تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

از زمان اولین عرضه ارز دیجیتال پولکادات با نماد DOT زمان زیادی نمی گذرد، اما در همین مدت زمان اندک به لطف برنامه های فوق العاده و شبکه قدرتمند خود توانسته است در میان 10 ارز دیجیتال برتر جا خوش کند. بلاکچین مورد استفاده در پولکادات از نسل سوم بوده و امکاناتی فراتر از بلاکچین مورد استفاده در اتریوم و بیت کوین را فراهم می کند. در ادامه قصد داریم به بررسی تکنیکالی این ارز دیجیتال بپردازیم.

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات

فارغ از آن که از چه روشی برای تحلیل تکنیکال استفاده شود، می توان گفت تحلیل تکنیکال روشی است که با یادگیری آن دیگر نیازی به تحلیل های بنیادی و روانشناسی نخواهید داشت. هر چند یادگیری آن ها به قدرت تحلیل شما کمک خواهد کرد. 

حال از میان دنیایی از روش های تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال، یکی از بهترین روش ها و ساده ترین روش های ممکن، روش تحلیل کلاسیک است. روش کلاسیک یکی از قدیمی ترین روش هایی است که همچنان طرفداران بسیاری دارد. در این روش به دنبال الگو های پرتکرار خواهید بود. همچنین این الگو ها ذاتا بر اساس رفتار قیمت ایجاد شده اند و روشی که رفتار قیمت را مستقیما مورد بررسی قرار می دهد، روش پرایس اکشن است.

همچنین می توان از اندیکاتور ها نیز برای افزایش اعتبار تحلیل استفاده کرد که در ادامه اندیکاتورهایی که در تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات بهترین عملکرد را دارند، معرفی خواهیم کرد.

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات

به لحاظ تکنیکالی ارز دیجیتال پولکادات بسیار نزدیک به سقف کانال بلندمدت خود معامله می شود. بنابراین برای نوسانگیری کوتاه مدت کمی ریسک بالایی خواهد داشت. اما باید توجه کرد که در کانال کوتاه مدت خود در کف قیمتی قرار داشته و می تواند تا خط میدلاین و سقف کانال بلندمدت برابر با 51 دلار رشد کند. اما در مسیر رشد ابتندا با مقاومت 38.57 دلار رو به رو است که حجم بالای تقاضا می تواند به سادگی این مقاومت را به سمت بالا بشکند. سطح استاتیک 30 دلار نیز برای ارز دیجیتال پولکادات معتبر بوده و به نظر می رسد، از دست دادن این حمایت دور از انتظار باشد.

معرفی بهترین اندیکاتور در تحلیل ارز دیجیتال پولکادات

یکی از بهترین اندیکاتور هایی که می توان برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات استفاده کرد، اندیکاتور RSI می باشد. جالب آن که در انتهای روند قیمت، واگرایی مخفی تحلیل بالا را تایید کرده و احتمال رخداد آن را افزایش می دهد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram