1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال
  4. پروژه های جدید متاورس

پروژه های جدید متاورس

پروژه های جدید متاورس
لوگو علیرضا محرابی
پروژه های جدید متاورس
ارزهای دیجیتال

جهان دیجیتالی متاورس، یک شبکه وسیع و گسترده از جهان ها و شامل شبیه سازی های سه بعدی پایدار می باشد که افراد زیادی را به صورت مجازی در خود جای داده است. متاورس سبب می شود که هویت افراد و حتی هویت اشیا فیزیکی، سیستم های پرداختی و تاریخ بشر، پیوستگی خود را حفظ کنند. در سال 1992، نیل استفنسون برای اولین بار اصطلاح متاورس را مطرح کرد. فیس بوک و مایکروسافت از جمله شرکت های پیشرو و سرمایه گذار در پروژه متاورس می باشد که باعث شدند به اعتبار متاورس افزوده می شود. پروژه های جدید متاورس از جمله عوامل افزایش محبوبیت، کاربرد و اعتبار دنیای دیجیتالی و هیجان انگیز متاورس می باشد. متاورس پروژه های جدیدی برای کاربران خود در نظر دارد که در این مقاله به بررسی این پروژه های جدید متاورس می پردازیم.

مزایای متاورس

مزایای متاورس

• محدودیت های اینترنت فعلی، در پروژه متاورس برطرف شده است و کاربران می توانند محتوای خود را در سراسر این پلتفرم به صورت آزادانه، توزیع کنند.

• تمام تغییراتی که کاربران در این جهان دیجیتالی ایجاد می کنند، به دلیل این که تغییرات دائمی هستند، سبب می شود که تغییرات اعمال شده برای همه افراد، قابل مشاهده باشد.

• افراد می توانند تنها با یک آواتار، در تمامی پلتفرم ها حضور داشته باشند.

کاربردهای متاورس

آموزش مجازی، خرید آنلاین، تفریح، اقتصاد، شرکت در کنسرت ها و جشن ها، کسب درآمد از بازی ها، گردشگری، سفر و همچنین مالکیت دیجیتال، از جمله کاربردهای جذاب متاورس می باشد.

پروژه های جدید متاورس

با اعلام مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک که متاورس را فصل جدیدی از وب نامید، علاقه عمومی به این فضا افزایش یافت اما این پایان کار نبود و این غول شبکه های اجتماعی که برای بسیاری از کاربران است در اقدامی انقلابی، نام خود را به متا تغییر داد. این اقدام، گشایشی جدیدی در روند پذیرش این فناوری ایجاد کرد و شرکت های بزرگ دیگر از جمله مایکروسافت بخشی از برنامه های توسعه خود را به این حوزه اختصاص داده اند.

احتمالاً تا به حال متوجه شده اید که داستان متاورس آنقدر جدید است که نمی توان آن را به عنوان یک مد گذرا رد کرد. در حال حاضر برندهای بزرگ به فکر ورود به حوزه متاورس هستند. برخی از شرکت ها قبلاً شروع به پذیرش آن کرده اند و نمی خواهند در این رقابت عقب بمانند. با گسترش بازار متاورس، شاهد رشد پروژه های بزرگ در این فضای دیجیتال هستیم. در زیر، نگاهی به پروژه‌های جدید متاورس می‌اندازیم که در سال 2022 توجه بیشتری را به خود جلب می‌کنند.

1. بلاکتوپیا

بلاکتوپیا، پروژه جدید متاورس

احتمالاً برای خیلی ها تعجب آور نیست، رتبه اول در لیست بهترین پروژه های جدید متاورس که یکی از بهترین IDO های دوره خود محسوب می شود. بلاکتوپیا یک پروژه عظیم و فراگیر متاورس است که یک آسمان‌خراش مجازی ۲۱ طبقه را طراحی می‌کند. تعداد طبقات این آسمان خراش به افتخار 21 میلیون کوین پادشاه ارز دیجیتال جهان یعنی بیت کوین، 21 طبقه دارد.  

این پروژه بر روی پلتفرم بلاک چین پالی گان اجرا می شود و کاربران می توانند از طریق آواتارهای خود با دیگران ارتباط برقرار کنند، زمین مجازی بخرند و از طریق فرصت های تبلیغاتی و خرده فروشی گسترده کسب درآمد کنند. به عبارت دیگر، می توانید در بلاکتوپیا یاد بگیرید، کسب درآمد کنید و بازی کنید.

تراکنش های درون این پلتفرم با استفاده از توکن BLOK انجام می شود. قیمت این توکن از زمان انتشار اولیه به دنبال یک کمپین موفقیت آمیز تامین مالی جمعی، بیش از 750 برابر افزایش یافته است. برخی از ویژگی های برتر بلاکتوپیا عبارتند از: کیف پول چند زنجیره ای بومی REBLOK و زمین بازی و پنت هاوس طبقه 21.

ویژگی های کلیدی بلاکتوپیا

فرصت های مختلف کسب درآمد

استراتژی بازاریابی بسیار موثر

بازار بومی برای خرید و فروش NFT

فرصتی برای یادگیری از تأثیرگذاران برجسته دیفای در متاورس

کیف پول چند زنجیره ای بومی

2. Tamadoge

تامادوج، یکی از بهترین پروزه های جدید متاورس

تامادوج یکی از بهترین پروژه های متاورس بوده که به تازگی در Opensea فهرست شده است. تامادوج یک بازی مبتنی بر NFT است که در حال حاضر در Tamaverse، دنیای منحصر به فرد و گسترده متاورس، ساخته شده است. تامادوج نوعی کوین است که در سیستم دوج کاربرد دارد و این بازیکن را قادر می‌سازد تا در حین سرگرم کردن خود، جوایزی کسب کنند و این کار را با پرورش حیوانات خانگی انجام می‌دهند.

 بازیکنان برای تغذیه حیوانات خانگی خود NFT و همچنین برای سرگرم کردن آنها اسباب بازی می خرند. این پلتفرم بازی کریپتو، بازیکنان را با توجه به پیشرفت حیوان خانگی خود در جدول امتیازات رتبه بندی می کند. بازیکنانی که حیوانات خانگی خود را بیشتر توسعه داده اند، بالاترین پاداش را از استخر جایزه دریافت خواهند کرد.

3. Silks

Silks، بهترین ورزش فانتزی Web3 اولین متاورس مشتق شده در جهان است که نوعی بازی برای کسب درآمد را نشان می دهد که منعکس کننده دنیای واقعی مسابقات اسب دوانی تروبرد است. این پلتفرم با پیوند دادن مشتقات NFT Silks Horses به اسب های مسابقه دنیای واقعی، شکاف بین دنیای واقعی و کریپتو را پر می کند. بنابراین اگر شما مالک NFT اسبی هستید که در مسابقات واقعی برنده می شود، در متاورس Silks، پاداش دریافت خواهید کرد.

داشتن یکی از این آواتارها مزایای زیر را در اکوسیستم سیلک فراهم می کند.

توانایی ضرب کردن یک Silks Horse NFT در هر سال.

یک آواتار برای دسترسی به متاورس فراهم می کند.

به مالکان اجازه می دهد تا جوایز مسابقه را جمع آوری کنند.

45 روز پس از نگه داشتن آواتار در همان کیف پول، ادعای مالکیت زمین Sky Falls Genesis را در متاورس به ارث ببرید.

به تجربیات انحصاری، هدایا و رویدادهای حضوری دسترسی پیدا کنید.

4. Battle Infinity، پروژه متاورس با رتبه برتر

Battle Infinity، پروژه متاورس با رتبه برتر

آیا می دانید چگونه در متاورس در سال 2023 سرمایه گذاری کنید؟ توسعه دهندگان Battle Infinity با ترکیب متاورس با عناصر بازی برای ایجاد یک بازی ورزشی فانتزی NFT، از مزایای بی شماری اطمینان حاصل کردند. علاوه بر کسب جوایز، بازیکنان می‌توانند تیم بسازند و از دستگاه‌های هد VR برای قدم زدن در متاورس و ملاقات با بازیکنان دیگر برای چت در زمان واقعی استفاده کنند. 

به عنوان یکی از بهترین پروژه های متاورس موجود در بازار در سال 2023، بازیکنان به شش پلتفرم مانند Battle Stake، Battle Arena و Battle Swap دسترسی دارند اما برای استفاده از این اکوسیستم، بازیکنان باید IBAT، توکن پلتفرم را خریداری کنند. آنها می توانند این کار را در Battle Swap انجام دهند و بازیکنان را قادر می سازد تا پاداش های خود را از پلتفرم به ارزهای دیگر مبادله کنند. بخشی از کارمزد تراکنش‌ ها در پلتفرم به استخر جهانی سهام می‌رود که جوایز را بین بازیکنان فعال توزیع می‌کند.

Battle Market برای دارایی‌ها و شخصیت‌های این پلتفرم ارزشی قائل است که صنعت بازی ممکن است انجام ندهد، بنابراین بازیکنان می‌توانند جوایزی را دریافت کنند. به‌روز ماندن به بهترین وجه از طریق گروه تلگرام به دست می‌آید و سرمایه‌گذاران باید در فرصتی عمل کنند که پتانسیل رشد فوق‌العاده‌ای را نشان می‌دهد.

پیش‌فروش Battle Infinity تنها 24 روز پس از عرضه به فروش رسید و از آن زمان پس از فهرست‌بندی در PancakeSwap و LBank، پامپ‌ ها را مشاهده کرد. انتظار می‌رود که Battle Infinity با ارزش بازار فعلی 40 میلیون دلار و لیست‌های بیشتر در دست تولید، در هفته‌ها و ماه‌های آینده شاهد قیمت‌های بیشتری باشد.

5. باشگاه سرمایه گذاری املاک و مستغلات؛ یک متاورس برای کارآفرینان املاک و مستغلات

باشگاه سرمایه گذاری املاک و مستغلات یک مجموعه NFT متشکل از NFT است که توسط برخی از طراحان تیم های GTA و Red Dead Redemption ایجاد شده است. NFT ها به عنوان دسترسی و آواتار شما به REIC - MetaCity، یک متافور اختصاص داده شده به آموزش و سرمایه گذاری املاک و مستغلات، خدمت می کنند. NFT ها همچنین به دارندگان اجازه دسترسی به گروه دارایی دیجیتال DAPG را می دهند.

تیم پشتیبان REIC قصد دارد Metaverse-as-a-Service (MaaS) خود را بسازد تا به عنوان شهر مجازی، برای همه اعضای REIC عمل کند. بازیکنان می‌توانند از دارایی‌ها و خدمات خود در داخل متاورس کسب درآمد کنند تا یک اقتصاد درون بازی برای کسب درآمد ایجاد کنند. مرکز متاورس ساختمان مرکزی REIC را که توسط تیمی از معماران و توسعه دهندگان طراحی شده است، در خود جای خواهد داد. در آنجا، تیم میزبان جلسات منظم و خدمات آموزشی خواهد بود، فرصت‌های سرمایه‌گذاری آینده را فراهم می‌کند و به اعضای REIC اجازه می‌دهد تا به نخبگان صنعت برای راهنمایی شخصی در سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات دسترسی داشته باشند.

نگه داشتن NFT های REIC علاوه بر دسترسی به خود متاورس، امکانات خاصی را نیز اعطا می کند. به عنوان مثال، این تیم برنامه‌هایی برای میزبانی رویدادهای خصوصی در دنیای واقعی برای اعضای REIC در مکان‌های ممتاز دارد که اولین مورد در ادینبورگ است.

6. MetaCity  

MetaCity، بخشی از مجموعه Humans of the Metaverse NFT (HOTM)، دنیای مجازی است که دارندگان HOTM می‌توانند در آن HOTM دلار خرج کنند و به چندین روش هیجان‌انگیز با دیگر کاربران تعامل داشته باشند. این مجموعه از توطئه های مجازی تشکیل شده است که کاربران می توانند روی آن بسازند.

مشابه با سندباکس و دسنترالند، MetaCity به کاربران این امکان را می‌دهد تا تجربیات خود را در پلتفرم ایجاد کنند، به این معنی که پلتفرم دارای پتانسیل تقریبا نامحدودی است. در طول سه ماهه اول سال 2022، MetaCity فروش زمینی را برای زمین هایی که کاربران می توانند روی آنها بسازند، برگزار کرد. 

در حالی که مجموعه به سرعت فروخته شد، هنوز هم امکان خرید زمین در بازارهای ثانویه مانند OpenSea وجود دارد، به این معنی که هنوز فضای زیادی برای کاربران جدید وجود دارد. با گسترش شهر، تیم قصد دارد مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید مانند «بانک» که به عنوان یک سازمان غیرمتمرکز مستقل عمل می‌کند و «موزه» که به‌عنوان سکوی راه‌اندازی NFT برای هنرمندان آینده عمل می‌کند اضافه کند تا نامی برای خود دست و پا کنند. 

7. سندباکس

سندباکس، یکی از پروژه های برتر متاورس

سندباکس یکی از پروژه های جدید متاورس است. این مورد توجه چهره های برجسته در جامعه رمزنگاری و همچنین مشاغل شناخته شده است. تعداد زیادی NFT در اکوسیستم سندباکس  وجود دارد، از جمله ابزارهای پوشیدنی و قطعات زمین مجازی. از آنجایی که سندباکس تا حد زیادی یک تجربه ایجاد شده توسط کاربر است (به غیر از زیرساخت اولیه)، تنها محدودیت، تخیل بازیکن است. تقریباً همه چیز در سندباکس امکان پذیر است، از کازینوهای NFT Metaverse گرفته تا بازی های تعاملی و حتی سواری در زمین نمایشگاهی. این به سندباکس مقدار زیادی قابلیت پخش مجدد می‌دهد و به کاربران دلیل بیشتری برای خرید سند در طولانی مدت می‌دهد.

8. دسنترالند بزرگترین دنیای مجازی متاورس 

دسنترالند بزرگترین رقیب سندباکس است. این پروژه از یک مدل بسیار مشابه پیروی می کند و همچنین یک دنیای مجازی مبتنی بر NFT متاورس را برای کاوش و ایجاد کاربران ارائه می دهد. اکوسیستم دسنترالند شامل بیش از 100,000 NFT است که هم به شکل پوشیدنی و هم به شکل قطعه زمین است. کاربران می توانند زمین را خریداری کنند و مانند سندباکس روی آن تجربه بسازند. با این حال، دسنترالند تا حدودی احساس شرکتی بیشتری دارد، زیرا شرکت‌های بیشتری در مقایسه با سندباکس به خانه تبدیل شده‌اند.

بخش مالی دسنترالند دوباره توسط بازیکنان تقویت می شود و سر و صدا دارد. با توجه به اینکه مانا، سی و سومین ارز رمزنگاری شده بزرگ در کوین مارکت کپ است، واضح است که سرمایه گذاران امید زیادی به متاورس مستغلات NFT دارند. اگرچه از نظر قیمت کمی بزرگتر از سندباکس است، اما هر دو متاورس پیشرو هستند که ارزش سرمایه گذاری را دارند.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

6 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(مهرافروز گودرزی)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com