تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

با وجود آن که از اولین عرضه ارز دیجیتال یونی سواپ زمان زیادی نمی گذرد، توانسته است جای خود را میان 10 ارز دیجیتال برتر پیدا کند. یونی سواپ در حقیقت اولین ارز دجیتالی است که با هدف فعالیت در حوزه مسائل مالی به صورت غیر متمرکز به وجود آمده است. ارزش بازار این ارز دیجیتال در یک ماه گذشته رشد بزرگی را ترجبه کرده است. علت آن هم، ارزش بالای این ارز دیجیتال و برنامه های بسیار خوب آن است.

درباره ارز دیجیتال یونی سواپ

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ

برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ می توان از تمامی روش های ممکن اقدام کرد. همچنین بسیاری از معامله گران از روش های ترکیبی برای انجام معاملات خود استفاده می کنند. اما به طور شاخص برخی از این روش های تحلیل تکنیکال بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند که در این بخش به آن ها اشاره می کنیم:

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ به روش پرایس اکشن

یکی از پرطرفدار ترین روش های تحلیل تکنیکال روش پرایس اکشن می باشد. روش پرایس اکشن با تکیه بر رفتار قیمت، توانایی شناسایی شتاب روند، تغییر روند ها، بهترین نقاط ورود و خروج را دارد. بنابراین می توان از روش پرایس اکشن برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ استفاده کرد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ به روش پرایس اکشن

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ به روش نئوویو

یکی از بروز ترین روش های تحلیل تکنیکال روش نئو ویو یا Neowave می باشد. این روش بر اساس روش سنتی امواج الیوت و با هدف بهبود آن ایجاد شده است. با شناخته شدن این روش تحلیلی، بسیاری از معامله گران و افرادی که به تازگی قصد یادگیری تحلیل تکنیکال را دارند به سراغ این روش می روند. ارز دیجیتال یونی سواپ به تازگی منتشر شده است، بنابراین هنوز نمودار قیمتی آن بزرگ و پیچیده نشده است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ بر اساس اندیکاتور ها

اندیکاتور ها به عنوان یکی از محبوب ترین ابزار های در دسترس در تحلیل تکنیکال کاربرد های بسیاری دارند. یکی از بهترین اندیکاتورهایی که می تواند به تنهایی برای معامله گری مورد استفاده قرار بگیرد، اندیکاتور ایچی موکو می باشد. از اندیکاتور ایچی موکو می ئتوان به سادگی برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ استفاده کرد.

البته این تمام روش های ممکن در استفاده از اندیکاتور ها نیست، استراتژی های مختلفی مانند تئوری آشوب یا میانگین متحرک چندگانه نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ بر اساس اندیکاتور ها

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ

از لحاظ تکنیکالی پولبک به سقف تاریخی 32.92 دلار تکمیل شده است و می توان اهداف بالاتری را برای ارز دیجیتال یونی سواپ در نظر گرفت. اما در صورت ریزش اولین حمایت استاتیک پیش رو 19.47 دلار خواهد بود. اهداف پیش رو نیز محدوده میان 42 دلار و 51 دلار خواهد بود.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram