1. صفحه اصلی
 2. مقالات ارز دیجیتال
 3. آموزش ارز دیجیتال
 4. آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال EGLD

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال EGLD

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال EGLD
لوگو علیرضا محرابی
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال EGLD
آموزش ارز دیجیتال

برای آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال EGLD تا پایان این مقاله همراه ما باشید. همانطور که می دانید ارزهای رمزپایه موارد استفاده زیادی دارند. برخی به عنوان ذخیره ارزش عمل می کنند، برخی دیگر بلاکچین هایی را ایجاد می کنند که ایجاد قراردادهای دیجیتالی بی اعتماد و برنامه های غیرمتمرکزِ غیرمجاز را امکان پذیر می کند. برخی از ارزهای رمزنگاری شده به ارزهای فیات متصل هستند تا امکان انتقال پایدار ارزش و پروتکل هایی را فراهم کنند که ذخیره سازی غیرمتمرکز داده را پشتیبانی می کنند.

ارز دیجیتال الروند که یک شبکه بلاکچین جدید است و‌ از طریق مکانیسم الگوریتم اثبات سهام PoS به صورت غیرمتمرکز فعالیت می کند. این مکانیسم باعث از بین بردن اتلاف انرژی می‌شود. زنجیره بلوک الروند برای دستیابی به توان عملیاتی باورنکردنی از Adaptive Stake Sharding استفاده می کند. همچنین، از مکانیزم اجماع امن به نام Secure Proof of Stake استفاده کرده و به لطف ماشین مجازی Arwen سازگار با قرارداد هوشمند است.

وایت پیپر Elrond در نوامبر 2018 منتشر شد. و شبکه اصلی Elrond در اواخر جولای سال گذشته به کار خود ادامه داد. مثل کاردانو و پولکادات. الروند رقیب Ethereum است و به دنبال پایه گذاری برای اقتصاد جدید اینترنت است. بلاکچین Elrond قصد دارد مشکل مقیاس‌پذیری بلاکچین و ‌هزینه بالای بلاکچین‌ های قبلی را برطرف سازد. همچنین این شبکه با تمرکز بالایی که بر امنیت دارد، برای اطمینان از مقاومت در برابر مشکلات احتمالیِ امنیتی مثل حمله SYBIL ساخته شده و توکن EGLD توکن اختصاصی شبکه ارز دیجیتال ELROND به حساب می آید. 

چگونه ارز دیجیتال ELROND را بخریم؟

چگونه ارز دیجیتال ELROND را بخریم؟

برای خریدن ارز دیجیتال ELROND باید ابتدا در یک صرافی ثبت نام کنید، حال این صرافی می تواند صرافی هایی بین المللی مثل بایننس باشد، می تواند صرافی های ایرانی برای کاربران ایرانی! اگر کاربر ایرانی هستید به این نکته توجه کنید که به علت تحریم، صرافی های بین المللی اجازه ورود به شما را نخواهند داد، برای استفاده از این صرافیها می توانید با استفاده از نرم افزار تغییر IP، آی پی خود را تغییر داده و همیشه با یک آی پی ثابت وارد شوید. همچنین می توانید با جستجو کردن عبارت خرید ELROND در گوگل لیست صرافی های ایرانی را در آن مشاهده و از آن استفاده کنید. لطفا قبل از ورود به صرافی ها و شروع معامله، از معتبر بودن آنها اطمینان حاصل کنید. در ادامه می توانید مراحل خرید را با آموزش سایت بایننس دنبال کنید.

خرید ارز دیجیتال الروند در صرافی بایننس

مرحله اول:

 1. ابتدا وارد سایت بایننس شوید WWW.BINANCE.COM

خرید ارز دیجیتال الروند در صرافی بایننس

 همانطور که در عکس می بینید به صفحه اصلی این وب سایت منتقل شده اید و می توانید به راحتی در این صرافی به معامله کردن بپردازید.

مرحله دوم:

 1. خدمات سایت: در این قسمت می توانید گزینه های مربوط به خدمات مختلف سایت را مشاهده کنید.
 2. ثبت نام: اگر تا به حال در سایت بایننس سمت نام نکرده اید می توانید در این تصویر در قسمت گزینه REGSTER NOW مراحل ثبت نام و احراز هویت را انجام دهید.
 3. نوار قیمت: در این قسمت می توانید قیمت آپدیت شده ارزهای دیجیتال مختلف را مشاهده کنید.
 4. تابلو اعلانات: در این قسمت اطلاعات و اخبار روز را می بینید.
 5.  لیست قیمت ها بر اساس بازدید: در این گزینه قیمت ارزهای دیجیتال پر بازدید صرافی را مشاهده می کنید.

خرید ارز دیجیتال الروند در صرافی بایننس مرحله دوم

بعد از این که نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کردید، وارد پنل کاربری خود شوید، با انتخاب گزینه TARDE از لیست خدماتی که مشاهده می کنید، می توانید معامله ارز دیجیتال خود را شروع کنید. لطفا توجه داشته باشید که گزینه Classic برای افرادی در نظر گرفته شده است که مبتدی هستند و ترجیح می دهند معاملات ساده تری انجام دهند و گزینه Advanced برای افرادی که حرفه ای تر هستند مناسب تر است.

مرحله سوم:

خرید ارز دیجیتال الروند در صرافی بایننس مرحله سوم

 در این مرحله وارد چارت نمودار تحلیل می شوید.

1.فهرست انتخاب: در این گزینه می توانید جفت ارز مورد نظر خود را (آنهایی که قصد خریدشان را دارید) را search کنید.

2.نمودار قیمت: می توانید در این قسمت روند حرکتی قسمت بازار ارز دیجتال الروند را مشاهده کنید.

3.لیست سفارشات بازار: در این قسمت می توانید سفارش های قیمت های افراد مختلف که می خواهند ارز دیجیتال خود را در آن قیمت بخرند یا بفروشند، مشاهده کنید.

4.لیست معاملاتی: در این قسمت نیز می توانید تمامی معاملات انجام شده خودتان را به راحتی ببینید.

5.دارایی ارز دیجیتال: در این قسمت می توانید کیف پول خود را مشاهده کرده و متوجه شوید چه مقدار ارز دیجیتال دارید.

قسمت ورود سفارش: برای انجام معاملات خود در این قسمت سفارشات خرید خود را ثبت می کنید.

با توجه به تصویر بالا، برای انجام معاملات، در قسمت 1 روی شکل، سمت چپ، روی علامت فلش کوچک کنار ارز دیجیتال ELROND/USDT کلیک کنید تا گزینه ها برایتان باز شود و سپس در قسمت Search بنویسید ELROND؛ مثلا اگر قصد دارید که تتر (USDT) بدهید و در ازای آن ارز دیجیتال ELROND بخرید باید گزینه ی(ELROND /USDT) را انتخاب کنید.

لیست کیف پول های ارز دیجیتال 

مرحله چهارم:

خرید ارز دیجیتال الروند در صرافی بایننس مرحله چهارم

 در قسمت 6 تصویر، در سمت راست نمودار، 3 گزینه به نام های limit و market و Stop-limit را مشاهده می کنید که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

روش دوم خرید ELROND از طریق بخش LIMIT

گزینه Limit برای زمانی است که شما می خواهید سفارش گذاری انجام دهید ( سفارش گذاری به این معنا که مثلا زمانی که ارز دیجیتال بایننس کوین به این مقدار رسید به این تعداد برایم بخر). برای انجام معاملات سفارش گذاری شده در قسمت BUY، گزینه limit را انتخاب می کنید و سپس در کادر Price قیمتی را که می خواهید در آن قیمت خریدتان را انجام دهید را وارد می کنید. در کادر Amount مقدار ارز دیجیتالی که می خواهید بخرید را بنویسید، مثلا 0.1 ELROND. همینطور می توانید دایره سفید رنگ زیر گزینه Amount را بکشید و درصد ارزی را که می خواهید معامله کنید را وارد کنید، مثلا 70درصد. 

روش دوم خرید ELROND از طریق بخش LIMIT

روش دوم خرید ELROND از طریق بخش MARKET

اما گزینه Market برای زمانی است که شما می خواهید در همین زمان و با قیمت فعلی خرید خودتان را انجام دهید. گزینه BUY را انتخاب می کنید و سپس گزینه MARKET را میزنید. در قسمت price مقدار ارز لحظه ای بصورت اتوماتیک وارد می شود و در قسمت total ما مقدار ارزی را که می خواهیم خریداری کنیم را وارد می کنیم و سپس دکمه BUY ELROND را می زنیم.

روش دوم خرید ELROND از طریق بخش MARKET


روش فروش ارز دیجیتال EGLD در بایننس

مرحله اول:

ابتدا وارد سایت بایننس شوید WWW.BINANCE.COM

روش فروش ارز دیجیتال EGLD در بایننس

 1. خدمات سایت: در این قسمت می توانید گزینه های مربوط به خدمات مختلف سایت را مشاهده کنید.
 2. ثبت نام: اگر تا به حال در سایت بایننس سمت نام نکرده اید می توانید در این تصویر در قسمت گزینه REGSTER NOW مراحل ثبت نام و احراز هویت را انجام دهید.
 3. نوار قیمت: در این قسمت می توانید قیمت آپدیت شده ارزهای دیجیتال مختلف را مشاهده کنید.
 4. تابلو اعلانات: در این قسمت اطلاعات و اخبار روز را می بینید.
 5. لیست قیمت ها بر اساس بازدید: در این گزینه قیمت ارزهای دیجیتال پر بازدید صرافی را مشاهده می کنید.

مرحله دوم:

بعد از این که نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کردید، وارد پنل کاربری خود شوید، با انتخاب گزینه TARDE از لیست خدماتی که مشاهده می کنید، می توانید معامله ارز دیجیتال خود را شروع کنید.

روش فروش ارز دیجیتال الروند در بایننس گام دوم

 لطفا توجه داشته باشید که گزینه Classic برای افرادی در نظر گرفته شده است که مبتدی هستند و ترجیح می دهند معاملات ساده تری انجام دهند و گزینه Advanced برای افرادی که حرفه ای ترهستند مناسب تر است.

مرحله سوم:

روش فروش ارز دیجیتال الروند در بایننس گام سوم

 در این مرحله وارد چارت نمودار تحلیل می شوید:

1. فهرست انتخاب: در این گزینه می توانید جفت ارز مورد نظر خود را (آنهایی که قصد فروششان را دارید) را search کنید.

2. نمودار قیمت: می توانید در این قسمت روند حرکتی قسمت بازار ارز دیجیتال ELROND را مشاهده کنید.

3. لیست سفارشات بازار: در این قسمت می توانید سفارش های قیمت های افراد مختلف که می خواهند ارز دیجیتال خود را در آن قیمت بخرند یا بفروشند، مشاهده کنید.

4. لیست معاملاتی: در این قسمت نیز می توانید تمامی معاملات انجام شده خودتان را به راحتی ببینید.

5. دارایی ارز دیجیتال: در این قسمت می توانید کیف پول خود را مشاهده کرده و متوجه شوید چه مقدار ارز دیجیتال دارید.

6. قسمت ورود سفارش: برای انجام معاملات خود در این قسمت سفارشات خرید و فروش خود را ثبت می کنید.

با توجه به تصویر بالا، برای انجام معاملات، در قسمت 1 روی شکل، سمت چپ، روی علامت فلش کوچک کنار ارز دیجیتال ELROND /USDT کلیک کنید تا گزینه ها برایتان باز شود و سپس در قسمت Search بنویسید.

گام چهارم:

 همچنین در سمت راست صفحه در قسمت PLACE ORDER شماره 2 می توانید این ارز دیجیتال را بخرید و یا بفروشید. در سمت چپ تصویر، 3 گزینه به نام های limit و market و Stop-limit را مشاهده می کنید که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند.

روش فروش ارز دیجیتال الروند در بایننس گام چهارم

روش فروش LIMIT ارز دیجیتال ELROND

گزینه Limit برای زمانی است که شما می خواهید سفارش گذاری انجام دهید ( سفارش گذاری به این معنا که مثلا زمانی که ارز دیجیتال الروند به این مقدار رسید به این تعداد برایم بفروش). برای انجام معاملات سفارش گذاری شده در قسمت Sell، گزینه limit را انتخاب می کنید و سپس در کادر Price قیمتی را که می خواهید در آن قیمت فروشتان را انجام دهید را وارد می کنید. در کادر Amount مقدار ارز دیجیتالی که می خواهید بفروشید را بنویسید، مثلا 0.1ELROND. همینطور می توانید دایره سفید رنگ زیر گزینه Amount را بکشید و درصد ارزی را که می خواهید معامله کنید را وارد کنید، مثلا 50% 

روش فروش LIMIT ارز دیجیتال ELROND

 روش فروشMARKET ارز دیجیتال EGLD

اما گزینه Market برای زمانی است که شما می خواهید در همین زمان و با قیمت فعلی فروش خودتان را انجام دهید. گزینه BUY را انتخاب می کنید و سپس گزینه MARKET را میزنید. در قسمت price مقدار ارز لحظه ای بصورت اتوماتیک وارد می شود و در قسمت Amount ما مقدار ارزی را که می خواهیم بفروشیم را وارد می کنیم و سپس دکمه Sell ELROND را می زنیم. درست مثل تصویر زیر:

 روش فروشMARKET ارز دیجیتال الروند

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com