تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ترون

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ترون
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ترون
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

پس از انتشار وایت پیپر بیت کوین در سال 2008 تا به امروز بیش از 8000 ارز دیجیتال و توکن عرضه شده است که موفقیت همه آن ها یکسان نبوده است. برخی از آن ها پس از مدت کوتاهی از میان رفتند اما برخی از آن ها در میان بهترین ارز های دیجیتال جا خوش کرده اند. ارز دیجیتال ترون یکی از همان هایی است که تمامی قدم های خود را در مسیر رشد و توسعه برداشته و به خوبی اعتماد سرمایه گذاران را جلب کرده است.

ارز دیجیتال ترون چیست؟

نام کامل ارز دیجیتال ترون، ترونیکس می باشد بنابراین نماد ترون TRX خواهد بود. ارز دیجیتال ترون از بلاکچین اختصاصی خود قدرت می گیرد و وابسته به هیچ بستر دیگری نیست، بلکه به دلیل هزینه تراکنش پایین و سرعت بسیار مناسب خود، در میان صرافی های مختلف بسیار محبوب شده و همچنین چند توکن مانند بیت تورنت بر بستر بلاکچین ترون منتشر شده اند.

ارز دیجیتال ترون چیست؟

انواع روش های تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ترون

تحلیلی که برای ارائه پیش بینی در پایین به کار رفته است، استراتژی است که کاملا بر مبنای کانال ایجاد شده است. بنابراین می توان به سادگی متوجه شد که تحلیل تکنیکال ترون با تمامی روش های مرسوم ممکن است. برخی از شرکت ها یا گروه های تحلیلگری با روش های گوناگونی اهداف قیمتی را بدست آورده و با مقایسه آن ها با یکدیگر بهترین تصمیم ها را می گیرند.

پیش بینی اهداف قیمت ارز دیجیتال ترون

با توجه به تحلیل تکنیکال صورت گرفته، ترون اهداف بسیار بزرگی را پیش رو دارد. در زمان انجام تحلیل قیمت هر واحد ترون 0.1 دلار می باشد، اما اولین هدف برای ترون 0.3 دلار خواهد بود. همچنین سطح حمایت 0.06 دلار می تواند از ریزش بیشتر ترون جلوگیری کند. اما پس از تثبیت بالای 0.1 دلار می تواند به سمت 0.3 دلار حرکت کند. 

جمع بندی

ارزدیجیتال ترون بسیاری از شاخص های بنیادی را یکجا دارد، اما همواره برای نوسانگیری و حتی برای تشخیص بهترین نقطه ورود از تحلیل تکنیکال استفاده می شود. بنابراین بر اساس تحلیل صورت گرفته، اهداف ترون بسیار بالاتر از قیمت های فعلی است. اما به هر دلیلی روند ریزشی ترون شروع شود محدوده 0.6 دلار حد ضرر مناسبی خواهد بود.

در این باره بیشتر بخوانید

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram