تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وینک

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وینک
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وینک
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

در میان بسیاری از ارز های دیجیتال برخی از آن ها برای نوسانگیری بسیار مناسب هستند. علت آن هم، عدم رشد کافی، وجود بازارگردان ها برای کسب سود از ارز های دیجیتال رشد نکرده است. توکن وین با نماد WIN بسیار مناسب برای همین امر است. در ادامه به تحلیل تکنیکال توکن وینک با نماد WIN می پردازیم.

توکن وینک چیست؟

ارز دیجیتال وینک که در میان معامله گران با نام WIN شناخته می شود سهم ارزش بازار کوچکی دارد و حدودا رتبه 100 الی 110 را دارد. اما علت این تحلیل به دلیل رشد بیش از 500 درصدی آن در یک هفته است. توکن WIN بر بستر بلاکچین ترون و TRC-20 منتشر شده است. بنابراین می تواند از این نظر قدرتمند باشد. بیشترین کاربرد این توکن پلتفرم های بازی است.

توکن وینک چیست؟

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وین

این توکن در طول مدت یک هفته توانسته است بیش از 500 درصد رشد کند. این میزان رشد بسیار شارپ بوده و تحلیل تکنیکال را کمی با چالش رو به رو می کند. بنابراین به کارگیری اندیکاتور ها و روش های تشخیص شتاب حرکت و مومنتوم می تواند برای تحلیل این توکن بسیار موثر باشد. همچنین شناسایی مناطق اشباع خرید و فروش می تواند انتهای روند و شروع روند های نزولی را ساده تر کند. برای این کار مناسب ترین ترکیب می توان استفاده از کانال و اندیکاتور RSI باشد.

پیش بینی اهداف قیمت توکن وین

به لحاظ تکنیکالی وین می تواند در کوتاه مدت سقف خود را در قیمت 0.0028 دلار پس بگیرد. اما پس از این عدد با افزایش حمایت و ورود پول، می تواند اهداف 0.01 دلار را در میان مدت ببیند. فقط باید دقت کرد که این توکن برای نوسانگیری بسیار ریسک بالایی داشته و بهتر است تنها بخش کوچکی از سرمایه را به این کار اختصاص داد.

جمع بندی

توکن وینک با نماد WIN با بهره گیری از بستر بلاکچین ترون در نظر دارد پلتفرم مناسبی برای بازی باشد. ارزندگی نسبتا مناسب آن در بحث بنیادی در کنار سود ها و حرکت های صعودی جذاب سبب می شود تا از این توکن به عنوان یک توکن برای نوسانگیری یاد شود. اما باید در نظر داشت که  این رشد های ناگهانی ریزش های ناگهانی نیز خواهد داشت و ورود با سرمایه بالا می تواند خطراتی را در پی داشته باشد.

لیست کامل کیف پولهای ارز دیجیتال 

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram