تحلیل ارز دیجیتال لونا

تحلیل ارز دیجیتال لونا
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال لونا
تحلیل ارز دیجیتال

در دنیای کنونی ارز های دیجیتال وجود استیبل کوینی که بتواند واقعا ارزش خود را ثابت نگه دارد تا به سادگی مرجع معاملات قرار بگیرد بسیار مهم شده است. همچنین با وجود ایراداتی که به تتر وارد شده است، تحلیلگران و معامله گران به دنبال بهترین استیبل کوین برای انجام معاملات خود می گردند. پلتفرم ترا با برنامه گسترده در این زمینه فعالیت می کندو در این مقاله به تحلیل جامع  ارز دیجیتال لونا که مربوط به پلتفرم ترا است، می پردازیم.

معرفی اجمالی توکن لونا

پلتفرم ترا در سال 2018 با هدف آن که مشکل عدم ثبات، سرعت پایین و هزینه بالای استیبل کوین ها را برطرف کندو همچنین برای ارز های فیات کشور های مختلف بتواند همین مزیت را ایجاد کند، شروع به فعالیت کرد. تا به امروز که زمان زیادی از شروع کار پروژه پلتفرم ترا با توکن لونا (LUNA) نمی گذرد، توانسته است به موفقیت بالایی دست یابد. 

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال لونا

لونا توکنی است که پلتفرم ترا منتشر کرده است و در صرافی های معتبر مانند نوبیتکس ایرانی و بایننس جهانی قابل معامله است. در حال حاضر، ارزش بازار توکن لونا بیش از 6 میلیارد شده است که برای این توکن رقم مناسبی محسوب می شود. پلتفرم ترا برای بسیاری از ارز های فیات مهم دنیا از جمله دلار، یورو و ین استیبل کوین ایجاد کرده است.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال لونا

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال لونا

توکن لونا توسط دنیل شین و دو ان در سال 2018 تاسیس شد. از همان ابتدا که در صرافی بایننس قابل معامله شد، تا به امروز روند صعودی خود را حفظ کرده است. بنابراین با حفظ روند صعودی خود پیش بینی می  شود تا محدوده 57 دلار که رقم بالایی محسوب می شود رشد کند. گفته می شود لونا می تواند در بلند مدت حتی رقم های بیش از 100 دلار را ببیند.

جمع بندی

پلتفرم ترا (Terra) که با توکن لونا (LUNA) شناخته می شود بازار استیبل کوین را با ایده خود مورد هدف قرار داده است. اما لازم است بدانید که در حال حاضر بسیاری از صرافی های مهم و معتبر دنیا از جمله بایننس (BUSD) استیبل کوین خود را ایجاد کرده اند و این کار را برای لونا دشوار می کند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram