تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چین لینک

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چین لینک
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چین لینک
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

چین لینک با نام Chainlink و نماد LINK یکی از ارز های دیجیتالی است که ارزش بازار بالایی داشته و به خوبی توانسته است در مسیر رشد و توسعه خود گام بردارد. بنابراین بررسی تکنیکالی این ارز دیجیتال برای معامله گری و سرمایه گذاری بسیار مهم بوده و قصد داریم پس از معرفی کوتاهی از ارز دیجیتال چین لینک، نگاهی به نمودار قیمت آن بیاندازیم.

معرفی ارز دیجیتال چین لینک

توکن چین لینک در حقیقت از بستر بلاکچین اتریوم بهره می برد. کاربرد اصلی این توکن، قرارداد های هوشمند بوده و برای این کار طرح توسعه مناسبی را در نظر دارد. در میان تعداد بالای توکن هایی که بر بستر اتریوم منتشر شده اند، چین لینک در میان 3 توکن برتر بوده و این نشان می دهد این توکن برای بقا و آینده خود به طور مستمر در تلاش است. ارزش بازار توکن چین لینک بیش از 13 میلیارد بوده و حدودا 0.67 درصد از سهم کل بازار است.

معرفی ارز دیجیتال چین لینک

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چین لینک

در تحلیل تکنیکالی توکن چین لینک، جای بحث بسیاری وجود دارد. استاندارد تحلیل تکنیکال بدین شکل است که حداقل از 3 تایم فریم برای شناسایی سطوح حساس استفاده شود اما به دلیل چارت محدود چین لینک تایم فریم های روزانه، 4 ساعت و یک ساعت پیشنهاد می شود. همچنین می توانید برای انجام تحلیل خود از تمامی روش های موجود استفاده کنید. تحلیلی که در ادامه موجب شناسایی اهداف چین لینک شده است به روش پرایس اکشن و کانال انجام شده است.

پیش بینی اهداف قیمت ارز دیجیتال چین لینک

به لحاظ تکنیکالی روند قیمت چین لینک پس از لمس کف کانال میان مدت خود و همچنین تکمیل پولبک به سطح استاتیک در قیمت 24 دلار، در روند صعودی خود باقی مانده است و پیش بینی می شود در میان مدت هدف 61 دلار را ببیند.  همچنین چین لینک از سقف کانال بلندمدتی خود نیز به سمت بالا خارج شده است و در کانال جدیدی قرار دارد.

پیش بینی اهداف قیمت ارز دیجیتال چین لینک

جمع بندی

چین لینک در سال 2020 برای اولین بار به جهان عرضه شد، بنابراین از ابتدای عرضه آن زمان زیادی نمی گذرد. می توان نتیجه گرفت که این توکن برای جلب اعتماد و کسب بازار بیشتر، نیازمند زمان برای اثبات خود بوده و در این مسیر نیازمند توسعه خود و افزایش همکاری ها در سیستم های مالی غیرمتمرکز دارد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram