تحلیل بنیادی ارز دیجیتال هش گراف

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال هش گراف
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال هش گراف
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

اگر نگاهی گذرا به ارز های دیجیتال بیاندازید و اندکی در خصوص آن ها تحقیق کنید، خواهید دید که در همه آن ها بحث امنیت و سرعت مطرح می شود. حال پروژه هدرا با توکن خود یعنی HBAR فناوری را به کار گرفته است که در آن ایمنی و سرعت به مراتب نسبت به بهترین های بازار یعنی ترون (TRX) و اتریوم (ETH) بسیار بیشتر است. بنابراین در این مقاله قصد داریم شما را با قهرمان جدید ارز های دیجیتال آشنا کنیم.

آشنایی با توکن هدرا با نماد HBAR

شبکه هش گراف در سال 2018 پروژه خود را آغاز کرد و در فاز اول خود، با تامین سرمایه کافی توانست در سال 2019 پس از آزمایش های بسیار در شبکه خود، توکن هش گراف را عرضه عمومی کرد. پس از آن افراد، شرکت ها و پروژه های مختلف، می توانند در این شبکه حساب خود را بسازند و از این بستر برای توسعه پروژه خود استفاده کنند.

تحلیل بنیادی توکن هدرا

برای آن که بتوان ارز دیجیتال hbar را از نظر بنیادی بررسی کرد، نیاز است به مهم ترین موارد یعنی کاربرد های پروژه هدرا، آمار و ارقام و ارزش بازار آن بپردازیم:

کاربرد های پروژه هدرا

با توجه به سرعت بالا و امنیت بالای شبکه هدرا (Hedera) از بستر آن برای موارد بسیاری استفاده می شود. یکی از مواردی که در حال حاضر بسیار پر طرفدار شده است، قرارداد هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز است. شبکه هدرا نیز برای ثبت این قرارداد ها از الگوریتم اثبات سهام استفاده می کند.

hbar fundamental analysis

آمار و ارقام توکن هش گراف

ارزش بازار به معنای تعداد توکن های معامله شده در قیمت معاملات آن ها است. این عدد معیار مناسبی برای تشخیص نقدشوندگی ارز های دیجیتال است و در بسیاری از وبسایت های معتبر، معیار رتبه بندی آن ها است. هش گراف با وجود جوان بودن خود و مدت کوتاهی که در حال معامله است، ارزش بازاری معادل 3 میلیارد دلار دارد. با این رقم، توکن هش گراف در رتبه 53 قرار گرفته است.

جمع بندی

توکن هش گراف، یکی از بهترین ارز های دیجیتالی است که در سال های اخیر معرفی شده است. این پروژه برتری خود بر بسیاری از ارز های دیجیتال را اثبات کرده است و همین امر سبب شده بسیاری از پروژه ها، بستر هش گراف را برای اجرای طرح خود انتخاب کنند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram