تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال گراف

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال گراف
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال گراف
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

ارز دیجیتال گراف یکی از ارز های دیجیتالی است که به تازگی جای خود را میان محبوب ترین ارز های دیجیتال باز کرده است. البته گراف یا (Graph (GRT) در حقیقت یک توکن بوده که بر بستر بلاکچین اتریوم ایجاد شده است و برای خود بلاکچین اختصاصی ندارد. مدیر عامل توکن گراف یانیو تال (Yaniv Tal) می باشد.

معرفی کامل ارز دیجیتال grt

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال گراف

در بازار های مالی هر چیزی که نمودار قیمت آن بر اساس زمان در دسترس باشد، قابلیت اجرای تحلیل تکنیکال بر آن وجود دارد. بنابراین می توان گراف را نیز به این روش تحلیل کرد تا اهداف قیمت، حد ضرر و روند قیمت مشخص گردد. اما مرسوم ترین روش های تحلیل، روش پرایس اکشن، اندیکاتور ایچی موکو، کلاسیک و امواج الیوت می باشد.

آیا می توان از چند روش همزمان استفاده کرد؟

بله، می توانید از چند روش برای تشخیص نقاط حساس قیمت ارز دیجیتال گراف استفاده کنید، اما بهتر است بر اساس استراتژی خود، روش مورد نظر و مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با ترکیب آن ها دقت تحلیل و پیش بینی را افزایش دهید.

آیا می توان از چند روش همزمان استفاده کرد؟

پیش بینی اهداف قیمت ارز دیجیتال گراف

روند اصلی قیمت ارز دیجیتال گراف صعودی است. محدوده استاتیک 1.4 دلار می تواند حمایت کوتاه مدت وان اینچ باشد. اما در صورت عبور از 1.8 تا 2.1 دلار می توان انتظار رشد قیمت تا 2.6 دلار و 3.1 دلار را داشت. حجم معاملات می تواند تایید مناسبی برای عبور از منطقه رنج 1.8 دلار الی 2.1 دلار باشد.

معرفی بهترین اندیکاتور در تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال گراف

یکی از بهترین اندیکاتور های روندی که می توان برای تحلیل تکنیکال گراف به کار برد، میانگین متحرک نمایی  است. اندیکاتور روندی با قرار گیری بر روی روند قیمت، می تواند با برخورد و عبور از روند قیمت، تایید نقاط ورود و خروج باشد. برای توکن گراف می توانید از یک الی 3 میانگین متحرک استفاده کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram