1. صفحه اصلی
 2. مقالات ارز دیجیتال
 3. ارزهای دیجیتال
 4. معرفی ارزهای دیجیتال برتر در حوزه دیفای

معرفی ارزهای دیجیتال برتر در حوزه دیفای

معرفی ارزهای دیجیتال برتر در حوزه دیفای
لوگو علیرضا محرابی
معرفی ارزهای دیجیتال برتر در حوزه دیفای
ارزهای دیجیتال

با راه اندازی سیستم مالی غیرمتمرکز فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال فراهم شده است. سوال اینجاست که کدام یک از ارزها، جزو ارزهای دیجیتال برتر در دیفای محسوب می شوند؟ اگرچه هدف ارزهای دیجیتال دسترسی همه به پرداخت های جهانی است اما دیفای یا سیستم مالی غیرمتمرکز، با استفاده از ترکیب امور مالی و ارز دیجیتال در این زمینه، در حال رشد است. حتی با وجود بیت کوین به عنوان رهبر بازار، منابع مالی غیرمتمرکز انتظار روزهای درخشانی را دارند. بلاک چین های جذاب مانند Chainlink سودآوری اتریوم را به طور پیوسته افزایش داده و شبکه قراردادهای هوشمند را وارد حوزه جدیدی کرده است. در این مقاله می خواهیم 10 ارز دیجیتال برتر در حوزه دیفای را معرفی کنیم، برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید. 

معرفی ارزهای دیجیتال برتر در دیفای

معرفی ارزهای دیجیتال برتر در حوزه دیفای

همانطور که می دانید معنای اصلی DeFi که مخفف امور مالی غیرمتمرکز است، می تواند به این صورت خلاصه شود که موسسات مالی متمرکز سنتی (مانند بانک ها، کارگزاران، وام دهندگان، شرکت های بیمه)، از معادله خارج شوند و هیچ واسطه ای بین مشتری و پروژه یا پلتفرم دیفای وجود نداشته باشد.

ارزهای فیات به بانک‌های مرکزی و دولت‌های شخص ثالث مرتبط است اما پلتفرم‌های DeFi از ارز دیجیتال استفاده می‌کنند. ارزش بسیاری از آن سکه‌های رمزنگاری مرتبط با دیفای به‌طور تصاعدی افزایش یافته است، کل ارزش قفل‌شده (TVL) در بازار دیفای از 2 میلیارد دلار در ابتدای سال 2020 به بیش از 100 میلیارد دلار در پایان سال 2021 افزایش یافته است.

ارزهای دیجیتال برتر در دیفای برای سرمایه گذاری در سال 2022

بیش از 500 سکه DeFi لیست شده جدید و قدیمی در Coinmarketcap و Coingecko، وجود دارد که در ادامه به 10 مورد از ارزهای دیجیتال برتر در دیفای در سال 2022 اشاره می کنیم.

خلاصه ده تا از بهترین ارزهای دیجیتال در دیفای

 • Dash 2 Trade: پلتفرم تجزیه و تحلیل ایده آل
 • IMPT.io: محبوب ترین پروژه دوستدار محیط زیست
 • Calvaria: بازی کارتی NFT مبتنی بر بلاک چین با Defi Utilities
 • Tamadog: بهترین سکه DeFi در سال 2022
 • Battle Infinity: یک ارز دیجیتال متاورس در سال 2022 با ابزار DeFi
 • DeFi Coin: یکی از پیشروترین رمزارزهای DeFi در سال 2022
 • Lucky Block : یک پلتفرم رقابت NFT با ابزارهای DeFi
 • Maker: پلتفرم وام دهی غیرمتمرکز کریپتو
 • Curve: استخر نقدینگی DEX
 • Aave: پروتکل نقدینگی و وام غیرمتمرکز

1.Dash 2 Trade: پلتفرم تجزیه و تحلیل ایده آل

Dash 2 Trade

حتی قبل از شروع کار با دامنه ای به گستردگی Defi، مهم است که به ابزار مناسب مجهز باشید. Dash 2 Trade یکی از بهترین پلتفرم های تجزیه و تحلیل بلاک چین در حال حاضر در فضای ارزهای دیجیتال است. این توسط شرکت "Learn 2 Trade" ایجاد شده است که دارای جامعه ای با بیش از 60,000 عضو است. این پروژه قبلاً توانسته است خود را به عنوان یک پلتفرم برای سرمایه گذاران خرد قرار دهد.

ویژگی های پلتفرم در حال حاضر شامل سیگنال های معاملاتی، اخبار راه اندازی پیش فروش، احساسات اجتماعی و تجزیه و تحلیل زنجیره ای و موارد دیگر است. توسعه دهندگان اعلام کرده اند که به طور مداوم روی این پروژه کار خواهند کرد تا حتی ویژگی های بیشتری را ادغام کنند که آن را به یک اکوسیستم واقعاً ارزشمند در دنیای Defi تبدیل کند.

2. IMPT.io: محبوب ترین پروژه دوستدار محیط زیست

IMPT.io: محبوب ترین پروژه دوستدار محیط زیست

از آنجایی که در بالا ابزار اصلی را پوشش دادیم که می‌تواند به افراد در جهت‌یابی بهتر در دنیای defi کمک کند، اجازه دهید پروژه‌ای را بررسی کنیم که می‌تواند به سبزتر شدن بلاک چین کمک کند. IMPT.io یک پروژه جاه طلبانه است که توسط Denis Creighton و تیمی از متخصصان فناوری رهبری می شود. IMPT.io که در سال 2022 اعلام شد، یک نمونه عالی از ادغام یک نیاز فعلی با ابزار واقعی است. این پروژه تلاشی برای کمک به محیط زیست و توانمندسازی بخش بلاک چین در عین حال است.

IMPT.io را می توان یک پورتال خرید آنلاین نامید که در آن کاربران می توانند مواردی را برای توکن های IMPT خریداری کنند. با استفاده از همان توکن ها، سرمایه گذاران می توانند اعتبار کربن را بخرند یا معامله کنند. آنها همچنین این گزینه را دارند که اعتبارات کربن خود را بازنشسته کنند تا انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از آنها را جبران کنند. با بازنشستگی اعتبار کربن، به کاربران یک NFT از هنرمندان برتر در سراسر جهان اهدا می شود.

IMPT.io در حال حاضر با چندین شرکت بزرگ همکاری می کند و با بیش از 10,000 برند وابسته است که موافقت کرده اند در ماه های آینده در این پروژه شرکت کنند. همه چیز طبق نقشه راه پیش می‌رود و توسعه‌دهندگان به شکل فعلی ادامه می‌دهند، پس تعجب آور نیست که توکن IMPT در آینده به یک برنده برتر تبدیل شود.

3. Calvaria: بازی کارتی NFT مبتنی بر بلاک چین با ابزار دیفای

Calvaria

Calvaria که اخیراً راه اندازی شد و در زمره ارزهای دیجیتال برتر در دیفای به حساب می آید یک بازی کارتی مبتنی بر بلاک چین NFT است که دارای شخصیت های افسانه ای و داستانی جالب است. این بازی رسما Calvaria- Duels of Eternity نام دارد و تازه وارد فضای دیفای شده است. بازی Battlecard P2E در حال حاضر جامعه بزرگی را جمع آوری کرده است و پیش بینی می شود در ماه های آینده عرضه شود. بازی به سه مکان اصلی در سراسر " جهان کالواریا" تقسیم شده است. این سه مکان اصلی Arcilla Vivina، Maquilia و The void هستند. همه کارت‌های شخصیت با رعایت مضامین مکان‌های درون کیهان ایجاد می‌کنند.

توکن RIA Calvaria در حال حاضر در پیش فروش است و به دلیل پایه های بالا و تیزر زیبای تجربه بازی، تقاضا برای خود را با موفقیت افزایش داده است. تعدادی از اعضای جامعه Calvaria انتظار دارند که ارزش توکن RIA با شروع بازی افزایش یابد.

4. Tamadog: به طور کلی، بهترین سکه DeFi در سال 2022

Tamadog

Tamadoge یک اکوسیستم Play2Earn و یکی از ارزهای دیجیتال برتر در دیفای است که به بازیکنان اجازه می‌دهد از طریق گیم‌ پلی مبتنی بر مهارت، ارز دیجیتال کسب کنند. این اکوسیستم به بازیکنان اجازه می‌دهد بدون واسطه جوایزی کسب کنند.

برای شرکت در بازی، کاربران باید حیوانات خانگی تامادوج، (NFTهایی که در قلب تامادوج قرار دارند) را خریداری کنند. این حیوانات خانگی NFT هایی هستند که بازیکنان می توانند آنها را داشته باشند، آنها را حیوان خانگی دانسته و بزرگ کنند. پس از بزرگ شدن حیوانات خانگی، بازیکنان می توانند آنها را در یک اکوسیستم PvE به نبرد بفرستند. برنده شدن در نبردها به بازیکنان با Dogepoints پاداش می‌دهد و به کسی که بیشترین تعداد Dogepoints را در پایان ماه داشته باشد، Tokens Tamadoge تعلق می‌گیرد.

آنچه این را به یکی از بهترین ها تبدیل می کند، (اگر نه رمزارز DeFi)، نقشه راه گسترده آن است. توسعه دهندگان سخت در تلاش هستند تا حیوانات خانگی تامادوج را با Metaverse Land ادغام کنند. این پروژه در حال حاضر در حال پیش فروش است که یکی از بهترین پیش فروش های امسال بوده است.

Tamadoge مرحله پیش فروش خود را در کمتر از دو ماه به پایان رسانده است، با این سکه DeFi 19 میلیون USDT جمع آوری کرده است. رمزارز DeFi و P2E با Transak همکاری کرده است تا به سرمایه گذاران اجازه دهد تا توکن های TAMA را با استفاده از فیات خریداری کنند. علاوه بر این، Tamadoge در حال حاضر در لیست OKX قرار دارد. اندکی پس از پایان پیش فروش، رسانه هایی مانند CNBC به پوشش Tamadoge پرداختند و گفتند که این پتانسیل تا 10 برابر تا 50 برابر در سال 2023 را دارد. 

5. Battle Infinity: یک ارز دیجیتال متاورس پیشرو در سال 2022 با ابزار DeFi

Battle Infinity

Battle Infinity یکی از موفق‌ترین رمزارزهای متاورس و یکی از ارزهای دیجیتال برتر در دیفای است که امسال منتشر شد. Battle Infinity که به عنوان پیش فروش شروع شد، به سرعت توانست توجه زیادی را به خود جلب کند و 66 روز زودتر از زمان خود به هدف پیش فروش خود دست یافت.

 

Battle Infinity یک پلتفرم Play2Earn است که از Battle Games، Battle Market و Battle Arena در بازی تشکیل شده است. اگر از علاقه مندان به DeFi هستید، Battle Infinity شما را با Battle Swap و Battle Staking پوشش می دهد.

Battle Swap یک صرافی غیرمتمرکز در داخل اکوسیستم Battle Infinity است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا توکن‌ های IBAT را با سایر ارزهای دیجیتال و غیره معامله کنند. با Battle Staking، بازیکنان توکن‌های IBAT خود را برای مدت معینی قفل می‌کنند و پاداش‌های استیکینگ را دریافت می‌کنند که محدود به APY نیست. یعنی بازیکنان می توانند با انجام فعالیت های دیگر روی پلتفرم نیز جوایزی کسب کنند.

مدت کوتاهی پس از پایان پیش فروش، Battle Infinity به عنوان یک IDO ارز دیجیتال در PancakeSwap وارد شد، جایی که طی مدت کوتاهی شاهد افزایش 446 درصدی بود. در حالی که مدت کوتاهی پس از آن یک ردیابی مجدد انجام شد، هیجان جمعیت در مورد این توکن کم نشد. سپس در ماه اوت، LBank اولین صرافی متمرکزی بود که توکن های IBAT را فهرست کرد.

6. DeFiCoin: یکی از پیشروترین سکه های DeFi برای خرید در سال 2022

DeFiCoin

یکی دیگر از ارزهای دیجیتال برتر در دیفای که امسال به عنوان یکی از بهترین سکه‌های دیفای حکمفرماست، دیفای کوین است. سکه DeFi (DEFC) یک صرافی غیرمتمرکز است که به کاربران تبدیل‌ های فوری، ییلد فارمینگ، استیک، مبادله و سایر خدمات مبتنی بر علاقه کاربر را ارائه می‌دهد. DeFi Coin که در بالای زنجیره هوشمند Binance ساخته شده است، سال هاست در حال توسعه بوده است. با این حال، توسعه دهندگان تنها تصمیم گرفتند این پلتفرم را در ماه می سال 2022 راه اندازی کنند.

در نتیجه این راه اندازی، قیمت DeFi Coin تا 300 درصد افزایش یافت و آن را به یکی از موفق ترین رمزارزهای DeFi تبدیل کرد. با DEFC، (رمزنگاری بومی اکوسیستم DeFi Coin)، کاربران به بسیاری از موارد استفاده، از جمله پاداش های ثابت RF دسترسی دارند.

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های این توکن، LP خودکار است. برای هر سفارش خرید یا فروش انجام شده در شبکه DeFi، 10٪ مالیات وجود دارد که سپس بین دارندگان توکن و استخر نقدینگی DeFi تقسیم می شود. به گفته وب سایت رسمی، این رویکرد با هدف پاداش دادن به دارندگان بلندمدت و جریمه مالی معامله گران کوتاه مدت روزانه است.

تیم پشتیبان DeFi، در تلاشی برای اثبات اینکه این یک rug-pull دیگر نیست، تصمیم گرفت تمام توکن‌های DEFC خود را در هنگام راه‌اندازی بسوزاند. این حرکت به سرعت توجه ارزهای دیجیتال توییتر و برخی صرافی های متمرکز را به خود جلب کرد. اکنون این توکن برای خرید در Bitmart در دسترس است. برای بقیه، PancakeSwap و DeFi Swap داخلی نیز یک گزینه است.

یکی دیگر از دلایل مثبت بودن در مورد DEFC، نقشه راه قوی است. با توجه به وایت پیپر، همه چیز از ویژگی های تحلیل تکنیکال گرفته تا بازار NFT در کارت های این پلتفرم وجود دارد و با توجه به آنچه که با دنبال کردن توسعه این پلتفرم دیده شده به نظر می رسد که این نقاط عطف به وقوع خواهند پیوست.

7. Lucky Block: یک ارز دیجیتال رقابتی NFT با ابزارهای DeFi

Lucky Block

Lucky Block یک پلتفرم مسابقه NFT و یکی از ارزهای دیجیتال برتر در دیفای است که به LBLOCK فرصتی برای بردن جوایز بزرگ می دهد. این یکی از منصفانه‌ترین پلتفرم‌های رقابت ارزهای دیجیتال با شانس برنده شدن کاملاً تصادفی است، به هر شرکت کننده یک شانس منصفانه می‌دهد.

Lucky Block که بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است، یک پلتفرم رقابتی فراگیر است که در ابتدای سال جاری معرفی شد. بلافاصله پس از آن، Lucky Block V1 به عنوان رمزنگاری DeFi در PancakeSwap راه اندازی شد و به سرعت به سریع ترین توکن برای رسیدن به ارزش بازار 1 میلیارد دلار تبدیل شد.

پس از ارزش گذاری 0.00015 دلار در مرحله اولیه کمپین پیش فروش، LBLOCK توانست در عرض یک ماه پس از در دسترس قرار گرفتن در دسترس عموم، 6000 درصد سود داشته باشد.

به تازگی، توسعه دهندگان Lucky Block V2، نسخه ERC -20 رمزارز اصلی را راه اندازی کردند تا بتوان آن را در صرافی های متمرکز تر معامله کرد. نسخه جدید همچنین نیاز به کارمزد تراکنش 12 درصدی را حذف کرد. بلافاصله پس از آن، LBank و MEXC آن را انتخاب کردند و قیمت توکن پس از فهرست MEXC آن تا 400 درصد افزایش یافت.

Gate.io یکی دیگر از صرافی‌های متمرکز ارز دیجیتال است که در لیست Lucky Block V2 در تاریخ 1 سپتامبر 2022 فهرست شده است. با این حال، Gate.io نتوانست بازارسازان را قبل از فهرست کردن تأیید کند (قیمت LBLOCK را پایین‌تر از آنچه معامله می‌کرد) منجر به افت قیمت جزئی شد.

در حالی که به ارزش کلی توکن لطمه زد، فرصت های خرید را برای سرمایه گذاران مشتاق ایجاد کرد. کارشناسان می گویند که LBLOCK ممکن است به زودی به بالاترین حد خود برسد.

یکی دیگر از پیشرفت های صعودی در مورد LBLOCK، پل لاکی بلوک ETH آینده است. این توکن نسخه‌های V2 و V1 را به هم متصل می‌کند، به کاربران اجازه می‌دهد رمزارزها را برای ترید یا شرکت در پلتفرم رقابت NFT مبادله کنند.

8. Maker: پلتفرم وام دهی غیرمتمرکز

 Maker

DeFi coin Maker (MKR) یک توکن غیرمتمرکز ERC-20 و از ارزهای دیجیتال برتر در دیفای است که بر روی پلتفرم اتریوم توسط پروژه MakerDAO تولید شده است، که یک پلتفرم فرود غیرمتمرکز است (DAO مخفف سازمان مستقل غیرمتمرکز) است که مشکلات بخش مالی سنتی را اصلاح می کند.

MakerDAO امکان وام دادن و قرض گرفتن ارزهای دیجیتال را بدون چک اعتباری فراهم می‌کند. (وام‌دهی غیرمتمرکز بخش عمده‌ای از DeFi است که هدف آن ارائه جایگزین‌های مناسب برای خدمات مالی سنتی است که امروزه اکثر عموم مردم از آن استفاده می‌کنند.)

هرکسی می‌تواند از MakerDAO برای باز کردن خزانه، قفل کردن وثیقه کریپتو و ایجاد یک DAI استیبل کوین به عنوان بدهی در برابر آن استفاده کند. کاربران می توانند تا 66 درصد از وثیقه خود را از DAI وام بگیرند. DAI مانند تتر به ارزش دلار آمریکا متصل است.

MakerDAO در سال 2014 توسط مدیر عامل شرکت Rune Christensen، یک کارآفرین آمریکایی ارزهای دیجیتال مستقر در کالیفرنیا تأسیس شد. دارندگان توکن بومی Maker MKR در آینده و عملکرد پلتفرم اعتباری غیرمتمرکز، با رأی دادن به پارامترهای ریسک، نظر دارند.

MKR اولین توکن DeFi قابل معامله در شبکه اتریوم و یک آلت کوین 10 برابری در سال 2021 بود که از 600 دلار به 6000 دلار رسید. قیمت MKR از آن زمان به پشتوانه تاریخی اصلاح شده است، بنابراین می‌تواند سرمایه‌گذاری خوبی در سال 2022 قبل از دوره صعودی بعدی آن باشد، آلت‌کوین‌ ها معمولاً چندین چرخه صعودی دارند.

DeFi Pulse که فهرستی از بهترین سکه‌های DeFi را دارد و از توسعه‌دهندگان پروژه DeFi دعوت می‌کند تا به «فهرست DeFi» در وب‌سایت خود اضافه کنند، در حال حاضر از نظر TVL (کل ارزش قفل شده) به USD در پلتفرم، رتبه اول را با بیش از 7.83 میلیارد دلار به Maker می‌دهد. 

9. Curve : استخر نقدینگی غیر متمرکز

Curve

CRV توکن بومی Curve Finance یکی از بهترین سکه‌های DeFi جدید است، پروژه‌ای که در سال 2020 راه‌اندازی شد اما در حال حاضر دارای دومین TVL بالاتر از هر پروژه DeFi است، در حال حاضر بیش از 10 میلیارد دلار با علاقه سرمایه‌گذار مشابه MKR.

Defipulse.com پروژه‌های DeFi و سکه‌های DeFi مرتبط با آن‌ها را در پنج دسته طبقه‌بندی می‌کند: وام، پرداخت‌ها، دارایی‌ها، مشتقات، و DEX (صرافی‌های غیرمتمرکز). Curve Finance از دسته DEX ها است، این یک استخر نقدینگی غیرمتمرکز در بلاک چین اتریوم است که امکان تجارت استیبل کوین با اسلیپیج کم را فراهم می کند.

توکن Curve DAO (CRV) در بین سرمایه‌گذاران محبوب است زیرا می‌توان آن را برای کسب کارمزد در Curve.fi در نظر گرفت، استیکینگ به یکی از بزرگترین بخش‌های نوظهور در ارزهای دیجیتال تبدیل شده است و APY از اکثر حساب‌های پس‌انداز بانکی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری برتر عمل می‌کند. پاداش‌های سرمایه‌گذاری رمزنگاری به یک معنا شکلی غیرمتمرکز از درآمد غیرفعال هستند، با بازگشت سرمایه بهتری نسبت به سود پول فیات و بدون نیاز به اتکا به بانک.

به نظر می رسد CRV نیز در یک چرخه انباشتگی قرار دارد. سرمایه‌گذاران DeFi خوش‌بین هستند که در آینده خود روند صعودی داشته باشد و سطوح دو رقمی را دوباره آزمایش کند. CRV ارتباط نزدیکی با یکی دیگر از بهترین سکه‌های DeFi، Convex Finance (CVX) دارد که به سهامداران اجازه می‌دهد بدون قفل کردن CRV، هزینه‌های معاملاتی کسب کنند.

10. Aave: نقدینگی غیرمتمرکز و پروتکل وام دهی

 Aave

مانندمیکر، Aave نیز به بخش وام‌دهی مالی غیرمتمرکز مرتبط است و یکی از ارزهای دیجیتال برتر در دیفای است که در بین 3 تا 4 کوین DeFi برتر از نظر TVL، در حال حاضر بیش از 4.92 میلیارد دلار قرار دارد.

پروتکل Aave DeFi یک پروتکل نقدینگی منبع باز و غیر محفوظ است که به هیچ موسسه مالی متمرکزی وابسته نیست و کاربران می توانند دارایی های رمزنگاری شده را از طریق آن قرض بگیرند و عرضه کنند و از هر چیزی که عرضه می کنند سود کسب کنند. کاربران می‌توانند بر اساس میزان وثیقه‌ای که قرار داده‌اند، وام‌های رمزنگاری که به عنوان وام‌های فلش در دیفای شناخته می‌شوند، دریافت کنند.

دارندگان توکن بومی آن به همین نام AAVE، بخشی از Aave Governance را تشکیل می دهند و به مسیر آینده پروژه Aave DeFi، تغییرات و ارتقاها رأی می دهند.

از زمان ICO خود در سال 2017 که با سرمایه 16 میلیون دلاری شروع شد، AAVE امروز دارای ارزش بازار بیش از 1.6 میلیارد دلار بر اساس CoinMarketcap.com است و پنجاه و پنجمین دارایی ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار است.

بیت‌کوین، اتریوم، بایننس کوین (BNB)، کاردانو (ADA)، ریپل (XRP)، سولانا، پولکادات و استیبل‌کوین‌های مختلف (USDT، USDC، BUSD) و میم کوین‌ ها (Dogecoin، Shiba Inu) دارای ارزش بازار بالاتری نسبت به Aave هستند. به عنوان سکه های DeFi در نظر گرفته می شود.

از نظر کوین‌های DeFi و برنامه‌های غیرمتمرکز (Dapps) که مدل‌های تجاری را مختل می‌کنند، Aave یکی از پروژه‌های بزرگ‌تر و یکی از بهترین کوین‌های DeFi در Coinbase است. روی «DeFi» در منوی Coinmarketcap کلیک کنید تا بهترین سکه‌های DeFi را فیلتر کنید.

البته AAVE در 12 ماه گذشته در بازار نزولی قرار داشته است، بنابراین برخی از سرمایه‌گذارانی که استراتژی «خرید پایین» را با استراتژی «خرید در قیمت کم، فروش در قیمت بالا» می‌پسندند، آن را به عنوان یکی از بهترین سکه‌های DeFi در سال 2022 می‌بینند، زمانی که فشار فروش کاهش یابد، از بین رفته و ساختار بازار آن صعودی می‌شود، می‌تواند حرکتی قوی به سمت صعود داشته باشد.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

8 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
1 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com