تحلیل ارز دیجیتال ترون

تحلیل ارز دیجیتال ترون
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال ترون
تحلیل ارز دیجیتال

در میان بسیاری از ارز های دیجیتال کمتر ارز دیجیتالی را می توان به خوش نامی ترون یافت. ارز دیجیتال ترون به کمک سرعت بالای تراکنش ها، مقیاس پذیری بالا، هزینه پایین تراکنش ها، کاربرد های بسیار در پروژه های DApp و قرارداد های هوشمند نشان داده یک ارز دیجیتال برای تمامی امور است. بنابراین اگر قصد سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال ترون را دارید، این مقاله را تا انتها بخوانید.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال ترون

ارز دیجیتال ترون موفق شده است در بسیاری از رتبه بندی ها رتبه های مناسب 17 الی 21 را کسب کند. همچنین با توجه به ارزش بازار 8 میلیاردی خود، نقدشوندی بسیار بالایی برای سرمایه گذاران ایجاد کرده است. البته قدرت ترون به این اعداد ختم نمی شود و پیش بینی می شود ترون توانایی کسب سهم بیشتری از ارزش بازار ارز دیجیتال است.شبکه بلاکچین ترون به قدری قدرتند است که توکن بیت تورنت از این شبکه و استاندارد TRC-10 استفاده می کند و در حال حاضر رتبه 20 از لحاظ ارزش بازار را دارد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ترون

به طور کلی روند ترون صعودی پیش بینی می شود، بنابراین در آینده نه چندان دور قیمت های فعلی را بسیار کوچک جلوه خواهد داد. اما برای ورود در بهترین نقطه شاید بهتر باشد اندکی احتیاط کرد. هدف اصلی ترون 0.3 دلار خواهد بود. حمایت معتبر 0.06 دلار نیز می تواند برای ترون به کار گرفته شود و اجازه اصلاح قیمتی را به ترون ندهد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ترون

بالاخره ترون بخریم یا نه؟

با توجته به پتانسیل بالای ترون برای کسب ارزش بازار بالاتر، همچنین قدرت شبکه بلاکچین آن برای توسعه برنامه ها و پیشرفت خود، ایراد بزرگی را نمی توان به ارزشمند بودن ترون گرفت. بنابراین می توان با کمک تحلیل تکنیکال، بهترین نقاط ورود به ترون را شناسایی و اندکی از سرمایه خود را به آن اختصاص داد.

جمع بندی

جاستین سان موسس ترون اخیرا نظر عجیبی در خصوص  ساتوشی ناکاموتو در شبکه توییتر خود منتشر کرده بود. اما حاشیه های این موسس را کنار بگذاریم، او یکی از نوابغ ارز های دیجیتال است و نشان داده پروژه ترون می تواند هر ناممکنی را ممکن کند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
1 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram