آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
8.0404
تغییر در یک ساعت -0.53
تغییر در یک روز -0.76
تغییر در یک هفته -4.61
تغییر در یک ماه -11.64
تغییر در دو ماه 32.25
تغییر در سه ماه 87.71
رتبه در بازار 292
وب سایت http://www.augur.net/
معاملات روزانه 6,770,141
حجم بازار 88,444,926
سکه در گردش 11,000,000 REP
عرضه کل 0
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github https://github.com/AugurProject
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالAugur
نماد ارزدیجیتالREP
دسته ارز دیجیتالارز دیجیتال بازی
هدف به وجود آمدنپیش بینی رویداد ها

ارزهای دیجیتال زمینه را برای انجام کارهای گوناگون فراهم کرده است. رمزارزها بستری را فراهم کرده اند که شما حتی با پیش بینی رویدادها هم می توانید کسب درآمد کنید. ارز دیجیتال آگر و توکن آن (REP) به گونه ای طراحی شده اند که شما رویدادهای آینده را پیشی بینی کرده و در ازای درست بودن آن جایزه می گیرید. با ما تا انتهای مطلب در مورد ارز دیجیتال آگر همره باشید.

آگر چیست؟

ارز دیجیتال آگر

Augur یک نرم افزار رایگان، عمومی و منبع باز است که به عنوان یک اوراکل غیرمتمرکز و پروتکل همتا به همتا برای بازارهای پیش بینی قدرت عمل می کند. این بدان معناست که پروتکل Augur با استفاده از بازارهای پیش ‌بینی، «عقل جمعی» را تحت کنترل درمی آورد و در این بازارها کاربران می ‌توانند روی نتایج رویدادهایی مانند عملکرد شرکت، نتایج انتخابات یا نتایج ورزشی پیش بینی انجام دهند.

پروتکل Augur برای همه رایگان است تا از آن هر طور که صلاح بدانند استفاده کنند و متعلق به دارندگان توکن REP است که یک توکن مبتنی بر اتریوم است. Augur به راحتی مانند تعامل با گره بلاک چین اتریوم یا بیت کوین بر روی یک برنامه دسکتاپی استفاده می شود.

تاریخچه پلتفرم آگر

پروژه Augur در اواخر سال 2014 به عنوان یکی از راه‌ حل‌ های اولیه مبتنی بر فناوری اتریوم آغاز شد. پلتفرم ارز دیجیتال آگر در آگوست 2015 با موفقیت سرمایه گذاری مورد نیاز را دریافت کرد. نسخه بتا پروتکل در سال 2016 و شبکه اصلی در جولای 2018 راه اندازی شد. دو مغز متفکر پشت این پروژه جوی کروگ و جک پترسون بودند که هر دو در زمینه فناوری بلاک چین و بیت کوین تجربه زیادی داشتند. این پلتفرم به عنوان یک بازار پیش بینی غیرمتمرکز در حال اجرا بر روی بلاک چین اتریوم عمل می کند. رمز REP آن به عنوان منبع پاداش و "کارمزد گس" برای پیش بینی استفاده می شود.

آگر چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال آگر چگونه کار می کند؟

برخلاف بسیاری از رقبای در صحنه ارزهای دیجیتال، پلتفرم ارز دیجیتال آگر برای اصلاح هیچ مشکل خاصی در فناوری مرتبط، مانند بلاک چین، اندازه بلوک، سرعت انتقال یا تمرکز طراحی نشده است. بلکه به جای آن، توسعه دهندگان ارز دیجیتال آگر به دنبال استفاده از فناوری ارزهای دیجیتال برای بهبود آنچه که به عنوان مشکلات بازارهای پیش بینی شناسایی می کردند، بودند.

به بیان ساده، این بازارها به عنوان گروهی از مردم عمل می کنند که در مورد نتایج رویدادهای مختلف به حدس و گمان می پردازند و در صورت اثبات درستی یک پیش بینی خاص، پاداش دریافت می کنند. اندازه پاداش بستگی به احتمال نتیجه ای دارد که فرد روی آن پیش بینی می کند.

رویدادهایی که می توان در مورد آن ها "پیش بینی" کرد، شامل مواردی از جمله نتایج انتخابات، قیمت دارایی ها، نتایج فروش و سایر رویدادهای مورد علاقه شرکت کنندگان در این جوامع است. چیزی که تیم ارز دیجیتال آگر با پلتفرم مبتنی بر بلاک چین به دنبال آن بود:

  • طراحی یک پروتکل خاص با هدف پیش بینی بازار که با درجه دسترسی بیشتری اداره و مالکیت شود.
  • با غیرمتمرکز کردن کامل پروتکل، به تمرکز پلتفرم خود بر روی کاربران اعتبار بخشند.
  • امکان پیش بینی با کمترین هزینه های ممکن فراهم شود.
  • برای دقت بهتر در مقایسه با بازارهای پیش بینی که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت نمی کنند.

همه اینها باید به کمک اتکای ارز دیجیتال آگر به ویژگی‌ های پلتفرم اتریوم امکان پذیر شود که به آن اجازه می ‌دهد پایگاه داده عظیمی از پاسخ به سؤالات مربوط به رویدادهایی را که واقعاً رخ نداده‌ اند ایجاد کند.

پروتکل بازار پیش ‌بینی ارز دیجیتال آگر به عنوان تنها پروتکلی به بازار عرضه می ‌شود که توسعه‌ دهندگان آن فراتر از ارائه کد منبع باز اولیه، در عملیات آن دخالت نمی ‌کنند. در عمل، این بدان معناست که سازندگان این پلتفرم، بازار ایجاد نمی ‌کنند، در معاملات شرکت نمی‌ کنند یا توانایی کنترل یا نظارت بر اقداماتی که در پلتفرم Augur انجام می ‌شود را ندارند.

بر این اساس، ارز دیجیتال آگر باید چندین نقش را به عنوان یک سیستم غیرمتمرکز انجام دهد که عملکرد آن با استفاده از قراردادهای هوشمند خودکار می شود.

همانطور که قبلا گفتیم ارز دیجیتال آگر به عنوان نرم افزاری عمل می کند که پروتکل P2P (همتا به همتا) را اجرا می کند که برای استفاده رایگان در دسترس است. کاربران آن می توانند از طریق اپ دسکتاپی به روشی مانند آنچه که در مورد گره های بیت کوین یا اتریوم انجام می دهند، به آن دسترسی داشته باشند.

پلتفرم ارز دیجیتال آگر همچنین به عنوان یک پروتکل اوراکل بلاک چین عمل می کند که در آن کاربران می توانند سوالات مربوط به رویدادهای "جهان خارج" را بپرسند و پاسخ دریافت کنند. داده های مربوط به رویدادهای خاص توسط دارندگان توکن REP "خارج از زنجیره" جمع آوری شده و به قراردادهای هوشمند ارسال می شود.

پلت فرم Augur به عنوان مخزن قراردادهای هوشمند نوشته شده درزبان Solidity و قابل استقرار در بلاک چین اتریوم عمل خواهد کرد. این قراردادها جوایز را بر اساس میزان دقت در پیش ‌بینی اولیه انجام شده توسط کاربر توزیع می ‌کنند. این سطح از تمرکززدایی به این معنی است که کاربران همچنان باید مقررات محلی یا ملی خود را که ترید پیش بینی را پوشش می دهد، رعایت کنند.

چگونه می توان با ارز دیجیتال آگر بازارهای پیش بینی ایجاد کرد؟

اقدامات اصلی که کاربر می تواند در پلتفرم ارز دیجیتال آگر انجام دهد مربوط به ایجاد بازارها و معاملات پیش بینی است که در چهار مرحله انجام می شوند. این مراحل عبارتند از:

ایجاد بازارها

ترید

گزارش نویسی

توافق

هر کاربر روی پلتفرم می ‌تواند برای رویدادی که در دنیای واقعی رخ می ‌دهد یا انتظار می‌ رود اتفاق بیفتد، بازاری ایجاد کند. اولین قدم این است که لیست بازارهای موجود را بررسی کنید تا از پوشش مضاعف برای همان رویداد جلوگیری کنید.

انتخاب رویدادهای مورد استفاده برای پیش‌ بینی عملاً نامحدود است، و سؤالات مرتبط را می ‌توان در امتداد خطوط فرمول ‌بندی کرد: «نتایج انتخابات زودهنگام در کشور XY چه خواهد بود؟» یا "قیمت طلا تا پایان سال 2022 چقدر خواهد بود؟" هر رویدادی که انتخاب شود، خالق بازار در پلتفرم Augur باید از برخی از توکن‌ های اتریوم خود به صورت کارمزد استفاده کند. پدیدآورنده در ازای آن وثیقه اعتباری دریافت می‌ کند که متعاقباً به او بازپرداخت می ‌شود، مشروط بر اینکه نتیجه نهایی بازار ثابت شود.

پس از این، خالق بازار به عنوان درصدی از ارزش پاداش های بدست آمده توسط کسانی که پیش بینی درستی برای یک رویداد خاص انجام داده اند، باید در مورد حق الزحمه سازنده تصمیم بگیرد. این هزینه باید بین 0 تا 50 درصد مبلغی باشد که سایر شرکت‌ کنندگان در مناقصه رویداد برنده می‌ شوند. پس از ایجاد بازار، می توان این هزینه را بدون امکان افزایش کاهش داد.

از آنجایی که خالق بازار باید هزینه اولیه اتریوم را متحمل شود، رویکرد توصیه شده توسط توسعه دهندگان اعتدال است: تعیین هزینه بیش از حد ممکن است کاربران را از ارائه پیشنهاد برای رویداد ایجاد شده منصرف کند. در عین حال، حق الزحمه سازنده باید به اندازه کافی قابل توجه باشد تا در وهله اول، ایجاد بازار مناقصه را پوشش دهد.

در دسترس بودن رمز REP

توکن rep توکن ارز دیجیتال آگر

تا دسامبر 2018، ارزش بازار توکن REP به 87 میلیون دلار رسید که از بیش از 1 میلیارد دلار در ژانویه 2018 کمتر بود. پس از اینکه ICO برای Augur شامل توزیع بیش از 8 میلیون توکن انجام شد، حداکثر تعداد آنها به 11 میلیون واحد محدود شد. 

توکن REP برای ترید در صرافی‌ های ارزهای دیجیتال مانند Bittrex، Binance و Poloniex در دسترس است. پس از به دست آوردن، این توکن ها می توانند در کیف پول های پشتیبانی کننده ERC20 ذخیره شوند، حداقل تا زمانی که Augur تصمیم بگیرد کیف پول های اختصاصی را برای ارز خود راه اندازی کند.

در حالی که بازارهای پیش‌بینی مرتبط با بلاک چین ممکن است یک جایگاه خاص به نظر برسند، Augur همچنان در Gnosis، Stox و Hivemind که با وجود شباهت‌ های تکنولوژیکی، دارای طرح‌ های اقتصادی متفاوتی هستند، با رقابت مواجه است.

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
2 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
عیــدیــت رو از علیرضــا محـــرابی بگـیـر ! (کلیک کنید)
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com