از آن جا که این توکن متعلق به صرافی هیوبی است، اصلی ترین رقبای توکن HT نیز توکن های مرتبط با صرافی ها مانند بایننس کوین (BNB) خواهد بود. به نظر می رسد این توکن توان رقابت با بایننس کوین را نداشته و از طرف دیگر تهدید های بسیاری از سوی صرافی های غیرمتمرکز مانند یوتی سواپ (UNI) و کیک (CAKE) را متحمل شده است.

جمع بندی

توکن هیوبی متعلق به صرافی محبوب هیوبی بوده و در طول مدت عرضه خود توانسته است از هر لحاظی در مسیر رشد و توسعه قرار بگیرد. این توکن تهدید های بسیاری را از سوی رقبا به خود می بیند که برای رقبات با آن ها و کسب سهم بیشتر از بازار جنگ بزرگی را پیش رو دارد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram