تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اف تی تی

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اف تی تی
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اف تی تی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

در این مقاله به تحلیل تکنیکال و اهداف قیمتی که این توکن میتواند داشته باشد نگاهی میندازیم،اما قبل از شروع تحلیل بیایید کمی با این ارزدیجیتال آشنا شویم.

پلتفرم FTX Token یک صرافی اوراق مشتقه(بازار لوریج دار) ارزهای دیجیتال است که معاملات آتی، توکن‌های لوریج دار و معاملات OTC را در اختیار کاربران قرار میدهد. این صرافی هدفش ارائه بازارهای مشتقه‌ای است که مشکلات سایر صرافی‌ها را برطرف کند و بتواند با سرعت بیشتر و در مقیاس بزرگتری فعالیت کند.این صرافی توکن کاربردی FTT را برای ترغیب کاربران برای ورد به این پلتفرم به وجود آورده است.

تکنیکال و حجم بازار

قیمت FTX Token اکنون برابر با 52.39 دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن266 میلیون دلار بوده، ارز دیجیتال FTX Token در 24 ساعت گذشته 9.57٪ رشد قیمتی داشته است و در رتبه بندی CoinMarketCap در حال حاضر جایگاه 31 را دارد ، و کل بازار آن برابر با حدودا 5 میلیارد دلار است. و توانسته تاثیر 0.24% را بر روی بازار داشته باشد. 

تکنیکال و حجم بازار

اهداف قیمتی بر اساس تحلیل تکنیکال

قیمت از حدودا 12 دلار یک رالی صعودی و شارپی به سمت بالا را شروع کرده و تا 34 دلار بالا آمده،سپس وارد فاز اصلاح شده و با تشکیل الگوی کلاسیک مثلث در تایم فریم 4 ساعته توانسته تقریبا در کوتاه مدت سقف 3 دلار را بشکند و تا 44 دلار پیش برود و دوباره با تکرار همین سناریو توانسته در مدت کوتاه تری مقومت 44 دلاری را نیز رد کند و به سقف 59 دلار که هم اکنون بیشترین قیمت این توکن است برسد.

در حال حاضر قیمت در تایم فریم های روزانه و 4ساعته در یک کانال صعودی قرار گرفته و در کف این کانال در قیمت 44الی 45 دلار قرار دارد که حمایت نسبتا قدرتمندی است،در صورت ریزش بیشتر و تثبیت زیر قیمت کنونی می تواند بین 39 الی 34 دلار ریزش کند.

اما اگر از کف کانال کنونی برگشتی قوی با دست کم یک کندل صعودی 4 ساعته بدهد،هدف اول خط میانی کانال در قیمت 52 دلارخواهد بود .درصورتیکه از این مقاومت عبور کند نیز اولین هدف سقف تاریخی 59 دلار خواهد بود.

اما اگر در بالای 59 دلار تثبیت زوانه و یا 4 ساعته قدرتمندی بدهد،تا اولین هدف به میزان عرض کانال تا محدوده 70 الی 74 دلار بالا خواهد کرد.

نتیجه گیری

باتوجه به رشد قیمتی که این توکن داشته انتظار رشد بیشتر محتمل تر بنظر می رسد،اما هرچیزی در بازار های مالی ممکن است اتفاق بیفتد پس حتما مدیریت مالی را رعایت کنید.

لیست تمامی کیف پول های ارز دیجیتال

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram