تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لونا

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لونا
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لونا
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

پلتفرم ترا (Terra) که با توکن خود به نام لونا (LUNA) شهرت دارد، در زمینه استیبل کوین ها فعالیت می کند. امروزه اهمیت استیبل کوین ها و روش حفظ ثبات ارزش آن ها بسیار زیاد شده است و پلتفرم لونا نیز می داند که برای رقبات با سایر استیبل کوین ها مانند تتر و BUSD نیاز به قدرت بالا و جذابیت شبکه خود دارد. در این مقاله پس از آشنایی کوتاه با توکن لونا یا ترا به بررسی تکنیکالی آن خواهیم پرداخت.

آشنایی با ارز دیجیتال لونا

 ارز دیجیتال لونا در سال 2018 توسط دنیل شین (Daniel Shin) و دو کوان (Do Kwon) خلق شد. خالقین پلتفرم ترا (Terra) در نظر داشتند به کمک تکنولوژی بلاکچین ارز دیجیتال و توکنی را ایجاد کنند که در کنار کارایی بالای خود، ثبات بالایی نیز داشته باشد. بنابراین در پلتفرم ترا، استیبل کوین های متعددی مانند TerraEUR ایجاد شده است. در حال حاضر ارزش بازار توکن لونا بیش از 6 میلیارد دلار بوده که رقم بالایی محسوب می شود.

آشنایی با ارز دیجیتال لونا

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لونا

اگر لیست شدن توکن لونا را در بایننس معیار نمودار قیمتی در نظر بگیریم، می توان گفت، بسیار چارت محدودی داشته و تنها چند ماه است که قابل معامله شده است. بنابراین هر روشی از تحلیل تکنیکال که بکار گرفته شود، اعتبار بالایی نخواهد داشت. اما در هر صورت، برای ارائه اهداف و پیش بینی آن ها در این مقاله از ابزار کانال و استراتژی معاملاتی شخصی استفاده شده است تا بتوان دو قدم بعدی توکن لونا (LUNA) را پیش بینی کرد.

پیش بینی اهداف قیمت توکن لونا

توکن لونا روند قیمتی صعودی دارد. بنابراین پیش بینی می شود در کانال صعودی بلند مدت خود باقی مانده و در کوتاه مدت بتواند به سمت سقف پیشین خود در قیمت 21 دلار برود. اما پس از تثبیت بالاتر از 21 دلار می توان انتظار داشت که لونا در میان مدت هدف 57 دلار را بدست آورد.

جمع بندی

توکن لونا زیر نظر پلتفرم  ترا منتشر شده است و هدف از آن کارایی و ثبات ارزش ترا است. پلتفرم ترا برای رقابت با استیبل کوین ها، ایده جذابی را در شبکه خود و حفظ ارزشش به کار گرفته است که می تواند آینده روشنی را برای توکن لونا رقم بزند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram