تحلیل بنیادی ارز دیجیتال الروند

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال الروند
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال الروند
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال، در دنیای کنونی بازار های مالی، جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند. در میان تمامی پروژه هایی که منتشر شده اند برخی از آن ها آینده بسیار درخشانی خواهند داشت. بنابراین، شناسایی آن ها می تواند به سرمایه گذاران در تصمیم گیری کمک کند. یکی از ارز های دیجیتال محبوب، ارز دیجیتال الروند می باشد.

ارز دیجیتال الروند با نماد (EGLD) در بسیاری از صرافی های معتبر از جمله بایننس قابل معامله است. همچنین بسیاری از کیف پول های نرم افزاری از این ارز دیجیتال برای نگه داری بلندمدت، پشتیبانی می کنند.

ارز دیجیتال الروند چیست؟

ارز دیجیتال الروند، Elrond، یک پروتکل مبتنی بر بلاکچین است که در جست و جوی اثبات خود به عنوان سرعت بالا در شاردینگ و ثبت تراکنش ها می باشد. ارز دیجیتال EGLD در سال 2017 توسط برادران مینکو ایجاد شده است و در سال 2019 برای اولین بار عرضه اولیه شد.

ارز دیجیتال الروند چیست؟

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال الروند

ارز دیجیتال الروند، از ابتدای ورود خود به بازار ارز دیجیتال، رشد بسیار بالایی را تجربه کرده است. به اعتقاد بسیاری از تحلیلگران، این ارز دیجیتال پتانسیل کافی برای رشد بیشتر را دارا است. اما به برخی از موارد تحلیل این ارز دیجیتال می پردازیم:

خالق ارز دیجیتال الروند

همانطور که گفته شد، ارز دیجیتال EGLD توسط برادران بنیامین مینکو و لوشان مینکو با هدف رفع مشکل مقیاس پذیری بلاکچین ایجاد شد. بنیامین مینکو، پیش از آن که به کمک برادر خود الروند را ایجاد کند در سال 2014 در تیم ارز دیجیتال NEM فعالیت داشته است و تجربیات خود را به پروژه جدیدش منتقل کرده است.

کاربرد ارز دیجیتال الروند

ارز دیجیتال الروند خود را به عنوان یک اقتصاد اینترتی معرفی می کند. همچنین پلتفرم این ارز دیجیتال در زمینه برنامه های غیرمتمرکز مورد استفاده قرار می گیرد.

اعداد و ارقام ارز دیجیتال الروند

ارزش بازار به عنوان مهم ترین داده ارز های دیجیتال شناخته می شود. ارزش بازار ارز دیجیتال الروند معادل 2 میلیارد دلار است که سبب نقدشوندگی بالای معاملات آن شده است. این ارز دیجیتال در حال حاضر در رتبه 52 بازار قرار دارد که حفظ این جایگاه با ورود پول میسر خواهد شد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram