تحلیل ارز دیجیتال چین لینک

تحلیل ارز دیجیتال چین لینک
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال چین لینک
تحلیل ارز دیجیتال

توکن چین لینک با نماد LINK یکی  صد ها توکنی است که بر بستر بلاکچین اتریوم منتشر شده است. این توکن برخلاف بسیاری از توکن هایی که بدون برنامه و با ایده های ضعیف عرضه می شوند، نشان داده است بسیار در کار خود جدی است و برای بهبود خود و رضایت مشتریانش در تلاش است. در این مقاله به تحلیل جامعی از این توکن می پردازیم.

آشنایی با توکن چین لینک

توکن چین لینک در سال 2017 برای اولین بار توسط سرگی نازارف و تیم قدرتمندش به جهان معرفی شد. این توکن قصد دارد با ایجاد زنجیره و ارتباط میان شبکه های بلاکچین بزرگ دنیا از جمله بیت کوین و اتریوم و قرارداد های هوشمند، مشکل جدا افتادگی و عدم برقراری ارتباط میان آن ها را رفع کند. در طول مدت فعالیت این توکن، تلاش های بساری شده است و امروزه چین لینک را می توان در کار خود موفق دانست.

معرفی کامل ارز دیجیتال لینک

آشنایی با توکن چین لینک

تحلیل بنیادی توکن چین لینک

تحلیل بنیادی از جنبه های مختلفی انجام می شود. توکن چین لینک ارزش بازار بالایی دارد و از این نظر میان 15 ارز دیجیتال برتر بازار قرار دارد. همچنین با توجه به شباهت ایده خود به پولکادات می توان گفت رقیب جدی چین لینک، پولکادات خواهد بود که شبکه بلاکچین بسیار منحصر به فردی دارد. اما به طور کالی چین لینک توانسته است سهم بسیار مناسبی از بازار را به خود اختصاص دهد.

تحلیل تکنیکال توکن چین لینک

به لحاظ تکنیکالی چین لینک درگیر مقاومت داینامیک در کانال میان مدت خود می باشد. همچنین مقاومت استاتیک 32.5 دلار بسیار معتبر بوده و چین لینک می تواند با عبور از این سطح و تکمیل پول بک خود به سمت سقف کانال میان مدت در قیمت 57 دلار نزدیک شود. روند کلی چین لینک صعودی بوده و انتظار می رود هرگونه اصلاح صرفا کوتاه مدت باشد.

تحلیل ارز دیجیتال چین لینک با راهنمای کامل

تحلیل تکنیکال توکن چین لینک

جمع بندی

توکن چین لینک در کنار بنیادبسیار قوی و کسب امتیاز بالا در وبسایت های مختلف از جمله فیکاس نشان داده است می تواند در سبد سرمایه گذاری بلندمدت معامله گران قرار بگیرد. به لحاظ تکنیکالی نیز مسیر رشد قیمت چین لینک صعودی است و تمامی اصلاحات کوتاه مدت خواهد بود.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram